Vasa i tudja iscekivanja

Na svu srecu ne mesaju se u moj izbor, a i da se mesaju ne bi uticali na to da promenim odluku. Ako sam nesto zacrtala onda idem do kraja, bez obzira da li se to nekome svidja ili ne. Na kraju krajeva to je moj zivot, ja posle treba da trazim posao u toj struci, a ne oni. Ne vidim svrhu upisivanja necega sto ne volis samo da bi ispunio zelju matorcima.
 
Sa obzirom da su neki moji drugovi imalI(ili i dalje imaju) probleme kako da usklade zelje koju ce srednju upisati ili faks,sa obzirom na pritisak okoline(porodice uglavnom) da upisu ono sto oni preporuce.Da li ste vi imali takvih problema,i kako ste ih ste se resili?
Ja npr nemam takav problem,ali osecam da cu kroz par godina imati...npr,ja zelim da studiram na arhitektonskom ili fizickom faksu u bg,ali moji roditelji insistiraju da ostanem ovde,u subotici,na makovoj sedmici,gde imam faks za struku koju se direktno skolujem(gradjevinski inzinjer).Mada,sve se moze promeniti :per:

Nisam imao...Odmah sam znao da cu da studiram prava...

Studiras ono sto znas da ce najbolje da ti legne i nema problema.
 
Moji matori se ne mešaju, iako im se ne sviđaju moje "extremne ideje" tipa, kriminalistika, neka posebna grana medicine ili psihologija.
Ja sam se odlučila za zadnje još odavno, i kako ja hoću, tako će da bude!
Ne daj da roditelji utiču.
 
Moji matori se ne mešaju, iako im se ne sviđaju moje "extremne ideje" tipa, kriminalistika, neka posebna grana medicine ili psihologija.
Ja sam se odlučila za zadnje još odavno, i kako ja hoću, tako će da bude!
Ne daj da roditelji utiču.

PSihologija je sranj.e uvek sam to smatrao light verzijom psihijatrije...
Ceo dan slusas tinejdzere dokone domacice itd....za male pare(nikad platu neces vecu od 60 soma videti(bar u ovoj drzavi))
A i uticaja i veza ces navatati za sve pare...:lol:.....
 
majke mi e... strashno..
nama bas jedna nastavnica pricala, silaze s onih najgorih brda, dodju da studiraju ovde pa onda zauzmu sva radna mesta a mi ga ispusimo.. z:hm:

ae bre ne seri.....ako je osoba strucna i zna da radi svoj posao...zar je bitno odakle dolazi...mene iskreno iritira kolicina provincije u bg-u al brate jer to znaci da oni ne bi trebalo da dobijaju posao....:roll:
BTW:zivis u sremcici a i to je planina....puna istih seljaka kao negde na jugu srbije....
 

diivno....to je zavrsio moj stric....danas mi bas ova njegova slika stize....(uklapa mi se u sobu....hehe) :

20255106856845998191100.jpg
 
ae bre ne seri.....ako je osoba strucna i zna da radi svoj posao...zar je bitno odakle dolazi...mene iskreno iritira kolicina provincije u bg-u al brate jer to znaci da oni ne bi trebalo da dobijaju posao....:roll:
BTW:zivis u sremcici a i to je planina....puna istih seljaka kao negde na jugu srbije....

oke,nemam ja nishta protiv njih shto dolaze,ali fora je svi u bg dolaze...
to je nama prichala nastavnica koja je iz znika..realno ni znik nije mnogo manje selo od sremchice..
jeste brate, slazhem se zhivim na brdu, al ***, to je na nzm 15-20km od bga necu sigurno da idem u leskovac da studiram.. -.-
 
oke,nemam ja nishta protiv njih shto dolaze,ali fora je svi u bg dolaze...
to je nama prichala nastavnica koja je iz znika..realno ni znik nije mnogo manje selo od sremchice..
jeste brate, slazhem se zhivim na brdu, al ***, to je na nzm 15-20km od bga necu sigurno da idem u leskovac da studiram.. -.-

kriva je drzava a ne ljudi....po srbiji masovno gradovi umiru zato sto nema posla pa mladi idu iz njih...da je bolja situacija u drzavi manje bi pridoslica u bg-u bilo...

Pa da logicno...
 

Back
Top