DA LI I MISLITE OVAKO??

Gost
ljudi,da li se slazete sa ovim:

treba voleti muskarca i dopustiti da on tebe voli ali uvek ma koliko godina imale,devojke(zene)trebaju da imaju mrvicu rezervisanosti......nikad se i muskarcu s kojim ces provesti ceo zivot ne odati i otkriti dusu svih 100%
jer njima,muskarcima-cudnim bicima,je apsolutno UVEK tako sladje i lepse......???
 
Anonymous:
ljudi,da li se slazete sa ovim:

treba voleti muskarca i dopustiti da on tebe voli ali uvek ma koliko godina imale,devojke(zene)trebaju da imaju mrvicu rezervisanosti......nikad se i muskarcu s kojim ces provesti ceo zivot ne odati i otkriti dusu svih 100%
jer njima,muskarcima-cudnim bicima,je apsolutno UVEK tako sladje i lepse......???

Da muskarci su cudna bica.Zar nemislis da je sve u zivotu skriveno i cudno.Pomislim sto puta u sebi kako izgleda biti zensko.Kakav je njen osecaj dok vodi ljubav samnom.Zeleo bih samo sekundu da budem na njenom mestu da osetim kako je biti zensko.Kakav je osecaj radjati decu.To su sve stvari koje uvek cine da muskarac nikada 1000%ne moze znati kakva je zena.To vazi i za zene.Mozemo govoriti i slusati ali nikada osetiti.Zato uvek ima tajna izmedju coveka i zene.Toliko slicni a toliko razliciti.Ne znaci da ne treba sve tajne reci muskarcu.Treba mu reci sve.Ali sto bi mene kao muskarca zanimali intimni trenutci u prosloj vezi moje drage.Sem toga zar nije dovoljno reci pet puta dnevno da nekoga volis i isto toliko puta cuti to isto.Ali zene vole da budu ubedjenene,Ne sve.Ali vecina.Pa ocekuju milion puta reci volim te.To bija draz.To gusi.Zato znaj da smo uvek mi muskarci vama na neki nacin nepoznati kao sto ce te vi zene biti nama duboka i skrivena tajna.I koliko god puta vodili ljubav uvek cemo se pitati kako je partneru bilo.Jer nemozes verovati sto posto nekom ko nezeli da te povredi.A trebalo bi.Jer samo tako svaki covek moze da zna da treba vise da se trudi.Jer iznad svakog maksimuma ima maksimum.
 
Anonymous:
to je sve tacno.ali sam ja pitanjem prevashodno mislila na pokazivanje osecanja......?

Pa pokazi ih.Zato ljubav sluzi.Ali ljudima koji nisu isfrustrirani.Netreba govoriti svaki dan.Volim te.Jer oni osecaju u glasu u pogledu.Ljubav i odnos necine reci.One najmanje,cine ih dela.Svaka jedinka je zasebna vrsta.Ako je neko imao tragicnu proslost.Pa je izgubio majku.Onda ce u zeni prvo gledati kao onu koju je izgubio pa tek onda zenu.Hocu reci proslost utice na ljude.Nije pravilo za sve isto.POKUSAJ NACI SREDINU ona je kljuc uspeha.
 
ptolomej:
Anonymous:
ljudi,da li se slazete sa ovim:

treba voleti muskarca i dopustiti da on tebe voli ali uvek ma koliko godina imale,devojke(zene)trebaju da imaju mrvicu rezervisanosti......nikad se i muskarcu s kojim ces provesti ceo zivot ne odati i otkriti dusu svih 100%
jer njima,muskarcima-cudnim bicima,je apsolutno UVEK tako sladje i lepse......???

