Zene da li smete ?

pitanje je da li bi smetalo to što je razveden?
ne, da sam imala vremena, do sad bih imala i bivšeg i sadašnjeg muža :lol:
nego ajd da fantaziramo malo
da je ovaj moj razveden, a skontamo se
nema to veze
udam se? ok
ima dete? kontam da, ako njega volim dovoljno, mogla bih i da se potrudim da tom detetu ne glumim mamu, ali da me ipak voli :)
 
Gde sam to napisala?!

Na istom terenu, znaci da bi jedno drugo uvek razumeli sto se tice stvari oko dece,
Imamo isto iskustvo, ista osecanja i ljubav, istu potrebu da deci obezbedis i pruzis sebe...

Mislim da to najlakse razume osoba koja je u istoj situaciji.
Nisi napisala, ali se stalno provlaci (kod mnogih) "ima dete"... "Kad nisam imala i sad kad imam."
Taj covek/zena su licnosti nezavisno od toga imaju li dete ili ne. Zbog cega je dete nekome smetnja/ulaznica za drustveni zivot?!
Neki tretiraju decu kao nepozeljni privezak osobi za koju su zainteresovani.
 
Nisi napisala, ali se stalno provlaci (kod mnogih) "ima dete"... "Kad nisam imala i sad kad imam."
Taj covek/zena su licnosti nezavisno od toga imaju li dete ili ne. Zbog cega je dete nekome smetnja/ulaznica za drustveni zivot?!
Neki tretiraju decu kao nepozeljni privezak osobi za koju su zainteresovani.

Huh, možda je Čičkov slučaj kao moj.
I ja bih napisala slično, sad kad imam dete, ne bi mi bio problem.
Nije poenta u teretu već u našim godinama.
Dete sam rodila sa 21-om godinom i kontam da je moj sadašnji suprug pre toga imao dete od par godina, teško da bih se skontala.
Ni kad sam zatrudnela nisam bila toliko sigurna da ću se snaći u ulozi mame, ali sam razmišljala da, ako želim to, uspeću :)
 
a i dragi i beba su me promenili puno puno :)

- - - - - - - - - -

Sta bi ti zelela da cujes? Mozda si nesrecno slozila pricu, presumeri je ako imas osecaj da ne ide u pravcu u kom si zelela.

nije dobila odgovor koji je tražila, 'nači odhebala razvedenog zbog deteta pa je ubi osećaj krivice
mislim, nisam pratila razvoj teme, to u slučaju da ima više onih koji su pisali da nije frka
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Mogla sam
Imam vezu
da udacu se za takvog
i ne vidim zasto je on polovan ako je covek? msm ono...:roll:

nije to auto bogte! :confused:
 
Huh, možda je Čičkov slučaj kao moj.
I ja bih napisala slično, sad kad imam dete, ne bi mi bio problem.
Nije poenta u teretu već u našim godinama.
Dete sam rodila sa 21-om godinom i kontam da je moj sadašnji suprug pre toga imao dete od par godina, teško da bih se skontala.
Ni kad sam zatrudnela nisam bila toliko sigurna da ću se snaći u ulozi mame, ali sam razmišljala da, ako želim to, uspeću :)

Ali pazi Nevena: mogla si da se skontas na najidelaniji nacin sa nekim, a da ti on uopste nije prijavio da ima dete.
Zvucis da bi ga odhebala (nekada) ekspres kad bi stigla spoznaja o detetu. Znaci, ne bi bio on problem, nego "privezak" koji ima. :confused:
To zvuci vrlo, vrlo egocentricno.
Pogotovu kad se promeni stav, posle iskustva. Sada vasi "privesci" ne bi (eventualno) nikome trebalo da smetaju. Ili...?

Slazem se da godine i iskustvo promene mnogo toga, ali opet ngede imam osecaj da se mnogo malo vodi racuna o tudjim emocijama.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

smela bih, ali ne bih se upustala u sve to iz prostog razloga,sto se ja ne bih nikada vise udavala :think:
 
Ovo je jedno od ...cega je pisac hteo da kaze

Samanta bravo, pa moja tema zaista ne osudjuje , pitam kolko je zeni to tesko kolko je plasi na koji nacin se oslobadja predrasude
to je da srce ima siroke vidike i to je vitestvo

Pa ..znas...ne znam kako da ti kazem. Razveden muskracac je (po meni) sasvim ok cak i kada ima dete iz prvog braka i sto bi rekla hirajgoagain i imao EX hot macku.....
meni ako se on svidja i ako ja njemu onda za nas nema granica,
ja sam njega prihvatila sa deteom (iako je dete kod majke) i meni je to sasvim ok....iako je "polovan" .
Ne razumem cemu to razdvajanje....vecinom muskarci koji su bili slobodni sa kojima sam bila u nekim vezama su totalno promaseni slucaj i izgubljeni u svemiru...
 
