Zene da li smete ?

zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Kakvo je to pređašnje dete?:eek:

Elem, mene su na pdf-u Muškarci druDari ubedili da su razvedene osobe polovnjaci, da čim nisu valjali jednom supružniku, neće ni sledećem, da su oštećena osoba i da tražim povraćaj pdv-a nakon tri meseca korišćenja.:malav:
 
evo ja garantujem za mm da mu vrednost neće biti manja ako se raziđe sa mnom
jedino ako ste (povremeno) spremni na dva deteta a ne jedno
čovek vredi sam za sebe i ima pravo na ponovnu šansu
-------------------
@ tema
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
da, da ...ne
 
Poslednja izmena:
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Been there, done that, ovo što sam ja upoznala bilo je stvarno 'oštećena roba' i dosta mi za ceo život, više ne bih, hvala lepo.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Moram priznati da me je ovaj izbor reci sokirao. Nisu ljudi kaputi.
Ne vidim problem. I ne, ne razmisljam tako jer ja imam dete i nisam udata. Danas, kada se svasta moze procitati po novinama, ovo dodje kao olaksavajuca okolnost. Razveo se, prihvatio nepremostive razlike izmedju sebe i zene. Nije terao mak na konac i kasnije se svetio batinama, ili sto je danas cest slucaj- ubistvom. Zalosno, ali je tako. Znaci, spreman je da stavi tacku na jedno, i krene dalje. Jos mu je veci plus ako je dobar roditelj i vodi racuna o detetu/deci. Zar bi bio vredniji da digne ruke od njih i pravi se da nisu ni postojala!?! Ako jos ima normalan odnos sa bivsom zenom... To mnogo govori o njemu. Meni bi takav muskarac bio jos drazi.
I prednost ljudi koji iza sebe imaju brak ili dugu vezu je to sto su davno skinuli ruzicaste naocare. Ocekivanja su im normalna i prizemna. Bivse veze su ih uputile na ono sta ne zele, pa znaju da odaberu i ono sta zele.
 
Moram priznati da me je ovaj izbor reci sokirao. Nisu ljudi kaputi.
Ne vidim problem. I ne, ne razmisljam tako jer ja imam dete i nisam udata. Danas, kada se svasta moze procitati po novinama, ovo dodje kao olaksavajuca okolnost. Razveo se, prihvatio nepremostive razlike izmedju sebe i zene. Nije terao mak na konac i kasnije se svetio batinama, ili sto je danas cest slucaj- ubistvom. Zalosno, ali je tako. Znaci, spreman je da stavi tacku na jedno, i krene dalje. Jos mu je veci plus ako je dobar roditelj i vodi racuna o detetu/deci. Zar bi bio vredniji da digne ruke od njih i pravi se da nisu ni postojala!?! Ako jos ima normalan odnos sa bivsom zenom... To mnogo govori o njemu. Meni bi takav muskarac bio jos drazi.
I prednost ljudi koji iza sebe imaju brak ili dugu vezu je to sto su davno skinuli ruzicaste naocare. Ocekivanja su im normalna i prizemna. Bivse veze su ih uputile na ono sta ne zele, pa znaju da odaberu i ono sta zele.

pa jeste, ti i trebas da se udash za nekog razvedenog, vi se najbolje razumijete! :*
 
- - - - - - - - - -

zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog



Ne smatram da je polovan ako je razveden, (jer svako ima svoju zivotnu pricu) niti bi mi smetalo necije dete, pa cak ni deca.
Samo u nasem recniku postoji tako pogrdna rec za ljude koji su se razveli "raspusten/a" (to me asocira na kera, koji se otrgnuo sa lanca)
Ne mislim da mi se ne moze desiti da udjem u vezu sa nekim ko je jos uvek formalno ozenjen, ali sigurno bih bila daleko opreznija i uzdrzanija (nego sa slobodnim), dok ne bih saznala celu njegovu pricu.
Da li je covek vec u fazi razvoda ili mu treba osvezenje...ima tu sijaset stvari na koje treba obratiti paznju.
 
Ali pazi Nevena: mogla si da se skontas na najidelaniji nacin sa nekim, a da ti on uopste nije prijavio da ima dete.
Zvucis da bi ga odhebala (nekada) ekspres kad bi stigla spoznaja o detetu. Znaci, ne bi bio on problem, nego "privezak" koji ima. :confused:
To zvuci vrlo, vrlo egocentricno.
Pogotovu kad se promeni stav, posle iskustva. Sada vasi "privesci" ne bi (eventualno) nikome trebalo da smetaju. Ili...?

Slazem se da godine i iskustvo promene mnogo toga, ali opet ngede imam osecaj da se mnogo malo vodi racuna o tudjim emocijama.
Ja nikad ne bih mogla, jer u vezi ocekujem 100% da mi je posvecen a on to ne bi mogao(i ne bi trebao) zbog deteta.

Kakvo je to pređašnje dete?:eek:

Elem, mene su na pdf-u Muškarci druDari ubedili da su razvedene osobe polovnjaci, da čim nisu valjali jednom supružniku, neće ni sledećem, da su oštećena osoba i da tražim povraćaj pdv-a nakon tri meseca korišćenja.:malav:

Nije valjda da ti imas razvedenog i sa detetom?
 
Ja nikad ne bih mogla, jer u vezi ocekujem 100% da mi je posvecen a on to ne bi mogao(i ne bi trebao) zbog deteta.



Nije valjda da ti imas razvedenog i sa detetom?

Па чекај, и твој муж има дете (ваше)...Значи ако је посвећен детету, онда теби не може да се посвети 100%....а ипак си са њим???
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

nije sve tako...josh je gore...shtakojmoj ti polomni raspushtenici ima da traze u savremenom drushtvu kao takvom...zatvoriti i bachiti kljuch...ili u bunar...humanije je vala

satje oni da se shire ko albanska industrija mesa...e kyjac

- - - - - - - - - -

missim...revoltiran sam takvim ekscesima...krajnje
 
mjok
tako...polovnog??? :eek:
ko zna koliko je preso
nasta mu lice arterije
u kakvom je srcka stanju
i skalp isto...misism, mozda vec sutra bude celav...
ostalo bolje da ne pominjem...missim, mozda niceg nit nema...osim prtljaga...
a garancija...kolika je uopce garancija ako ti se polovnjak pokvari...
i ostavi te na putu...jer, deshavalo mu se vec...znaci, nepouzdano je to skroz...
evo, ja pitala tetku iz osiguranja
kaze zena, nista to, ne gledaj opce
bolje da uzmes nesto na lizing, stranca nekog recimo...nek je i polovno
bar nije po nasim cestama vozeno
ima kasko, ima sve...: : )))
 

Back
Top