Manjak hrabrosti kao pojava...

A ogovaranje i podbadanje nisu bezobrazluk?
то је друи пар ципела.

зове се сплеткарење.

карактеристика несоја .

једнако су одвратни и онај који подстиче сплетку тј сплеткари и онај ко је слуша а не реагује рецимо са :
молим те да не причаш о некоме у његовом одсуству.
 
једнако су одвратни и онај који подстиче сплетку тј сплеткари и онај ко је слуша а не реагује рецимо са :
молим те да не причаш о некоме у његовом одсуству.

ajde da te pohvalim za ovo :mrgreen:

Naime, kažem ja tako, ej, ajde da ne govorimo bez prisustva, glupo je.
I onda ljudi odu i nikad više ne dođu :D
 
  • Podržavam
Reactions: Red
ajde da te pohvalim za ovo :mrgreen:

Naime, kažem ja tako, ej, ajde da ne govorimo bez prisustva, glupo je.
I onda ljudi odu i nikad više ne dođu :D
управо то, поготово на послу, колеге и то ...
или и у некој другој ситуацији...

и када им то кажем а увјек директно у лице одмах прекинем сплеткарење, са речима :
''чекај ,та особа ниеј ту присутна када дође онда можеш...мада сам приметио да када је ту онда то не помињеш ''

и одма прекид у старту, и тако један други или друга... и после буде, ма мани га он је непријатан, некако чудан... или како ти кажеш оду и више ниакд не дођу што је одлично.

јер си им рекао у лице истину, да никада не брбоћу у присуству те особе а не ретко се и сити насмеју и друже све у 16ст... и чим ту нема те особе и обрнуто креће сплеткарење.

могу напоменути да је код мушкараца присутна колико и у жена ништа мање и ако прича се како жене јел...

одвратна карактеристика која данас има масовну појаву...
 
Ali zato to ostavlja utisak. I neko poštovanje.

Ako nisi pregrub da vičeš ljudima u lice :mrgreen:
мислиш да вичем ? оклен ти то...

не. напротив,

фино рекнем - пушти ме прича о некоме ко није ту. друго, видим да кад је ту се чак и шалите смејете дружите ко мирко и славко ... док чим окренете леђа једно другом , ја треба да слушам сплетке ?

мене фекалије не требају

и одма зид. одоше, и зид.


псоле чујеш, он је чудан, мани га... није он баш за причу...

па нијесам, за несој. док са нормалне њуде јесам. знам да ниеј лако тако имати став али једно ти могу рећи а потшо га и сама имаш онда и знаш

веома је здраво и немаш осјећај смрдуцкања самом себе!
 
Šta mislite o ljudima koji nemaju hrabrosti, da ne kažem m*da, da vam u lice kažu šta misle nego se kriju iza dvosmislenih odgovora, podbadanja između redova i slično? Šta je tačno tu u pitanju?
Pitanje važi za oba pola, za virtuelne i realne odnose i ljude. Tema mi je za LjiS jer uključuje oba pola i njihove odnose, pa molim da tu i ostane. Hvala!
Nekad je to nemanje petlje , a nekad prosto necemo da se zameramo sa nekim ako nas se konkretno ne tiče, ali imamo određen hejt i odbojnost prema nekom.
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: Red
Hrabrost nesto i ne cenim toliko kao poz deo karaktera. Vise odvaznost i pouzdanost.
A to i otvori prostor da prepoznas taktilnije osobe u komunikaciji. Koje nisu na dza bu, tkz grlene i prodorne ribetine koje su bas ono... Danas uobicajene maltene. A mene smore, jer s njima se bijes oko reci i obicno razgovor ode u pogresna timacenja. A i ne otisao kad se prekidamo sa "da zavrsim".
 
Zanimljivi odgovori, a poneki i neočekivani.
Nisi definisala konkretan odnos i situaciju.
U ljubavnim i prijateljskim odnosima može da bude zabavno i stimulativno ali i maliciozno. Jedan tip mi je pomerio pamet, iako me je ponekad nervirao. Dok je "prijatelj" stalno imao ta dvosmislena podbadanja ali se kao uvek nalazio tu za mene, pa sam i ja imala dugo ambivalentan stav prema njemu, dok na kraju nije ipak pokazao pakosno lice i to onda kad nikako nije smeo.
U neprijateljskim odnosima kao što su forumske rasprave npr. skroz je ok podbadati nečiji stav, izjavu. Samo nedorasla osoba se na to uvredi kao da je sveta krava.
 
