Prima Nemce da nas Nemci razviju - LOGIKA

Potpuno si u pravu.

Ali na žalost izgleda da su lanci kojima nas Josip Broz a kasnije i Đinđić vezao za tog parazita Evrope suviše jaki
Djindjic je mrtav 21god. Za ovako stanje si kriva jedino ti kao I svi mi ostali, a da ne pominjemo ove koji glasaju za parasite iz SNS vise od jedne decenije. Ako si I ti jedna od njih onda svaka cast na parazitiranju
 
Djindjic je mrtav 21god. Za ovako stanje si kriva jedino ti kao I svi mi ostali, a da ne pominjemo ove koji glasaju za parasite iz SNS vise od jedne decenije. Ako si I ti jedna od njih onda svaka cast na parazitiranju

Kakve veze ima ko je mrtav a ko živ kada je onaj mrtav napravio, potpisao i overio Ugovore na koje se druga strana može pozvati, a koje jedino ratom možeš raskinuti

Da li mi znamo pod kojim uslovima je SRNemačka ulagala bespovratni kredite u našu elektroprivredu?
Kao eto da ne bude ratna odšteta već bespovratni krediti

I tako je slovenački premijer potpisao da im šalje jeftinu struju iz NE Krško a oni njima prodaju mnogo skuplji iz TE (verovatno našu)

Ok Slovenac kaže da mu je premijer debil..ili jednostavno mora tako

A ko zna kakvim smo debilizmims mi vezani, ali sve je u prezentaciji zar ne, jer slovenački premijer je debil zar ne?
A ko ga je doveo do toga da bude debil?
Možda i oni koji su ubijali vojnike JNA u ime Evrope zdaj?
 
Šta ti je Njemačka.

screenshot_20240315_155204_pure-browser-jpg.jpg
 
Po cijem naredjenju su Nemci dosli da nam pomognu? Pa oni sami sebi ne mogu da pomognu oni ce nama da pomazu. Pa cekaj zar ne vide da jeNemacka privreda u slobdnom padu po naredjenju novog svetskog poretka? Pa zasto dolaze Nemci "da nam pomognu"?
Red, rad i discplina. :kafa: A ne da peces prasice gde ti se cefne ili da bacas smece iz automobila na ulicu, jer je kontejner predaleko ( 15 metara ).
 
Kakve veze ima ko je mrtav a ko živ kada je onaj mrtav napravio, potpisao i overio Ugovore na koje se druga strana može pozvati, a koje jedino ratom možeš raskinuti

Da li mi znamo pod kojim uslovima je SRNemačka ulagala bespovratni kredite u našu elektroprivredu?
Kao eto da ne bude ratna odšteta već bespovratni krediti

I tako je slovenački premijer potpisao da im šalje jeftinu struju iz NE Krško a oni njima prodaju mnogo skuplji iz TE (verovatno našu)

Ok Slovenac kaže da mu je premijer debil..ili jednostavno mora tako

A ko zna kakvim smo debilizmims mi vezani, ali sve je u prezentaciji zar ne, jer slovenački premijer je debil zar ne?
A ko ga je doveo do toga da bude debil?
Možda i oni koji su ubijali vojnike JNA u ime Evrope zdaj?

Nadji mi tacno koje ugovore bez ovako da pises gluposti.

Nemacka je nakon sto je Hica navodno sebi prosvirao mozak isto tako potpisala sve I svasta, isto kao i Japan, Italia.... Pa pogledaj koliko su ispred nas.
 
Nadji mi tacno koje ugovore bez ovako da pises gluposti.

Nemacka je nakon sto je Hica navodno sebi prosvirao mozak isto tako potpisala sve I svasta, isto kao i Japan, Italia.... Pa pogledaj koliko su ispred nas.

Ne mogu ti naći jer je sporazum Tito Brant iz 1972 državna tajna broj 1
Mislim da premijeru ili predsedniku prvi dan kada dođe na vlast pokažu taj sporazum

Evo ti ovde geneza na istom kanalu imaš i br2

Zanimljivo je jer hrvati po tom pitanju ne lažu, nincelu istinu naravno

 
Ne mogu ti naći jer je sporazum Tito Brant iz 1972 državna tajna broj 1
Mislim da premijeru ili predsedniku prvi dan kada dođe na vlast pokažu taj sporazum

Evo ti ovde geneza na istom kanalu imaš i br2

Zanimljivo je jer hrvati po tom pitanju ne lažu, nincelu istinu naravno


Moje pitanje je bilo kako mislis da je Nemacka nakon raspada SSSR-a I ko zna kakvih sve uslovs predje toliko profitirala I napredovala, isto I Japan, Italija... A samo mi nismo?

