Zašto muškarci ostavljaju dobre žene?

Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?

Где су те добре жене? 😋
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
nemam iskustvo tog tipa.
Nikad nisam ni cuo da je muskarac kojeg poznajem ostavio takvu zenu.
Ovde ih cuvaju kao malo vode na dlanu.
Doduse to je samo iskustvo iz moje okoline...
ne kazem da ne saraju i da nema preare, ali to je druga tema.
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?

Dobro je point of view, a ovde je vazan njegov point of view, a ne tvoj, moj, neki univerzalni....kao ni njen ljudski kvalitet.

Bitno je da li je dobra za njega, to jest da li je njemu dobra i da li mu je dobro sa njom.

A na kraju krajeva je i to nebitno ako nema vise ljubavi.
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
Остављају и жене добре мушкарце. Изрода има свуда.
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
Mislim da pravi muž neće nikada ostavit pravu suprugu i obrnuto. Problemi rastave su sto neki/neke žive u nekom svome filmu i žele ono nerealno .
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
 
Питање би требало да буде... зашто добре жене бирају лоше мушкарце?

О овим темама је већ било речи на форуму и један закључак би могао бити примитивни инстинкт жене да изабере насилног/лошег мушкарца који је пијанац или наркоман.

zapravo NIJE, nisi u pravu
ženin osnovni nagon je POTOMSTVO i zaštita istog
a ona vrlo dobro zna da će ta budaletina dovesti
i život potomstva u pitanje svojim ponašanjem kad tad
ja mislim da je tu u pitanju ona stara priča o LILIT
da jednastavno postoje žene koje su ZLE, lilit
i žene koje su DOBRE, eva

a muškarci, koga pa biraju pa LILITIĆKE!
e isto tako i žene biraju ZLOČINCE

znači da nešto sa ljudskim DNK oooozbiljno nije u redu
jer da je ovako bilo od postanka ne bi postali LJUDI
ostali bi nasilni majmuni
ovo se poremetilo uvodjenjem GLJIVA KVASACA GLUTENA
u naš DNK uvodjenjem žitarica u ishranu!

GLJIVE I KVASCI MENJAJU NAŠ DNK
da postane nasilna i pravi snjanja da bude što više KRVI
da gljive posle imaju šta da jedu!
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
неправилно постављено питање
и мушкарци и жене могу бити добри
ако се уватиш с неким ко не ваља џаба ти што си добар, на крају ћеш проћи запишан рецимо
с каквим друштвом...

већина људи, и жена и мушкараца одају свијетом брез превише свијести ... само понављање ријечи, поступака итд. други људи
имитација брез пуно мозга
и онда имаш више свјесну особу са мање свјесном (поојест, поосрат крајњи домет итд.) и то увијек заврши како заврши
 
и ја сам имао проблема око тога око моје 20 год.
није ми било јасно да неко "наизглед" добар бира неког ко не ваља
то "наизглед" је кључно
људи гледају на све површно, имају своје перцепције стварности ко зна како створене итд. често заврши у плачу
 
и ја сам имао проблема око тога око моје 20 год.
није ми било јасно да неко "наизглед" добар бира неког ко не ваља
то "наизглед" је кључно
људи гледају на све површно, имају своје перцепције стварности ко зна како створене итд. често заврши у плачу
naizgled dobar moze biti ili dosadan/neispirativan, a moze biti i pritajeno zlo da ti iskljuca mozak, covek je dosta slojevito bice..
 
zapravo NIJE, nisi u pravu
ženin osnovni nagon je POTOMSTVO i zaštita istog
a ona vrlo dobro zna da će ta budaletina dovesti
i život potomstva u pitanje svojim ponašanjem kad tad
ja mislim da je tu u pitanju ona stara priča o LILIT
da jednastavno postoje žene koje su ZLE, lilit
i žene koje su DOBRE, eva

a muškarci, koga pa biraju pa LILITIĆKE!
e isto tako i žene biraju ZLOČINCE

znači da nešto sa ljudskim DNK oooozbiljno nije u redu
jer da je ovako bilo od postanka ne bi postali LJUDI
ostali bi nasilni majmuni
ovo se poremetilo uvodjenjem GLJIVA KVASACA GLUTENA
u naš DNK uvodjenjem žitarica u ishranu!

GLJIVE I KVASCI MENJAJU NAŠ DNK
da postane nasilna i pravi snjanja da bude što više KRVI
da gljive posle imaju šta da jedu!
Naravno, i muškarci loše biraju svoje žene. Muškarac je sposoban da bude sa ženom samo zato što mu ona pruža dobar seks, iako je kao žena prava zmija. Što se tiče sledećeg što ste rekli, nemam pojma.
 

Back
Top