Zenski mozak kao windows

Psihologue:
taj firewall kod vas nikako da padne ...Ponadao se da tje vam srushiti operativni sistem...


120.png
http://www.cheesebuerger.de/smiliegenerator/ablage/249/120.png
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?




...sinnke da osvajas zene za to je potrebna inteligencija :( ...ali imas mnogo drugih stvari koje bi mogao raditi ... :-D
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
Ako mi se PREVISE svidja nema nikakvog firewall-a
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
Ne daju ti prvu noc?
To je taktika.A po meni to je dobra taktika.
 
Raiden:
Zene zasto vas nista ne sprecava da se dajete i tipovima koji vam se ne svidjaju?

Ko zna kome ste se sve davale skriveno, tajno, samo da niko ne zna.... Zasto malo ne pricate o tome?
Pa sto ce se dati nekom ruznom, glupom, neobrazovanom, nekulturnom, prostom i primitivnom iskomplexiranom kilavcu?
Ljudi ima preko 6 milijardi i dace se onom ko im se svidja, ko je vredan ko ima neke kvalitete kojim ih zasluzuje... pored koga ce se osecati kao dama i zena a ne kao sugava drolja... A oni koji im se ne svidjaju nek otvaraju ovakve teme koliko oce... nek razmisle triput zasto im ne daju... i nek podju prvo od analize sebe a ne da kukumavce na svet, pare i sve ostalo sto ih pogadja...
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?



firewall i njegova bezbednos' zavise pre svega od "administratora" koji ga/je "administrira".... a sad .... danas je teshko natji "dobrog administratora za firewall"....

ako neko uspe da prodje kroz firewall i da dobije admin pass koji tje da izvuche iz /etc/passwd fajla onda verujem da vredi shto je se cimao.....

josh ako dobije root privilegije.....

pre je zenski mozak kao neka Unix/Linux distribucija

:):):):)
 

Back
Top