Od danas obavezna registracija svih pripejd brojeva u Srbiji: Šta to menja za korisnike?

Mnogo su ti vredne ove info zablude,jer ja im ne pomazem kao navedene ovce potrosackog drustva
Koji se to moji razgovori snimaju kad 200din uplatin u 2 meseca xaxaxa
Nije bitno koliko uplatis vec sta pricas, sa kime I o cemu pricas.
Imao sam pre par godina da vidim transcript mojih poruka sa whatsapp-a kao i mp3 file-ove razgovora sa totalnom nebitnim osobama.
Znaju sve, znaju kako se zoves, cime se bavis, koliko para imas na racunu, koliko dugujes za informatiku I bilo sta sto zele.
Sistem pracenja je napredovao do te mere da sve moze da poveze.
Mene iskreno zabole, al nemoj da budes u zabludi da to sto si na postpaid ne znaci da nemaju koja ko koristi...
 
Nije bitno koliko uplatis vec sta pricas, sa kime I o cemu pricas.
Imao sam pre par godina da vidim transcript mojih poruka sa whatsapp-a kao i mp3 file-ove razgovora sa totalnom nebitnim osobama.
Znaju sve, znaju kako se zoves, cime se bavis, koliko para imas na racunu, koliko dugujes za informatiku I bilo sta sto zele.
Sistem pracenja je napredovao do te mere da sve moze da poveze.
Mene iskreno zabole, al nemoj da budes u zabludi da to sto si na postpaid ne znaci da nemaju koja ko koristi...
Ne citas nemam racun i ne znaju cime se bavim,kao sto nikog ne zovem,nikog,a ako viber posmatraju pasce milijarda tuzbi
 
Ne citas nemam racun i ne znaju cime se bavim,kao sto nikog ne zovem,nikog,a ako viber posmatraju pasce milijarda tuzbi
Naravno da prate viber, isto kao i Ameri. Sta mislis zasto su ljudi u jednom periodu prelazili na manje zlo - WeChat.

Imas racun za struju, informatiku.... Sve to placas, pises ovde na forumu, sta mislis da im je tesko da urade backtrack ip adrese pa cak I ako koristis VPN.
 
Naravno da prate viber, isto kao i Ameri. Sta mislis zasto su ljudi u jednom periodu prelazili na manje zlo - WeChat.

Imas racun za struju, informatiku.... Sve to placas, pises ovde na forumu, sta mislis da im je tesko da urade backtrack ip adrese pa cak I ako koristis VPN.
Sto ti meni pricas nesto ocigledno sto znam pa ga zato izbegavam
 
Добра ствар код регистроване картице је да у случају губитка оператер мобилне телефоније да другу картицу а број телефона остане исти.
У прошлости сам два пута захтевао другу картицу. Први пут је био када ми је мобилни телефон испао у аутобусу па је картица негде завршила. Други пут је био када су ми украли мобилни телефон. Лопов је извадио картицу и бацио је. Након сваког од наведених инцидената отишао сам у пословницу и затражио другу картицу. Добио сам је бесплатно.
 

Back
Top