Zašto žene kupuju broj manje cipele?

Gledam prilog na prva tv stari zanati obićar. I naravno on petlja po cipelama, naravno ženske i on ih budži nekim komadom drveta proširuje tj produžava.

Onda se setim obućara iz kraja jednom prilikom zvoni tel i on se javi sa druge strane žena kuka a on kaže nemojte da donosite svi kalupi su mi zauzeti, prekinite da kupujete broj manje cipele i zalupu slušalicu :hahaha1:

Koga one u suštini lažu sebe a nose peraja? Dečije grobove na nogama? :lol:

Julianne-Moore-Toe-Overhang.jpg
Синдром пепељуге можда и неки дежави у древном Јапану су женама племенитим стављали ногу у што мању обућу да би им се стопало што више смањивало то је негде био и сигуран знак племенитог порекла јер те жене нису ни ходале много углавном су ношене са својим приватним собама где би год пожелеле.
 
Gledam prilog na prva tv stari zanati obićar. I naravno on petlja po cipelama, naravno ženske i on ih budži nekim komadom drveta proširuje tj produžava.

Onda se setim obućara iz kraja jednom prilikom zvoni tel i on se javi sa druge strane žena kuka a on kaže nemojte da donosite svi kalupi su mi zauzeti, prekinite da kupujete broj manje cipele i zalupu slušalicu :hahaha1:

Koga one u suštini lažu sebe a nose peraja? Dečije grobove na nogama? :lol:

Julianne-Moore-Toe-Overhang.jpg
Zato sto su zene.
 
Ja uvijek kupujem broj veće. Kupim 36 jer 35-35,5 koji nosim nema za odrasle. :p
Kažu mi žene blago tebi imaš malu nogu...a meni je to problem. Salonke i štikle zamnom klapću :zcepanje:dok na pertlu i čizme nisu problem.
Prednost mi je jedino je da jeftinije prođem. Snize im cijenu da im ne ostanu.
Stvarno šteta što više nema međubrojeva ko nekad.
 

Back
Top