Manjak hrabrosti kao pojava...

Niko mi nikad nije nudio te nepristojne ponude da se udružimo protiv nekog. Dragi Bravo, šta da mislim? :sad2:

Sve, sve, ali da ti muško nudi da se udružite protiv žene... Tačno da im čovek kupi uloške... Nije ni čudo što nam u sali za kik boks sve više žena. Mislim, lepo nama za videti, ali tuga kad izađemo sa treninga sa torbama i vidimo momčiće sa golim gležnjem. :( A evo i ovde nude saradnju protiv žene...

Svasta
Dokoni ljudi

Ima i narodski naziv za to, nije dokoni, ali nije lep i sad neću da psujem i da prozivam, sad se rebrendiram u slatkicu. :D

Al si mi zapamtio :D
Dobar si, popravljaš se, ovih dana deluješ ko živ :D

Zato što je za promenu bila originalna fora, nije bilo lično vređanje, dobar fazon i stvarno zvučim kao AI hahahahahah
 
Jaooooj, što sam sad radoznala :aha:

Obojica su na kraju bili u fazonu "he he, možda je glupo i što tražimo ovo", znači znaju bar da je sramota. I to je nešto.

A treći, jedan stari forumaš koji možda više i nije ovde mi je slao snimak sa jednom forumašicom i to iz neba u rebra, bukvalno. Što je najgore ne znam ko je tip, ne znam ko je devojka, ne znam zašto misle da me zanima :D

Eeeeee i vi žene ovde svašta puštate u dm :D

Ja svakako retko koga i volim 😅
Mrzim da se udruzujem 😅

Vi što najviše hejtujete ste i najemotivnije :D

Prelazim u fazu psiholog, sad mi je to raspoloženje hahahahah
 
Ma gde smeju! Da ih pocepas kao novinu.
Ne smem ni ja, a znas da sam jezicava. :lol:
То ћемо лако решити. мсм то ко се удружује и против кога
нека се сви форумаши удруже против мене
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
има да их исецкам на фроцле језичином
ако ми се буде дало
у супротином сви иду на игнор и причам са женама...
 
Ne možeš ovolike poruke, petinu hoću da lajkujem, petinu da se smejem, petinu da se začudim, polako sa tim citiranjima, da mogu adekvatnu reakciju da stavim :whistling:

Lično, posle tog snimka koji sam dobio u pp ja sam shvatio kakva je to priča i zato sam AI, zato se sprdam i zezam ljude :D

То ћемо лако решити. мсм то ко се удружује и против кога
нека се сви форумаши удруже против мене
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
има да их исецкам на фроцле језичином
ако ми се буде дало
у супротином сви иду на игнор и причам са женама...

Evo, npr, njega volim da tovarim jer glumi mangupa, zapravo se upucava ženama i kači neke rutave slike pokušavajući nešto da zune na prepad.

To je onaj tip koji kad raskine devojka sa dečkom dođe sa upucavanjem tipa "ma to je klasična muška svinja, on te ne zaslužuje", a ovamo ga već u džepu stiska. To je taj kalibar tipa i onda šta ću, milo mi.

Još kad mi se namesti sa ovim iseckam na frocle jezičinom, prosto čovek da mu kaže šta još može tom jezičinom... No večeras sam odlučio da ne tovarim nikog :D
 
Obojica su na kraju bili u fazonu "he he, možda je glupo i što tražimo ovo", znači znaju bar da je sramota. I to je nešto.

A treći, jedan stari forumaš koji možda više i nije ovde mi je slao snimak sa jednom forumašicom i to iz neba u rebra, bukvalno. Što je najgore ne znam ko je tip, ne znam ko je devojka, ne znam zašto misle da me zanima :D
Eeeeee i vi žene ovde svašta puštate u dm :D



Vi što najviše hejtujete ste i najemotivnije :D

Prelazim u fazu psiholog, sad mi je to raspoloženje hahahahah
Ja jesam emotivna
Ali ne za nepoznate dileje
 
То ћемо лако решити. мсм то ко се удружује и против кога
нека се сви форумаши удруже против мене
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
има да их исецкам на фроцле језичином
ако ми се буде дало
у супротином сви иду на игнор и причам са женама...
Nemoj da se Zvadjate. :)
 

Back
Top