Od danas obavezna registracija svih pripejd brojeva u Srbiji: Šta to menja za korisnike?

a ko jos koristi pripejd kad za 1000 din postpejda imas neogranicene razgovore i poruke.
Al ja necu da pricam ni da se smsujem ni sa kim,sta mi treba imam viber besplatan a kredit od 200 din ne potrosim za 2 meseca kad mi stigne opomena da dopunim da mi ne propadne,dobro procitaj da ne ponavljam opet,ni 200 din u 2 meseca
 
Kao u doba Enver Hodže, hoće čovek potpuni uvid u svaki vid komunikacije da ima.Da može Vučičević da izađe na televizor i da kaže Zamislite ljudi A. pušta poruku B. u 11.20 časova prepodne "Evo ga ovaj opet na tv-u". Halo bre koji ovaj, zar tako smeš da govoriš o predsedniku države, da tako unižavaš jednu državnu instituciju.Tako je i počeo Majdan.Oni hoće novi Majdan ovde.Pa dokle bre ološi...
 
a ko jos koristi pripejd
Ko ne zeli izvrsitelje uz zaplenu imovine zbog nemanja para za racune.

Na primer jedna od ponuda kada je ponude a odbijaju da bude redovna.
Screenshot_20230629-234628_Phone.jpg



Redovne smislene al' sa premalo interneta za te pare (uzeti u obzir na godisnjem nivou):
Screenshot_20240212-035251_Phone.jpg

Screenshot_20240212-035149_Phone.jpg


Bitan je internet (da ga ima sto vise al' ga nema mnogo).Nego postoji dodatno da se kupi za po neku aplikaciju sto je dobro.
(Dve se odaberu,pedeset pet dinara su deset gigabajta a moze neka od ponudjenih.)

Redovne besmislene jer je premalo za te pare a vaze mesec dana:
Screenshot_20240212-040130_Phone.jpg

Screenshot_20240212-035845_Phone.jpg
 
Poslednja izmena:
Одеш у пословницу оператера, кажеш име и презиме и неки јединствени број.

Мислим да је чиста контрола која није у складу са законом о заштити приватности у Србији.
A evo bas trcim.
 
Čemu čuđenje?
Ni neregistrovan auto ne puštaju u saobraćaj.
Može da se vozi po ataru bez dozvole.
Ko hoće na autoput mora registracija.

Uostalom ko kaže da je obavezno koristiti telefon registrovan na svoje ime?
Kupiš karticu od nekoga i vozi
Ovaj smrdljivi vucic od kako dosao na vlast sve radi kontra, nema tu opravdanja.
 
U kom sistemu?ne znaju koga zovem s kim sam u kontaktu, da bi me povezali u bilo kom smislu s nekim,nek je politicka partija ne zelim,ne zelim da znaju koliko imam para pod 1 i cime se bavim,vidis da sam uspeo
To ti mislis. Svaki razgovor se snima, od obicnih gradjana se cuva 6 meseci a od interesa par godina I vise.
Znaju vise o tebi nego sto ti znas.
Od Amera dobili sistem za prismotru/prisluskivanje....
 
To ti mislis. Svaki razgovor se snima, od obicnih gradjana se cuva 6 meseci a od interesa par godina I vise.
Znaju vise o tebi nego sto ti znas.
Od Amera dobili sistem za prismotru/prisluskivanje....
Mnogo su ti vredne ove info zablude,jer ja im ne pomazem kao navedene ovce potrosackog drustva
Koji se to moji razgovori snimaju kad 200din uplatin u 2 meseca xaxaxa
 
Poslednja izmena:
otprilike imas besplatan itnernet traffic za koriscenje vibera, ako nemas pozive, dodje ti prakticno za dz
u vreme komunizma trpeli smo arogantni "administrativni" recnik "drugova" iz partije..........".......analizom valorizacije dokumenata o verifikaciji analognih komponenti ekonomskog faktora........"...........a danas, u kapitalizmu, evo, bakcemo se sa slicnim glupostima. Nikako da cujem srpski jezik.
 

Back
Top