Zene da li smete ?

zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog
Bitno je da ima veliko srce...
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Pusti predrasude, ako je on Tebi dobar.
Pojam polovan

Po cenu da me popljuje pola ženskog foruma
zar nije polovna svaka koja je probana?

A dete ništa nije krivo.
Prihvati ga i pazi,
oboje će Ti vratiti desetostruko.
 
Bitno je da ima veliko srce...


Uvek sam volela muskarce sa velikim srcem a zlobne zene. Mislim ne ono pravo zlobne vec onako da nisu dobrice vec zene sa stavom koje umeju da se nasmeju gluposti i da gaze da ne bi bile pregazene.

- - - - - - - - - -

Pusti predrasude, ako je on Tebi dobar.
Pojam polovan

Po cenu da me popljuje pola ženskog foruma
zar nije polovna svaka koja je probana?

A dete ništa nije krivo.
Prihvati ga i pazi,
oboje će Ti vratiti desetostruko.


Naravno al' u bajci.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Lakše će žena sigurno biti s muškarcem koji ima dete nego muškarac sa ženom koja ima dete
Žena ako vidi da muškarac izdržava i to dete i sebe to je njoj turn on, egzistencija obezbeđena u najavi
a muškarac kad vidi razvedenu sa žgebetom bežanje ko đavo od krsta
i ne krivim ga realno
 
Pusti predrasude, ako je on Tebi dobar.
Pojam polovan

Po cenu da me popljuje pola ženskog foruma
zar nije polovna svaka koja je probana?

A dete ništa nije krivo.
Prihvati ga i pazi,
oboje će Ti vratiti desetostruko.

Naravno.
Evo, moja tetka se udala za muskarca 12 god. starijeg, koji je bio razveden i imao dvoje dece koja su njemu pripala. Manje je vredan zbog toga?
Jeste baka (konzerva:roll:) pravila pitanje jer je ona bila mlada, lepa, student generacije, dva jezika,... Ali, srecom, nije nikoga fermala. Uradila je kako je htela. I nije pogresila. Sada su preko 20 god. u braku, imaju jos troje dece i ne poznajem par koji se bolje slaze:heart:
 
Naravno.
Evo, moja tetka se udala za muskarca 12 god. starijeg, koji je bio razveden i imao dvoje dece koja su njemu pripala. Manje je vredan zbog toga?
Jeste baka (konzerva:roll:) pravila pitanje jer je ona bila mlada, lepa, student generacije, dva jezika,... Ali, srecom, nije nikoga fermala. Uradila je kako je htela. I nije pogresila. Sada su preko 20 god. u braku, imaju jos troje dece i ne poznajem par koji se bolje slaze:heart:

Svako treba da bira svoju srecu ali ja ipak potpuno razumem i roditelje koji sa neodobravanjem gledaju na takve brakove svoje dece. Razmisljaju ako se kcerka u potpunosti posveti njegovoj deci nema garancije da ce biti srecni, maceha je maceha, majke na zalost najcesce decu okrecu protiv supruge bivseg muza tako da ovoj ponekad sav trud bude uzaludan, najcesce pate i ona i deca i muz radi sitne zlobe bivse zene. Sa druge strane ako zena udje u brak sa motom bas me briga onda se moze tako ogresiti o decu kloja su verovatno propatila i pre njene udaje za njeihovog oca... Komplikovani su to odnosi a svaki roditelj smatra da je njegovo dete slabo, ranjivo i da ce mu takav zivot doneti bol... Hvala bogu da to ne bude tako uvek.
 
Па чекај, и твој муж има дете (ваше)...Значи ако је посвећен детету, онда теби не може да се посвети 100%....а ипак си са њим???

Ali smo posveceni istom detetu ZAJEDNO!
Kad je dete samo njegovo, to dete moze i ima puno pravo da zahteva tatu samo za sebe i da trazi da se druzi nasamo sa mamom i tatom, kad god mu padne na pamet! ... Sto implicira da ja ne mogu uvek da racunam, i da ako mm i ja isplaniramo zajednicki vikend a njegovom detetu treba tata bas taj vikend, ja sam ta koja ce izvisiti! E to je problem! Jer ja ne bih zelela, niti bi se lepo osecala kad bi on svom detetu rekao:'Ne mogu duso, idem sa svojom novom zenom na vikend!' , iskreno razocarala bi se u njega kad bi to rekao svome detetu.

To ti je ono, sta god da uradi, ja necu biti zadovoljna!
 
imam veliko
images
al samo za avanturice:per:
 
Ali smo posveceni istom detetu ZAJEDNO!
Kad je dete samo njegovo, to dete moze i ima puno pravo da zahteva tatu samo za sebe i da trazi da se druzi nasamo sa mamom i tatom, kad god mu padne na pamet! ... Sto implicira da ja ne mogu uvek da racunam, i da ako mm i ja isplaniramo zajednicki vikend a njegovom detetu treba tata bas taj vikend, ja sam ta koja ce izvisiti! E to je problem! Jer ja ne bih zelela, niti bi se lepo osecala kad bi on svom detetu rekao:'Ne mogu duso, idem sa svojom novom zenom na vikend!' , iskreno razocarala bi se u njega kad bi to rekao svome detetu.

To ti je ono, sta god da uradi, ja necu biti zadovoljna!

To bas i nije normalno;)
 
Naravno.
Evo, moja tetka se udala za muskarca 12 god. starijeg, koji je bio razveden i imao dvoje dece koja su njemu pripala. Manje je vredan zbog toga?
Jeste baka (konzerva:roll:) pravila pitanje jer je ona bila mlada, lepa, student generacije, dva jezika,... Ali, srecom, nije nikoga fermala. Uradila je kako je htela. I nije pogresila. Sada su preko 20 god. u braku, imaju jos troje dece i ne poznajem par koji se bolje slaze:heart:

el imash josh neku slobodnu tetku za nas polovnjake?:prstic:
 

Back
Top