ЗАШТО ЖЕНЕ...?

Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...

Iskljucivo hobi i nagon... Dobri muskarci nekako uvek zavrse na nakazama...Jbga...
 
Moji drugovi su uvek slicno komentarisali... "sta se zene toliko gizde, kad oni ionako nista to ne vide"... da li zena ima lak na kosi ili ne...da li ima senku iznad oka ili ne... da li je na visokim ili niskim stiklama...bas njih briga:). Ali im je totalno horor kad devojka na sebe stavi tri kilograma sminke, sto bi rekao jedan moj drug "Kako onda da je poljubim? Da skidam sminku spahlicom? :) "
 
Poslednja izmena:
Moji drugovi su uvek slicno komentarisali... "sta se zene toliko gizde, kad oni ionako nista to ne vide"... da li zena ima lak na kosi ili ne...da li ima senku iznad oka ili ne... da li je na visokim ili niskim stiklama...bas njih briga:). Ali im je totalno horor kad devojka na sebe stavi tri kilograma sminke, sto bi rekao jedan moj drug "Kako onda da je poljubim? Da skidam sminku spahlicom? :) "

Tako je. Kilogram pudera na licu uvek primetimo. :bye:
 

Back
Top