Meni to vise deluje da je nesposodnost politicara...
 
Moje pitanje je bilo kako mislis da je Nemacka nakon raspada SSSR-a I ko zna kakvih sve uslovs predje toliko profitirala I napredovala, isto I Japan, Italija... A samo mi nismo?

Meni to vise deluje da je nesposodnost politicara...

Pa tako što je profitirala i na nama

Preko 100 godina grade jednu sliku o sebi kroz propagandu i preko svojih sada već naslednih saradnika i vrlo lako uspevaju da preko njih ovladaju a i kontrolišu procese

Što se tiče političara oni imaju sposobnosti koliko imaju budala i fukara u narodu

Evo ova voditeljka ti daje objašnjenje kako
Retko glupa, nabeđena sa opcijama nadranosti ..ali živela u Berlinu

 
Pa tako što je profitirala i na nama

Preko 100 godina grade jednu sliku o sebi kroz propagandu i preko svojih sada već naslednih saradnika i vrlo lako uspevaju da preko njih ovladaju a i kontrolišu procese

Što se tiče političara oni imaju sposobnosti koliko imaju budala i fukara u narodu

Evo ova voditeljka ti daje objašnjenje kako
Retko glupa, nabeđena sa opcijama nadranosti ..ali živela u Berlinu


Nisi razumela, ako se vec mi kao drzava apsolutno nista ne pitamo onda je totalno nebitno ko je potpisao neki ugovor.

Bio on Djincic, Kostunica, Tadic, Vucic....

Samim tim taj ugovor obavezu je nas kao drzavu da ispunimo odredjene stavke iz tog ugovora.

Ono sto ugovorom 100% nije definisano je nekontrolisan rast cena, lopovluk, nepotizam...

Teskp da mozes da me ubedis da Nemacka zahteva da grejanje naplacuju kao prvu ljubav.

Da je hrana u Srbiji skuplja nego u Nemackoj. Da su akcize na gorivo vece od 50% od cene goriva.

Za te odluke mozemo trenutno samo da se zahvalimo trenutnoj vladajucoj partiji koja je tu vise od jedne decenije
 
Nisi razumela, ako se vec mi kao drzava apsolutno nista ne pitamo onda je totalno nebitno ko je potpisao neki ugovor.

Bio on Djincic, Kostunica, Tadic, Vucic....

Samim tim taj ugovor obavezu je nas kao drzavu da ispunimo odredjene stavke iz tog ugovora.

Ono sto ugovorom 100% nije definisano je nekontrolisan rast cena, lopovluk, nepotizam...

Teskp da mozes da me ubedis da Nemacka zahteva da grejanje naplacuju kao prvu ljubav.

Da je hrana u Srbiji skuplja nego u Nemackoj. Da su akcize na gorivo vece od 50% od cene goriva.

Za te odluke mozemo trenutno samo da se zahvalimo trenutnoj vladajucoj partiji koja je tu vise od jedne decenije

Sve što si naveo jeste deo karakternih osobina mnogih naroda koji u određenim okolnostima te osobine ispoljavaju u većem broju

Poenta je dovesti do tih okolnosti
A kako dovodiš pa propagandom i agitacijom , zamagljivanjem stvarnih namera ..

Nemačka je zahtevala 2000-te da plate budu 150 ojra, da se ukine jeftina struja, da se raskine gasni aranžman sa Rusijom, jeftini gas koji smo dobijali od Rusa najednom je dolazio višestruko skuplji preko Nemaca

I ruku na srce mnogi naši tzv tajkuni koji su pokupovali fabrike najviše su ih upropastili zbog cene gasa

Jerbo par kupljenih stanova i održavanje nečije jahte nisu baš toliko koštale neku fabriku od par hiljada radnika već cena energenata a koja je nametnuta
A kako su došli do kapitala pa opet kroz enormne profite kao tzv uvoznički lobi ..uglavnom instalirani

E sad možemo da razglabamo kako i zašto, pa možda zato što nam je prodata priča o mnogo čemu

Stoji i to da smo pali jer smo padu bili skloni

Kokoška koja je akterka you tube videa koji sam postavila objašnjava kako, a takvih kokoški i među muškarcima i ženama je mnogo
 

Back
Top