Da li su žene danas zloupotrebljene?

Povod za ovu temu je emisija;
"Javna ispovest" otac Predrag Popović

"Da bi muškarac poštovao ženu, žena mora prvo da cijeni samu sebe!
Žena je danas najzloupotrebljenija.. ne možeš da prodaš pivo, ne možeš da prodaš ništa, ako ne bude (polu)gola žena tu.!"


Da li se slažete da je žena danas više no ikad zloupotrebljena, necijenjena, omalovažavana..?

Evo ga jos jedan pop koji bolje zna od zene sta je dobro za zenu :D

U prevodu: incel.
 
E ja ne mogu da pustim klip, nesto me zeza

Ne mislim da je zena danas vise nego ikad zloupotreblejna, taman posla, pa nekad se trgovalo zenama, ne samo zenama nego ljudima generalno, pa robovi, pa udaja na silu i sl

Ja bih ovaj tvoj uvodni tekst modifikovala ovako - zena danas vise nego ikad ne postuju same sebe
Jer same sebe exponiraju kao seksualni objekat (tv, internet, novine) a onda se ljute kad ih muskarci posmatraju kao sexualni objekat
Pa odlucite se zene ocete li da vas neko gleda kao licnost, ili cete da se kacite u kupacem na instagramu pa da onanise njih 345892 na vase slike
Ne moze i jedno i drugo
Bravo! Evo recimo se glumica Ariel Winter jako ljuti na to da se na žene gleda kao na seksualne objekte a onda postavi provokativne slike na Instagram:
ariel-winter-is-politically-edgy.jpg
 
Vuku same sebe
Pa koja je razlika izmedju kurrve u srednjem veku, starom rimu, ili bilo koje istorisko doba izaberi, i ovih instagramusa sto zaradjuju na klik.... potpuni je isti princip
Uvek je bilo i bice zena koje imaju problem sa samopuzdanjem pa traze validaciju kroz kurvanje, tu ni istorija ni tehnologija ne pomazu
Problem modernog doba je sto se sada po prvi put kurrva predstavlja kao nesto pozitivno i sto je prelako dostupno svima, zato se i omasovilo
Nekad je morala klinka da pobegne od kuce od roditelja koji je zlostavljaju, pa zavrsi kod makroa, ali krije sta radi, ima osecaj stida
Danas ne mora da bezi nigde, ne mora da se stidi, ne mora da se krije, samo upali kameru i krenu klikovi, pa onda novac i onda nastup na tv
Nesto sa drustvom, kompletno na svetskom nivou, nije u redu, kad je biti kurrva postalo trazeno zanimanje, vise nije sramota
ja bio ubedjen da se qurwaju jer to vole posto im taka priroda

ne mos validirati sisarku kao napr mozak...jer i jedno i drugo je nek vrsta qurwanluka stom razlikom sto je potonja daleko gora i opsesivnija
 

Back
Top