ЗАШТО ЖЕНЕ...?

ja ne volim da shetam okolo nafrakana
volim sve sto je jednostavno...
chak se ni ne shminkam....reeeetko kada...i to samo neku neupadljivu senku i mozda maskaru....
u solarijum odem jednom u...hm....chisto da ne budem bas bela ko les......
ne lozim se na trendove...
mrzim idiotske chizmetine ukombinovane sa kratkim shorcem usred letnje vrucine( )
mrzim lakovane jakne zute boje,lakovane torbe,shljokice i dijamante na dzepovima farmerki...mrzim kich...fuj...mrzim i shtikle od 10 cm....mrzim krzno.....i kozu...
jednostavnija odeca izgleda mnogo lepse i pristojnije.....
ne znam zashto,ali devojke koje nisu mnogo nafrakane,deluju pametnije (pricham za ribe koje deluju...da kazem sumnjivo...ako razumete....nije bitno bre)
znachi to jednostavno i nafrakano nisu jedine dve grupe na koje delim odevanje...ima i izmedju dosta toga...i to je ok...a ovde sam samo rekla sta mislim o preterivanju........
a to "jednostavno" ne znachi odrpano(tj. ja ne mislim na odrpano)...nego lepo i pristojno...
nije bitno

STAAAAAAA!?!? kako si samo mogla to da kazes!!! sram da ti udje!!!!
necu spavati danima zbog tvojih okrutnih reci!!! I ne pokusavaj da se izvinjavas! nema svrhe sad...

ja se izvinjavam

Nema svrhe kazem! gotovo je... zauvek

:rotf: :rotf: :ok:
 
Tsuymish slazem se.
To sve sto si navela nije lepo nego kiceraj.
Dodala bih da ne volim preterivanja,ja nisam sklona tome, ne volim da budem upadljiva.
Volim jednostavniji stil,kad je devojka pre svega "negovana",uzivam sto sam zensko...i ne bih volela da je drugacije. :)
 
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...
Naravno, muskarci sve rade zbog sebe, a zene zbog njih...
Sta te jos zanima?!
 
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Volim da se doterujem ... šminkam .... mirišem ... tako se onda dobro osećam i zadovoljna sam sobom. Kada sam zadovoljna sobom onda zračim.

Doterivanje je uvek bilo deo mene.
 
Навео сам неке примере да боље представим питање. Очигледно нисам баш успео, није јасно. Ајде да пробам овако:
Постоји граница између хигијене и основне козметике. Између жеље да се обучете тек тако да изгледате пристојно и жеље да изгледате заносно, секси, или занимљиво на један од 93 начина... Кад се та граница пређе, који су ваши разлози? Било је и постова који су схватили. Хвала свима!
.

Sto bih izgledala samo pristojno?
Da, svesno prelazim granicu izmedju "pristojnog" izgleda i zanimljivog/sexy..itd jer necu da izgledam "tek tako", nego dobro.
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Od ovoga ne radim nista...
Nosim mini suknje, nosim farmerice, i obozavam accesoire, zato sto volim...

Lakiram nokte i sminkam se, jer mi se tako svidja, u solarijum u zivotu nisam usla, i ne zelim...

Ustvari ne pratim modu uopste, ali sam prirodno trendy.

:D
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

"ko voli lepe zene i kobasice,bolje dane gleda kako se prave"

prema tome,ako si konzument...sta te zabole uvce :idea:
 
Постоји граница између хигијене и основне козметике. Између жеље да се обучете тек тако да изгледате пристојно и жеље да изгледате заносно, секси, или занимљиво на један од 93 начина... Кад се та граница пређе, који су ваши разлози? ...