Šta mislite o ljudima koji nemaju hrabrosti, da ne kažem m*da, da vam u lice kažu šta misle nego se kriju iza dvosmislenih odgovora, podbadanja između redova i slično? Šta je tačno tu u pitanju?
Pitanje važi za oba pola, za virtuelne i realne odnose i ljude. Tema mi je za LjiS jer uključuje oba pola i njihove odnose, pa molim da tu i ostane. Hvala!
Ako se dobro razumem u Latinski, to se zove licemerje.
Ljudi su odavno shvatili da je korisnije i isplatljivije biti licemeran. Izgovor je: mozda nije lepo ali je korisno.
Recenica je: Sa svima ljubazno, ni sa kim iskreno.
 
  • Podržavam
Reactions: Red
Jao skoro na poslu
Isla sam na razgovor…. Opet 😀
Jer sam rekla jednoj da je nesposobna pa je isla da kmeci.
Msm nista strasno
Glavna me je razumela
Stvarno ne mogu s debilima
E
I sad radim nesto
A prilazi ta koleginica i krece da mi prica nesto
I ja je prekinem u pola recenice
Rekoh vidi, nista licno, ali zaista me ne zanima ga prica, i ona krene da mi se pravda i ja opet….. rekoh nevazno je sta si rekla, dal si to ti ili pera, mika ili zika. Ja ovde samo radim, i ne druzim se ni sa kim niti me bilo ko zanima.
Ode….
Aj u pm
Ne volim to. Imam svoje prijatelje, mogu da caskam o nekim temicama da mi prodje vreme ako mi odgovara kolega
Al da slusam od kulina bana price, a osoba me zanima nula posto. Nemam zivaca
 
Jao skoro na poslu
Isla sam na razgovor…. Opet 😀
Jer sam rekla jednoj da je nesposobna pa je isla da kmeci.
Msm nista strasno
Glavna me je razumela
Stvarno ne mogu s debilima
E
I sad radim nesto
A prilazi ta koleginica i krece da mi prica nesto
I ja je prekinem u pola recenice
Rekoh vidi, nista licno, ali zaista me ne zanima ga prica, i ona krene da mi se pravda i ja opet….. rekoh nevazno je sta si rekla, dal si to ti ili pera, mika ili zika. Ja ovde samo radim, i ne druzim se ni sa kim niti me bilo ko zanima.
Ode….
Aj u pm
Ne volim to. Imam svoje prijatelje, mogu da caskam o nekim temicama da mi prodje vreme ako mi odgovara kolega
Al da slusam od kulina bana price, a osoba me zanima nula posto. Nemam zivaca
leptejebo....ovo k'o da sam ja napisao....od slova do slova
 
A ti ništa ispod nika, nego odma' direktno u niku kažeš : :)
zdrav sam , nemam F dijagnozu
Inače bi bio Faraon,
Ovako si bez F,
pa si Araon :zkez:

Možda sam ga stvarno zaozbiljio, ali frapantan broj korisnika medikamenata se okupio ovde, što nije nužno loša stvar, šta da se radi ljudi imaju problema sa kojima ne mogu da se nose, pohvalno čak da rade na sebi. Samo je problem to što ovi ni ne rade na sebi, nego cepaju farmaciju, a onda ga ovde pojačavaju.

Eeeeej, oni stvarno misle da ja ovde imam nešto protiv nekoga zaista, pa mi šalju pp da se udružimo protiv trećih lica. Nemojmo. :D
 
Opa, opa !
Primaš PP :)
"Say no more, say no more" :D

Najbolje od svega je što mi ne piše niko jer su ljudi dobili doživljaj da sam ja ovde neki fašista koji je namrgođen stalno, a ja se sprdam jer znam da se pale kao šibice i onda mi dođu sa porukom "ej, ćao HOĆEŠ DA SE UDRUŽIMO".

'lebe mekani, otišlo je predaleko stvarno.

I posle što zvučim kao veštačka inteligencija, valjda u odsustvu ljudske... :D


Ne šalim se.
 

Back
Top