ЗАШТО ЖЕНЕ...?

Ма, ја баш хтела да те питам како си нашла 10 %, и који је то део поста који потписујеш у том проценту! ;)
Мислим, како рачунаш проценте, на уватим мустру? Кад оно...
Е, стварно умеш да направиш сцену!

:rotf:Mislim da mom mužu nije nikad dosadno samnom!:hahaha:
 
Sad sam zbunjena. Pustiću da iscuri ako je krv problem???
hehehe... spamujemo temu...
delicu poene okolo... samo da bih mogao da ti dodelim jos jedan. To je najmanje sto mogu da uradim, s'obzirom da bi ti dala uvo za mene :]]]

Nisam htela da bude vulgarna a ti sad pretpostavi šta bi stajalo u originalu.....
meni nista ne pada na pamet... PP?
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Imam ciljnu grupu ljudi, do čijeg mi je mišljenja stalo.
A ako neko dobaci komentar sa strane, drago mi je u momentu ali već u sledećem zaboravljen.
 
Sminkam se i oblacim shodno raspolozenju. Zahvaljujem bogu sto se pojedine sredjuju, jer znam da ni na sta ne bi licle bez sminke, sto bi samo mucilo mene sto ih gledam.
A ti ces naci normalnu djevojku ako je budes trazio.To sto ne izvlacis glavu iz "Fensn" lokala je tvoj problem.
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Nakon prvog preletanja ovog uvodnog posta skontala sam da nesto u njemu ne stima, a nakon citanja istog po drugi put, shvatila sam i sta je to.
Nisi dobro definisao stvari. Lepota nije isto sto i doterivanje a to sve nije isto sto i kindjurenje, a to sve nije isto sto i nega... :confused: Malo su se preklopili pojmovi. Na koji si pojam mislio. :confused: Meni sve govori da si mislio na kindjurenje i preterivanje u nekim radovima na telu (solarijum i sl). Ali kakve sad to vezei ma sa farmerkama ili suknjom :???: Da li pitas nesto ili iznosis sta TEBI nedostaje da vidis? Da li ovde uopste postoji pitanje ili je ono samo retorika kojom se zenskom rodu insinuira da su curke? Pa onda problem sa raznim radnjama i proizvodima; ne mogu da shvatim zasto te to muci? I jako me zanima: kakav odgovor ocekujes? I sta ce ti taj odgovor od ovih strpljivih zena ovde kada si samo izneo neki svoj licni ukus.
A sada koliko sam razumela pitanje, tesko da cu i znati da odgovorim al' ajde da prokomentarisem jos neke aspekte istog.
Solarijum: ma kakva moda, to je super sredstvo da se prikriju nedostaci na kozi bar ghledano na daljinu, sto je pri izlascima nekima sasvim dovoljan efekat.
Sljokice: pa to se prodaje. I da hoce, zena ce tesko naci nesto bez sljokica jer mora da prevrne ceo grad ako zeli dobar model, a bez sjaja.
Farmerke vs. suknje: ja se nagledala suknji ovog leta, bas se nose po ulici, al' zimi hladno, brale.
Nokti: BITNI SU, odaju utisak o urednosti i nezi zene. I sam ih ne bi primecivao kada ti zaista ne bi bili bitni.
Detalji: bez njih i najlepsa odeca nije zanimljiva, al ti ocigledno nemas smisla za kombinacije... ili nemas para, a draga ih zeli... Ne znam zasto te i ovo pitanje muci :confused:
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Prije svega hocu da budem lijepa sebi, a onda naravno i osobi koja je pored mene, ali ne pretjerujem sa kopiranjem modnih trendova.;)
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

E i mene nervira sve to što si naveo... TI časopisi pogotovo OMG
Nikad ih ne kupujem, ali nikad - sve neke tete što se qrče i kaučovi i tanjiri :lol:
Eno - ja otvorih temu s nekim slađanim dečacima - wopšte mi se ne gleda to što nam nude :lol:

A i sve ostalo što napisa, tripozno stvarno - slažem se, bez veze
 
e, nemoj da se foliraš, kao ne voliš da vidiš sređenu devojku? Ako ti ne voliš đinđuvice, šljokice i ostale gluposti, ima onih koji vole, zato ti voliš nešto drugo što isto zahteva ulaganje i sređivanje, ovo o čemu pričaš je samo stvar ukusa, ko šta i kako voli. Takođe, žena ima prirodni nagon da se dopadne muškarcima i šta tu ima novo i čudno!? Isto tako vi idete u teretane, bildujete se, a posle km trčanja srce bi vam stalo, to je pravo pitanje, šta će vam samo da izgledate veliki i jaki, a u stvari ste samo naduvani baloni?!

