Od danas obavezna registracija svih pripejd brojeva u Srbiji: Šta to menja za korisnike?

Ugovor mi sa MTS ističe ove godine u oktobru postoji li mogućnost da kada budem produžavala ugovor kažem da hoću da se prebacim na post pejd,sad sam na pri pejdu.A to će me koštati 1500din.Lopovi.
To bi mi bilo najjednostavnije jer nisam u mogućnosti da se krećem.Nebi ni ja da dajem podatke ali oni već imaju samim tim što imam sve preko njih,MTS.
 

Rista Beograd 1962​


10.02.2024 • 21:25


Nema ništa od toga ikada

Tako su i pijačarima pre 2 godine uveli obavezne fiskalne kase pa je li neko koristi i fiskalnu kasu na pijaci ?

"APP" Ako Prođe Prođe ako ne prođe izvinjavamo se loše ste nas razumeli ispravićemo se.

Opipavanje pulsa naroda .

Kad ovi iz mobilne telefonije shvate da će pući xyz miliona eura u roku od 3 ili 6 meseci jer ljudi će im masovno otkazaviti brojeve i niko ama baš niko neće se registrovani jer niko neće pristati da se registruje u ova luda vremena zloupotrebe podataka i krađe izbora i prijavljivanja fantoma za izbore kada upravni odbori mobilne telefonije svih tri mreža shvate šta će sve izgubiti i da im jednom rečju sledi ekspresni bankrot lobiraće sa par milion eurića u tom"Ministarstvu informacija" i "zakon" će biti povučen.

Ugledajte se na pijačare i advokate i taksiste . Izlobiraće ih mobilni operateri i sve će biti po starom .

Svima propisane fiskalne kase dva dana štrajka gle čuda "zakon" se menja preko noći ne trebaju im više fiskalne kase mogu i dalje bez fiskalnih kasa.

Tako će biti i sa ovom"odlukom" . Znaju da će pući finansijski i to mobilni operateri neće dozvoliti .

Nema od toga ništa.Trla baba lan da joj prođe dan.

Jedan od komentara
 
Principijalno hoće da znaju kome pripada telefonski broj.
Totalitarizam telefonskih kompanija uzas :sad2:.
Za normalne ljude nije problem.
Jeste jer nam zadiru u privatnost potpuno te namecu totalnu kontrolu.Treba slobodno da menjam broj ako treba a ne da plaćam registaciju niti odjavu.Jos para da se uzima narodu a dokle vise,odakle.Sta ce telefonskoj kompaniji JMBG svih gradjana koji koriste pripejd?
 
Poslednja izmena:
Ja sam normalan ali necu da dam podatke ,kao sto izbegavam racune u bankama i bilo kakve kombinacije s licnim podacima
A zašto ljudi misle da su oni toliko bitni državi? Svi imamo lične karte. Ogromna većina mlađeg svijeta i mailove i društvene mreže. O zdravstvenim kartonima da ne pričamo. Sami o sebi ostavljamo maltene sve na netu. Mislim da nije bilo punoljetne osobe u Srbiji a da se nije registrovala za neku od ovih Vučkovih pomoći. Sa sve matičnim brojem. I onda državi treba da onako iz zabave čita sms poruke ili poruke na Facebooku. Važi. @Zauz a kako ti to registracija mobilnog broja uskraćuje privatnost? Kako te to kontrolišu?
 

Back
Top