Sta mislite o ovoj konfiguraciji?

Kupio sam ipak ovu konfiguraciju i monitor samsung 2243NW. Sve radi ok, za moje potrebe i vise nego sto treba. Dokupicu jos 1gb ram memorije. Grafiku cu takodje promeniti kad skupim lovu ili ako mi uopste bude trebalo. Ploca je
Foxconn A6VMX, AMD 690V, VGA, PCI-Ex16, DDR2, SATA2, RAID, LAN, SB5.1, USB2.0, mATX (Socket AM2+). Mislim da nije toliko losa koliko ljudi kazu. Hvala svima na savetima i komentarima. Pozz.

Pa dobro...Prvo kad skupis para skupi maticnu 690G i na taj nacin ces dobiti i bolju graficku ,a onda kasnije rama ,pa neku jacu graficku i tako...
 
zato sto za iste pare dobijas mnogo vise, i duze ce mu raditi posao..a ako mu mesto ne predstavlja problem onda je desktop varijanta mnogo bolja...plus mnogo je lepse gledati u 22 inca tft nego u mali ekran lap-topa...
i po cemu je lap-top na kraju prakticniji za coveka koji je pitao za pomoc ?

Laptop je za svakog pojedinca prakticniji vec napisa zbog prenosa i mogucnosti..zauzimanja mesta..njemu ne treba nista bolje..znaci nece igrati igrice ni raditi neke zahtevne radnje gde mu je bitna grafika..sto ne znaci da sa danasnjom ponudom laptopova ne moze zavrsiti..takodje nece na njemu gledati filmove vec na tv-u..cemu onda gledanje u ekran od 22'' iz blizine kucanja tastature?
 
Laptop je za svakog pojedinca prakticniji vec napisa zbog prenosa i mogucnosti..zauzimanja mesta..njemu ne treba nista bolje..znaci nece igrati igrice ni raditi neke zahtevne radnje gde mu je bitna grafika..sto ne znaci da sa danasnjom ponudom laptopova ne moze zavrsiti..takodje nece na njemu gledati filmove vec na tv-u..cemu onda gledanje u ekran od 22'' iz blizine kucanja tastature?

ali ako coveku OCIGLEDNO ne treba mobilnost, niti mu je prostor hica o cemu mi pricamo...?
i da gledace filmove na 22` a ne na tv-u...
a cemu gledanje u 22` iz blizine tastaure uopste necu da komentarisem...
pozzzz
 
ATI RADEON X1200 128MB

Dobio sam od ortaka graficku Gigabyte GV-RX80L512DE(ATI Radeon X800 XL VPU, 512MB GDDR2,256-bit). Sta mislite o ovoj kartici, kako ce se "uklopiti" sa ovom konfiguracijom?

Trebalo bi da bude bolja od integruse,ubaci je i probaj kako radi...

Ja ipak nisam siguran da će biti raditi baš mnogo bolje , inače ja na jednom kompu imam istu integrisanu grafiku na i ona 3d mark 01 daje oko 4000 poena , na 3d mark 05 ima oko 1200 poena prema tome bez obzira što je integruša i što koristi sistemsku memoriju uopšte je ne treba potcenjivati a x800 je ipak dosta stariji model od nje bez obzira na količinu ram-a i brzinu. Jedino dobro od svega je to da nećeš koristiti sistemski ram za grafičku i da će ta količina rama biti i dalje na raspolaganju sistemu i time ubrzati njen rad.
 
Ja ipak nisam siguran da će biti raditi baš mnogo bolje , inače ja na jednom kompu imam istu integrisanu grafiku na i ona 3d mark 01 daje oko 4000 poena , na 3d mark 05 ima oko 1200 poena prema tome bez obzira što je integruša i što koristi sistemsku memoriju uopšte je ne treba potcenjivati a x800 je ipak dosta stariji model od nje bez obzira na količinu ram-a i brzinu. Jedino dobro od svega je to da nećeš koristiti sistemski ram za grafičku i da će ta količina rama biti i dalje na raspolaganju sistemu i time ubrzati njen rad.

izvini brate ali porediti kartu koja daje 16000 i 4000 poena nije bash normalno
 

Back
Top