Ne, ne, ne...nemoj mi reci...

gossca

Elita
Poruka
17.162
Heheheh...ovo samo da vam privucem paznju...potrebna su mi bar tri prava odgovora, pa se potrudite...

Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?

cenim i odgovore zena i njihova iskustva, naravno...
 
- Prihvatam svaku kritiku koja je na mestu, naravno bez povišenog tona... to me iritira.
- Da moja deca nisu moja..hahaha, da sam nesposoban!
- Normalnim tonom, mada to nije uvek moguće, ali diplomatija je čudo!
- Kao što rekoh, koliko god je moguće normalnim tonom. Agresija i vređanje me jako povređuje, a i pali moju inicijalnu kapislu vrlo lako...
- Nervozu i kratak fitilj.
 
Prihvatam kritiku koja je dobronamerna,istinita i sa objashnjenjem evo banalnog primera:

- da ne idem sa mokrom kosom napolju
- da stavim sochiva, jer imam veliku dioptriju...izlazem se rizicima

Naravno ne volim da povisi ton ili da se ophodni prema meni kao da sam u nekom podredjenom polozaju.

Takodje ne bih volela da u nekoj diskusiji koristi moje greshke u svrhu da bi me povredio.
 
"Kriticharke"zaobilazim u shirokom luku...to je odr."nizi tip"odr.grupe zena koje bi da izigravaju kevu na neki perverzan nachin.Ako joj ne valjam vozdra,ni ja ne kritikujem nju niti zelim da je menjam pa ne moze ni ona mene-takav sam,kakav sam a ako se nekome ne svidja znachi da laze sebe jer je konformista i licemer pa bi "nesvarljivost"osobe u celini koja joj prija iz nekih razloga da "apsorbuje"pokushajem da tipa promeni u sushtini...missim pali bre...
A da..najvishe me kritikuju da sam teshka osoba.(:
 
Kako se osecate kad vas partner kritikuje?
zavisi od toga sta kritikuje.

Sta ne zelite da cujete da vam on kaze ni sad ni nikad?
zamerke na fizicki izgled, stil odevanja i uopste nesto sto je licni izbor i javno dostupno na procenu i ocenu pre engo sto smo se smuvali. to je za take it or leave it.

Na koji nacin bi voleli da vam se partner obraca kad ima zamerke?
smireno.

Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?
normalan ton. ne podnosim urlanje i histerisanje, jer ni sama nisam takva.

I na kraju, sta su vam muskarci najvise zamerali?
da im se ne umiljavam dovoljno.
da sam nestalna.
 
Heheheh...ovo samo da vam privucem paznju...potrebna su mi bar tri prava odgovora, pa se potrudite...

kako se ruužno keziš.....

Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
lepo......
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?
da će kupiti cd nekog narodnjaka
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?
da bude naga.....
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?
prihvatam samo formu memoranduma
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?
da kasnim.............
 
Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?

Najnormalnije prihvatam kritiku ako je na mestu. Umem i da se izvinim i da radim na ispravljanju odredjenih stvari koje smetaju mojoj partnerki. Kompromisi su uvek tu.

Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?

Ne bih mogao da zamislim shta mora da bude u pitanju, a da za to ne zelim da chujem u zivotu.

Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?

Jedinim mogucim tonom. Stalozenim, razumnim i mirnim. Jezikom dogovora. Ne znam da se svadjam. Ako krene da vrishti, ja okrenem ledja, iskljuchim se i izadjem iz kuce. Sve to u cilju prevencije mnogo gorih stvari. Nisam bash chist kada puknem, a ne bih sebi oprostio da uradim neshto chega se inache gadim. Ovako, izadjem, proshetam, odmorim glavu, razmislim o svemu. Naravno, dam i njoj ujedno vremena da shvati da tako ne ide.

Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?

To prihvatanje apsolutno nema veze sa nachinom izrazavanja. Nisam inadzija, o svemu izrechenom dobro razmislim, izvagam i vidim da li je u pravu. Chinjenica je da i zena moze da pogreshi. Nadmen nastup i vredjanje moje inteligencije me ostavlja bez teksta.

I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?

U zivotu sam najvishe kritika dobio na rachun moje hladnoce po pitanju nekih stvari i nezainteresovanosti.

Uf, na sve odgovorih. Ima li josh nekog pitanja ovde ili shta?
 
Kao guru seksa, sposobna da kombinuje pikantne anegdote sa pitanjima koja imaju čednu svežinu i terapeutsko dejstvo, (medena) autorka ima brojne pristalice ali i dosta protivnica, koje joj ne opraštaju zlobnu kritiku primitivnog feminizma i idealizovanje muškaraca. Kao da kaže: nema ničeg preteranog u tome, što sam jedne vruće prolećne večeri obukla prozirnu haljinu, moj zadatak je da kontrolišem ono što sam time izazvala. Ako me prate muški pogledi, to je i bila moja želja i na meni je samo da to kontrolišem.

Ne, neću ti reći...
 
Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
Volim da cujem kritiku ako je osnovana i da pokusam da je promenim

Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?

Ne volim kad se trazi problem samo da bi se nesto trazilo a ne moze da se uziva u trenutku.Ne zelim da cujem zvocanje i uporedjivanje sa drugima.

Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?

volim da cujem otvoreno zasmetalo mi je to i to ne volim to i to itd ...

Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?


Prihvatam miran stalozen normalan razgovor ....vikanje i dreka me iritiraju strasno

I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?
Da sam uvek u pravu ? a nije tako kad god me neko argumentovano ubedi spreman sam da prihvatim tudje mishljenje i predlog.
 
gossca:
Heheheh...ovo samo da vam privucem paznju...potrebna su mi bar tri prava odgovora, pa se potrudite...

Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?

cenim i odgovore zena i njihova iskustva, naravno...

Sve zavisi od coveka do coveka!
Imala sam vezu s jednim koji se brecao i kad mu na najlepsi nacin saopstis da ti nesto smeta.
Ali, imam i drugo iskustvo, dijametralno suprotno!

Ja mislim da muskarci ne vole naredjivacku intonaciju, mada ni ja je ne volim, iako nisam musko! :)

Najvise sam u stanju da zvocam zbog neodgovornosti.
 
Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje? Лоше, баш лоше подносим критику, искрено...не волим кад ми неко много паметује...
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad? Нисам размишљао о томе...
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke? Само да не џвањка...и кад је питам нешто конкретно...да не фелшира као Роберто Карлос...
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje? Ако крене агресивно, биће ватре, темперамент чини своје, палим се на прву лопту јбг...:roll: ...иначе ми није тешко да подигнем руку...кажем моја грешка...
Да...ако кажем...није сад тренутак...то и мислим...
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale? Неке глупости за које оне кажу да нису глупости, али пошто смо ми мушки по default-у паметнији :lol: :wink: , ми знамо да су то глупости :lol:
:wink:
 
prihvatam to kao najnormalniji razgovor jer mislim da ne bih trebao da to prihvatim nikako drugacije tj ona je moja partnerka i bez obzira o cemu razgovaramo(bile to kritike ili ,bilo sta)smatram da razgovor treba da bude opusten i iskren,mislim ako bih se pred njom osecao pposramljeno,besno i sl kako bih tyrebao da se ponesem prema drugima...

nista...shvatio sam da nista nije nemoguce tj da covek treba da bude spreman na sve da dozivi,kako li da cuje....rezervisanost po pitanju svega,sem pruzanja ljubavi...

da sno sami,da to uradi sa potrebnom dozom ozbiljnosti inaravno,da bude smirena...viku i histerisanje "cooliram" za medalju....

to treba da bude ton najnormalnijeg razgovora dve odrasle osobe...smireno i konkretno,bez obilazenja i filovanja...ako su iznete cinjenice istina ne mogu me povrediti nikako,samo joj mogu zahvaliti na iskrenosti...ako li se govori o necem praznom samo kazem da nije tako i prekidam dalji razgovor na tu temu...

to da naprosto guram ljude od sebe....ne prihvatam pomoc i sl... :D
 
gossca:
Heheheh...ovo samo da vam privucem paznju...potrebna su mi bar tri prava odgovora, pa se potrudite...

Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
Gladan sam...
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?
Ponovi to š'o si sad rek'o!
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?
Super si, nemam zamerke.
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze?
Pročitaji moj komentar iznad...

Kakav nastup vas povredjuje?
Kad se dere i kad vrišti i kad drži u ruci ili u blizini ruke nešto što bode, puca, seče... šalim se, ja sam nepovrediv, imam oklop Exosketitum m.IV
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?
Nikad se nisam ženio, te ne znam
cenim i odgovore zena i njihova iskustva, naravno...
Jedna si od retkih... Oooops, ovo je bilo previše...
 
gossca:
Heheheh...ovo samo da vam privucem paznju...potrebna su mi bar tri prava odgovora, pa se potrudite...

Kako se osecate kad vas partnerka kritikuje?
Sta ne zelite da cujete da vam kaze ni sad ni nikad?
Na koji nacin bi voleli da vam se partnerka obraca kad ima zamerke?
Kako da vam kaze, koji ton, da bi vi prihvatili ono sto ona kaze? Kakav nastup vas povredjuje?
I na kraju, sta su vam zene najvise zamerale?

cenim i odgovore zena i njihova iskustva, naravno...
Mogu ja... hvala :)

1.prihvatim kritiku i gledam ako je u pravu da se korigujem... konkretno osecanje, nista spec
2.trenutno ne znam
3. najnormalnije
4. isto kao pod 3 znaci normalan ton, lepo smireno... ne povredjuje me, vise me nervira haotican nastup, histerija, besnilo... nastup sa "malo zivaca"...
5. sto nosim majicu bez rukava po gradu, sto me zene gledaju i tako to... slicno... i sto sam uvek u pravu i moram da isteram svoje :)
 

Back
Top