Da muskarci su cudna bica.Zar nemislis da je sve u zivotu skriveno i cudno.Pomislim sto puta u sebi kako izgleda biti zensko.Kakav je njen osecaj dok vodi ljubav samnom.Zeleo bih samo sekundu da budem na njenom mestu da osetim kako je biti zensko.Kakav je osecaj radjati decu.To su sve stvari koje uvek cine da muskarac nikada 1000%ne moze znati kakva je zena.To vazi i za zene.Mozemo govoriti i slusati ali nikada osetiti.Zato uvek ima tajna izmedju coveka i zene.Toliko slicni a toliko razliciti.Ne znaci da ne treba sve tajne reci muskarcu.Treba mu reci sve.Ali sto bi mene kao muskarca zanimali intimni trenutci u prosloj vezi moje drage.Sem toga zar nije dovoljno reci pet puta dnevno da nekoga volis i isto toliko puta cuti to isto.Ali zene vole da budu ubedjenene,Ne sve.Ali vecina.Pa ocekuju milion puta reci volim te.To bija draz.To gusi.Zato znaj da smo uvek mi muskarci vama na neki nacin nepoznati kao sto ce te vi zene biti nama duboka i skrivena tajna.I koliko god puta vodili ljubav uvek cemo se pitati kako je partneru bilo.Jer nemozes verovati sto posto nekom ko nezeli da te povredi.A trebalo bi.Jer samo tako svaki covek moze da zna da treba vise da se trudi.Jer iznad svakog maksimuma ima maksimum.

Pa nismo valjda dotle dosli da brojimo koliko puta je "normalno" u jednom danu nekome reci da ga volis?!
Cuj... Ako to kazes samo zato da ispunis normu - mozes reci i 100 puta, nisi uradio nista. Ako kazes i jednom u 7 dana iz dubine svoje duse - uradio si sve sto treba.
 
Anonymous:
ljudi,da li se slazete sa ovim:

treba voleti muskarca i dopustiti da on tebe voli ali uvek ma koliko godina imale,devojke(zene)trebaju da imaju mrvicu rezervisanosti......nikad se i muskarcu s kojim ces provesti ceo zivot ne odati i otkriti dusu svih 100%
jer njima,muskarcima-cudnim bicima,je apsolutno UVEK tako sladje i lepse......???

Svi mi volimo da osvajamo suprotni pol, bili mi muskarci ili zene. Zato se slazem da muskarcu treba dopustiti da nas osvaja ceo zivot, ako je moguce :) Takodje i mi njega treba da osvajamo ma koliko dugo bili u vezi. Ono sto je po meni bitno za svaku vezu jeste da ni muskarac i zena ne izgube na svojoj muzevnosti odnosno zenstvenosti i da svojim ponasanjem ne pocnu da guse taj atribut kod suprotnog pola.

A sto se tice cuvenih reci " volim te", ja ih od svog momka cujem vrlo retko... ali kada ih izgovori, to zvuci tako snazno da svaki put osetim neku toplinu u grudima. Da te reci slusam svaki dan, ne verujem da bi imale istu tezinu.
 
Anonymous:
ljudi,da li se slazete sa ovim:

treba voleti muskarca i dopustiti da on tebe voli ali uvek ma koliko godina imale,devojke(zene)trebaju da imaju mrvicu rezervisanosti......nikad se i muskarcu s kojim ces provesti ceo zivot ne odati i otkriti dusu svih 100%
jer njima,muskarcima-cudnim bicima,je apsolutno UVEK tako sladje i lepse......???

Ovde ima malo vise pitanja... Moj odgovor je da muskarca (kao i sve na ovom svetu sto volimo) treba voleti onako kako najbolje znamo i kako se mi sami najbolje osecamo... Ako mu to odgovara - super, ako ne,makoliko da boli, nije ni vazno. Sustina je da budemo ono sto jesmo, a sve "igrice" i "pravila" nas od toga samo udaljavaju. Neko od nas ima potrebu da se otvara i prica o svemu, neko da ipak manji ili veci deo onoga sto nas cini - drzi u sebi. U pravu su i jedni i drugi i treci... a sjajno je kada uz sebe imao nekog ko nas bas takve prihvata i voli.
 

Back
Top