Sad mi možemo da pišemo sve i svašta, ja bih ovo, ne bih ono. Ali kada se nadješ u takvoj situaciji onda je to druga stvar.
Kada se zaljubiš spreman si na razne stvari.
Jedino je glupa konstatcija razveden muškarac je polovan muškarac. Šta je onda razvedena žena - polovna roba.
Ko nama garantuje da nam se razvod neće desiti. Da li onda i o nama treba na takav način raspravljati.
Dok se kod nekih deca smatraju dar od Boga mi ovde raspravljamo da li bi nam bila smetnja u nekoj vezi.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

:eek:
i meni ovo upade u oci polovan :confused:

ne vidim problem

isto je kao kada neko izadje iz veze itd...

ako mi se svidja ne bi mi smetalo
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog
Ти си нека неукусна.Смазале би га у сласт и испљуцкале кошчице.
 
Zavisi kako je izasao iz prvog braka. Ako su ostali nereseni problemi verovatno ne bih imala snage da se nosim s tim a ako smo u braku delimo i probleme. Previse sam sebicna da bih mogla da se opteretim njihovom mrznjom, prepucavanjem, borbom oko dece, ogovaranjima. Uvek bih imala osecaj da se iza svega toga krije ili ljubav ili inat ili bezobzirnost a ne podnosim nista od toga.
Sto se tice deteta to bi zavisilo od okolnosti, ako bi moja deca bila tu, dobrodosli i ravnopravni, onda bi se snasla u ulozi macehe ali ako bi moja deca ostala sa ocem verovatno bih ja postala rusevina koja ni sebi nije draga a ne tudjoj deci...
Ne zavisi odnos samo od osobina koje unosimo u vezu ili brak vec i od onoga sto stvaramo zajedno u toj vezi.


Uopste ne osudjujem zene koje decu pominju razdvojeno od coveka sa kojim bi zivele. Postoje zene koje jednostavno ne mogu podneti da im partner ima takvu vrstu obaveze i onda je posteno priznati i sebi i njemu da se tesko nosi s tim.
 
imam druga koji ima dvoje dece iz ex braka
brak je prekinut zato sto ga j zena prevarila sa najboljim prijateljem
imao je tezak period iza sebe dok je sve stvari u glavi stavio na svoje mesto, a danas je sa tom ex - pa malo je reci najbolji prijatelj
takav covek bi uvek bio u opciji pozeljnih u mom zivotu

imam i poznanika koji je raveden..troje dece..brak izmedju njega i ex se jednostavno istrosio
njemu je u periodu razvoda posao bio na uzlaznoj putanji..imao je jako dobre prihode i punoje trosio na sebe i ribe koje je setao
o svojoj ex mi je jednom prilikom kada je spomenuo, pricao kao opsihijatrijskom slucaju
takvom ne bi dala ni psa da mi odvede da piski
 
imam druga koji ima dvoje dece iz ex braka
brak je prekinut zato sto ga j zena prevarila sa najboljim prijateljem
imao je tezak period iza sebe dok je sve stvari u glavi stavio na svoje mesto, a danas je sa tom ex - pa malo je reci najbolji prijatelj
takav covek bi uvek bio u opciji pozeljnih u mom zivotu

imam i poznanika koji je raveden..troje dece..brak izmedju njega i ex se jednostavno istrosio
njemu je u periodu razvoda posao bio na uzlaznoj putanji..imao je jako dobre prihode i punoje trosio na sebe i ribe koje je setao
o svojoj ex mi je jednom prilikom kada je spomenuo, pricao kao opsihijatrijskom slucaju
takvom ne bi dala ni psa da mi odvede da piski


E bas tako.
 
zene da li biste smele da se prvo upustite u pricu sa covekom koji ima brak iza sebe , kasnije vezu potom da se udate za njega ?
je li to big big turn off koji ce da stavi tacku na svaku dalju pricu sa njim
je li njegova vrednost umanjena u vasim ocima jer je raspusten i da li je njegovo predjasnje dete za nas teret
kako mislite da biste se nosile sa svim tim cinjenicama , i na kraju kako kako je kljucno , zavoleti ga takvog polovnog

Bezi bre od takvih ko djavo od krsta, brzo ce skontati da su sve zene iste :malav:
 

Back
Top