Zenski mozak kao windows

merde ja ne znam ni jedan dobar izraz da kazem koju pametnu
n055.gif
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
HeHeHe Pa ništa ako mi se previše sviđa! E sad pitanje je koliko je to "previše"????? Valjda treba da bude EXTRA haker.....???? :) :) :) :) Nekada i najjeftiniji programi prođu gdje se ne bi nadao.... Sve zavisi od trenutnog položaja venere, marsa, mjeseca...i ostalih.
A pošto ti i ne želiš dugo da se zadržavaš... dalje nije ni važno zar ne???
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
Ma kakav freeware sinke, to ima samo u filmovima.
A skupi su ti sigurni zato sto redovno vrse update.
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?


Zavisi od kvaliteta zastite win-a :P Kod originalnog i kvalitetno postavljenog win-a sa dobrom zastitom teze se ulazi u sistem, potrebno je neko vreme, kod neke piratske verzije udjes bez problema :lol:
 
mAximA:
Neznam ti ja nista o racunarima ali znam da pamet prolazi i gdje snaga nemoze! Mozda je to tvoj osnovni problem???


Gledaj, ako ti se ja vec toliko svidjam i vlazis na mene, onda me neces pridobiti na taj nacin sto ces me pljuvati... mozda i hoces ali bices kaznjena... nego jednostavno pitaj kako mozes stupiti samnom u kontakt.
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
Savjet! Nemoj probati da je provalis sa crvom (wormom) jer sigurno nece pasti na to. :D
 
Nina2:
Zavisi od kvaliteta zastite win-a :P Kod originalnog i kvalitetno postavljenog win-a sa dobrom zastitom teze se ulazi u sistem, potrebno je neko vreme, kod neke piratske verzije udjes bez problema :lol:
_____Jeste, jeste ... vi originali imate nešto ko servis pak dva, samo što se zove ''hrpa podivljalih emocija'' i štiti vas od svega, a od razmišljanja posebno.
 

Back
Top