Malo je jasnije. Znaci, pitas se zasto se sve zene ne oblace kao neke koje smo u srednjoj skoli zvale neutralci, vec pokusavaju da iz svoje pojave izvuku nesto vise.
Moji zenski razlozi za zanimljivije oblacenje (ali ne prevashodno seksi i sl.) su da imam cime da se bakcem kada kombinujem razne odevne predmete. Ni na kraj pameti mi nije muski rod u tom trenutku. Mozda bih pre volela da se to svidi nekim koleginicama ili drugarima ili drugaricama koje imaju ukusa pa da se osetim kao prava umetnica u tom drustvu. Lazem ako kazem da se nikada nisam sredjivala zbog svog muza, ali to je vise bilo skidanje nego oblacenje.
 
zene se valjda doteruju jer im je valjda tako prijatno....Sad neke sto izgledaju lepo SEBI i sto im je udobno to sto nose, kao npr ja, a neke sto se takve svidjaju muskarcima, sto mi je razumljivo i logicno samo se ja ne doterujem zbog njih nego zbog sebe a jos ako se svidi gospodi tim bolje.
Ali mi nisu jasni muskarci koji kazu> jao ova moja zena, ili devojka SVE pare potrosi na sminku, i krpice, Nista drugo ne radi samo se pirka, sminka i doteruje....Kao da ga upravo TO nije privuklo devojci odn zeni....... E stvaaaaarnooooo :dontunderstand:
 
zene se valjda doteruju jer im je valjda tako prijatno....Sad neke sto izgledaju lepo SEBI i sto im je udobno to sto nose, kao npr ja, a neke sto se takve svidjaju muskarcima, sto mi je razumljivo i logicno samo se ja ne doterujem zbog njih nego zbog sebe a jos ako se svidi gospodi tim bolje.
Ali mi nisu jasni muskarci koji kazu> jao ova moja zena, ili devojka SVE pare potrosi na sminku, i krpice, Nista drugo ne radi samo se pirka, sminka i doteruje....Kao da ga upravo TO nije privuklo devojci odn zeni....... E stvaaaaarnooooo :dontunderstand:

:dash: :dash: :dash:
 
Зашто жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
ne znam... to vidjam uglavnom u srbiji i preterivanje kod mene postize kontraefekat...
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
saranje noktiju i vestaci su mi za povracanje, a da li se neko lozi na to stvarno mi nije reper ni za sta... lepi, negovani nokti i lepe zenske ruke, sa ili bez laka su ukras svake zene i ono sto na ljudima primetim odmah... cevapcicima nikakvi nokti ne mogu da pomognu... ruzne ruke su naprosto ruzne...
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? ne, mislim da sam ja seksi i lepa, i da odeca to moze da naglasi ili ne... mada mi se vise dopada da odeca naglasava stil i osobenost
Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година.
sljokice na farmerkama - cist dziberaj... ko te slagao da je kratka suknja i mini haljina izasla iz mode?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен.
uopste ne idem u solarijum, ali dosta vremena godisnje provodim na moru...
Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно...
slabo citam zenske casopise... retko i uglavnom kod frizera...
zene se doteruju zbog toga jer to cini da se osecaju bolje, mozda sa vise samopouzdanja... skup stvari koje ulaze u to "doterivanje" govore o njima samima, o socijalnom miljeu iz koga dolaze i smislu za lepo koji su usvojile...
moje doterivanje? osnovna higijena, dobra frizura, kvalitetna odeca i obuca, par detalja (volim dobre satove i marame/salove) i obavezno parfem... dnevna sminka - sjaj za usne i maskara, u nekim vecernjim prilikama full make up... da li je to preterano ne znam i ne tice me se, meni ne oduzima mnogo vremena, a pruza mi zadovoljstvo da tako izgledam.
 
Драге даме, хвала вам на оволиким порукама (и по квантитету и квалитету). Баш сте темељније од мушких колега, које мрзи да пишу (част изузецима)! Импресионирале сте ме, у неку руку. Чуо сам разне ставове, али као и обично, колико год ја покушавао, НЕ МОЖЕ СЕ
СВЕ ГЕНЕРАЛИЗОВАТИ. Само ћу поновити да у старту нисам навео све оно, јер мислим да недостаје на улици, већ да приближим примерима. Данас има далеко више ногу (није да не волим!) него пре неких пар година кад су свуда биле панталоне и драго ми је да се тек враћају (лепршаве) хаљине у моду. Будите лепе ко и до сад и свет ће бити лепо место за бити!
 

Back
Top