Понављам: ОВО НИЈЕ КРИТИКА ЖЕНАМА, ово је дискусија у циљу делимичног задовољења незасите ми радозналости по питању ваше психе! Заборавио сам да ставим фусноту за нормалну* жену. Ја волим све сорте жена, само да су лепе (а све су ми лепе), осим оних што се декларишу као асексуалке! Немојте мислити да икога нападам. Која се изервирала, нека се смири, има цвет од мене, свака!

*нормална је она што воли да се сређује!
 
Nakon prvog preletanja ovog uvodnog posta skontala sam da nesto u njemu ne stima, a nakon citanja istog po drugi put, shvatila sam i sta je to.
Nisi dobro definisao stvari. Lepota nije isto sto i doterivanje a to sve nije isto sto i kindjurenje, a to sve nije isto sto i nega... :confused: Malo su se preklopili pojmovi. Na koji si pojam mislio. :confused: Meni sve govori da si mislio na kindjurenje i preterivanje u nekim radovima na telu (solarijum i sl). Ali kakve sad to vezei ma sa farmerkama ili suknjom :???: Da li pitas nesto ili iznosis sta TEBI nedostaje da vidis? Da li ovde uopste postoji pitanje ili je ono samo retorika kojom se zenskom rodu insinuira da su curke? Pa onda problem sa raznim radnjama i proizvodima; ne mogu da shvatim zasto te to muci? I jako me zanima: kakav odgovor ocekujes? I sta ce ti taj odgovor od ovih strpljivih zena ovde kada si samo izneo neki svoj licni ukus.
A sada koliko sam razumela pitanje, tesko da cu i znati da odgovorim al' ajde da prokomentarisem jos neke aspekte istog.
Solarijum: ma kakva moda, to je super sredstvo da se prikriju nedostaci na kozi bar ghledano na daljinu, sto je pri izlascima nekima sasvim dovoljan efekat.
Sljokice: pa to se prodaje. I da hoce, zena ce tesko naci nesto bez sljokica jer mora da prevrne ceo grad ako zeli dobar model, a bez sjaja.
Farmerke vs. suknje: ja se nagledala suknji ovog leta, bas se nose po ulici, al' zimi hladno, brale.
Nokti: BITNI SU, odaju utisak o urednosti i nezi zene. I sam ih ne bi primecivao kada ti zaista ne bi bili bitni.
Detalji: bez njih i najlepsa odeca nije zanimljiva, al ti ocigledno nemas smisla za kombinacije... ili nemas para, a draga ih zeli... Ne znam zasto te i ovo pitanje muci :confused:

Навео сам неке примере да боље представим питање. Очигледно нисам баш успео, није јасно. Ајде да пробам овако:
Постоји граница између хигијене и основне козметике. Између жеље да се обучете тек тако да изгледате пристојно и жеље да изгледате заносно, секси, или занимљиво на један од 93 начина... Кад се та граница пређе, који су ваши разлози? Било је и постова који су схватили. Хвала свима!
За оне који су помињали, нисам ја овде зато што тражим ''нешто'', него зато што верујем да има неког ко би нешто дискутовао. С ким пре причати о женама него са женама? С мушкарцима је увек исто: дупе, сисе, згодна, ружна, лепа, дебела, види ову, види ону, Моника Белучи, Бијонсе, Хали Бери, хале не бери, брате не с.ери...
 
@ tema
ja ne volim da shetam okolo nafrakana :rumenko:
volim sve sto je jednostavno...
chak se ni ne shminkam....reeeetko kada...i to samo neku neupadljivu senku i mozda maskaru....
u solarijum odem jednom u...hm....chisto da ne budem bas bela ko les......
ne lozim se na trendove...
mrzim idiotske chizmetine ukombinovane sa kratkim shorcem usred letnje vrucine(:eek: )
mrzim lakovane jakne zute boje,lakovane torbe,shljokice i dijamante na dzepovima farmerki...mrzim kich...fuj...mrzim i shtikle od 10 cm....mrzim krzno.....i kozu...
jednostavnija odeca izgleda mnogo lepse i pristojnije.....
ne znam zashto,ali devojke koje nisu mnogo nafrakane,deluju pametnije (pricham za ribe koje deluju...da kazem sumnjivo...ako razumete....nije bitno bre)
znachi to jednostavno i nafrakano nisu jedine dve grupe na koje delim odevanje...ima i izmedju dosta toga...i to je ok...a ovde sam samo rekla sta mislim o preterivanju........
a to "jednostavno" ne znachi odrpano(tj. ja ne mislim na odrpano)...nego lepo i pristojno... :???:
nije bitno :lol:
 

Back
Top