Ruska plava mačka

Ima jos jedna odgajivacnica ruskih plavih macaka, Singidunum. Ja ipak glasam za ruske plave bez pedigrea. Po pravilu su odgajane sa mnogo vise ljubavi, u humanijim uslovima, da ne pominjem da je to finansijski prihvatljivija varijanta... ;) A maca je maca... Voleces je, imala ona pedigre ili ne...
 
preslatke...ja imam samo avlijanerke! :)
 

Prilozi

  • Picture2.jpg
    Picture2.jpg
    46,2 KB · Pregleda: 32
Imam ruskog plavog mačora spremnog za parenje i u tu svrhu mu tražim rusku plavu mačku! Ima godinu i 2 meseca, prgave je naravi, a umiljat kada treba!

Svi zainteresovani se javite na telefone:

021/552-559 (kućni)

064/22-789-11 (Oliver)

064/275-39-50 (Olga)
 
Usvojili bismo rusku plavu macu zenkicu. Ne mora da bude cista rasa moze i mesanac, samo ako je moguce da bude te boje. U pitanju je poklon za jednog maturanta koji je sve vreme skolovanja bio fenomenalan djak, a to mu je najveca zelja. Ako neko ima neki predlog, molim pozurite jer uskoro ide i rodjendan. Hvala!
 
Usvojili bismo rusku plavu macu zenkicu. Ne mora da bude cista rasa moze i mesanac, samo ako je moguce da bude te boje. U pitanju je poklon za jednog maturanta koji je sve vreme skolovanja bio fenomenalan djak, a to mu je najveca zelja. Ako neko ima neki predlog, molim pozurite jer uskoro ide i rodjendan. Hvala!
 
Imali smo Alekseja,prelepog plavog ruskog mačka.Bio je vrlo snažanog i izraženog karaktera.Kada smo u kuću doneli jednu mađarsku pulinku bukvalno se uvredio i otišao.Nakon mesec dana sam ga dve ulice dalje ugledala tek pregaženog.Graciozniju,ponositiju,lepšu i plemenitiju mačku nikada nisam videla.
 
Malkice jesam... :tease: Chestitam za macu, ima zurku da napravim tim povodom... pozvani ste i ti i machka... :vatromet: Chetvrtak Klub 54, samo za Snezinu macu - svi ste pozvani! :drunk:
 
Poslednja izmena:

Back
Top