ЗАШТО ЖЕНЕ...?

А у чему се то такмиче међусобно ако не у привлачењу мушкараца? :lol:

И ко су бре те жене... нас две нисмо сигурно.. јел да? :mrgreen:


Pa ja baš i nisam tipična, ali nisam ni radila u kancelariji, a više puta sam čula u firminoj kafeteriji, kako neka od njih (tih iz kancelarije) kaže sledeću rečenicu: "Jao, kad to sutra obučem za posao, ima sve da pocrkaju!"
Valjda je to neka karkterna osobina koju neke od nas imaju, a neke nemaju...šta znam...:???:
 
Nikad nisam nosila previše đinđivica....ni farmerice sa šljokicama malo mi to
kičasto.....:mrgreen:nije mi bilo bitno a nije ni sada hoće li se nekom dopasti
kako sam se obukla i šta sam stavila na sebe.....uvek mi je najmerodavnije
bilo ogledalo u mojoj sobi......:ok:i ako mi je ono reklo da mi to na meni pristojno
stoji (znači ne potenciram na LEPO)...onda sam jako zadovoljna.....;)

Časopise uopšte ne kupujem to mi je čisto bazanje para....rađe kupim knjigu,
ne pratim trendove....niti sam ikada....uvek sam imala svoj stil, a da li se to
još nekom dopalo......ako jeste bilo mi je drago...ako nije opet me nije mnogo
doticalo....najbitnije mi je da sam se ja u tome lepo osećala......;)

U solarijum ne idem...ne mogu da podnesem da me tamo neko zatvori.....:mrgreen:
i smatram da je jako ne zdrav....ali ne zameram nikom ko ide tamo.....stvar ličnog
izbora.....;)

Pa evo ti odgovora...kad se sredim to radim zbog sebe...a ako je to nekom prijatno
za oko...tim bolje......:whistling:

Potpisujem 100%
 
Poslednja izmena:
Rade iz istog razloga iz kojih muskarci ginu u teretanama i prodaju njive ne bi li kupili bar polovan auto koji govori o njihovom statusu.
I jedno i drugo ima za cilj da skrene paznju i izdvoji iz mase slicnih
Zivotinjsko carstvo, samo u moderno doba....zene se kindjure a muskarci shepure
uuuuu vrlo dobro.... sacu dam onaj poen kako li mu ime

A ti autore teme ne smaraj ne vrti se svet oko toga da li će tebi da se digne na belo ili crno meso.
heh, jos bolje...
kad si tako realisticna i surova Nesto... meni se dize, a ni nemam pojma kakvo ti je meso... predpostavljam bledunjavo jer ne volis solarijum.
 
Jok, privlace moju komsinicu penzosa.
Svakako se zene sredjuju zbog muskaraca, ali i da bi se svidele i zenama pa da i druge pozele da budu kao one. Medjutim, zelja za privlacenjem muskaraca nije uvek u tome da se pridobije neki muskarac i ostvari veza s njim. Nekad je i u pitanju da zena samo zeli da se svidi svima, a da privuce samo svog muskarca. Zasto da se svidi svima? Pa da bi podigla sebi samopouzdanje.
Ima i zena koje svoje doterivanje shvataju kao umetnost. E one uglavnom nisu onakve kakve su opisane u uvodnom postu, vec vise zanimljive za oko, ali pristojne upadljivosti, razlicite, al' s ukusom. One su po mom misljenju osobene u stilu i samim tim privlacne.


Blizu si, blizu si! :idea:
Samo žene se ne sređuju da bi se svidele drugim ženama, nego da bi im te žene zavidele! Srećom nisu sve takve.
Ipak se najveći broj žena sređuje da bi sebi dobro izgledale. A istina je, da onaj ko se sebi dopada, izgleda privlačnije i za druge.

One koje se sređuju da bi izazvale zavist, ili im je izgled statusni simbol, ne retko smešno izgledaju, ako nisu "ubole" pravu stvar, tj. onu koja im pristaje.

One koje se sređuju da bi privukle muškarce, mnogo greše, jer one nisu muškarci i ne znaju kojem se muškarcu šta na kojoj ženi dopada, a ne mogu se svideti svim muškarcima - može i da im se desi da izgledaju "droljasto" i da privlače one muškarce koji traže "jednu noć", a možda i "jedan sat", iako im to nije bila namera.

Mislim da najbolje prolaze upravo one koje se oblače tako da se sebi dopadaju - tako pokazuju svoju pravu ličnost, i, naravno, ako privuku nekog muškarca, to će najverovatnije biti neki koji im odgovara takvima kakve su, i one njemu.

E, sad, to je sve generalizovano, ima tu "varijacija na temu", koliko i žena. Mislim da je ista stvar i sa muškarcima.
 
Poslednja izmena:
To je zbog mesa.

smiley1.gif
 
:rotf::rotf::rotf: Jao, sad ću da popravim!:hahaha:
(Uvek nešto "brzam", ali sad sam prevazišla samu sebe!)

Ма, ја баш хтела да те питам како си нашла 10 %, и који је то део поста који потписујеш у том проценту! ;)
Мислим, како рачунаш проценте, на уватим мустру? Кад оно...
Е, стварно умеш да направиш сцену!
 

Back
Top