Jovana Jeremić BESNA rešila da odbrani Dragana od zlih glasina u Grockoj: "Ja ću da vam skratim muke!"

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
115.262
Voditeljka Jovana Jeremić je od svog dečka, biznismena Dragana Stankovića, dobila luksuznu kuću u Grockoj.
CGik9kpTURBXy9lMGYxM2NmYjQ0MTM0MDA4MmRkZDZjZWQyNjZkYWIyMy5wbmeRkwLNA44A3gABoTAF


Jovana se sada na mrežama oglasila vidno izrevoltirana, a tom prilikom se obratila pojedinim koleginicama koje se raspituju o tome da li je vila sa bazenom u Grockoj na njeno ime.

Čula sam da je glavna tema da li je vila u Grockoj na moje ime! Vidim da neke moje koleginice bave tom tematikom, s obzirom da bi one verovatno želele da im jedan muškarac priredi da dobiju, bar jednom u životu, možda nešto više od parfema, a kamoli kada je vila u pitanju! Da vas oduševim - jeste! Nema potrebe da idete okolo, pozivate moje prijatelje, da idete na oglase da proveravate kuću... Ja ću da vam skratim muke! Jeste na moje ime i ne samo vila, mnogo toga još. Ali, nemojte uopšte da vaše zdravlje trpi zbog toga, ja sam želela javno da vam se obratim - rekla je Jovana.


hEtk9kpTURBXy83YmZiN2RjNTAwMDM4ODQ4YmNmMGYwYjFhNjg1OTFkZi5qcGeRkwLNA2YA3gABoTAF


Te koleginice koje su se raspitivale kod mojih prijatelja juče, sinoć, pre dva dana, da li je kuća na moje ime, biće tagovane u nastavku mog storija, čisto da znaju s kojom kategorijom razgovaraju i o kome se raspituju - nastavila je Jeremićeva.


https://www.pulsonline.rs/puls-pozn...ani-dragana-od-svih-traceva-u-grockoj/yz4m181
 
ona je u stvari moderna sponozorusa.
Ma jok druže ... čini ti se.
Sponzoruše se danas karakterišu drugačije. Danas većina žena traži nekog da je situira, da je plaća, itd.
E sad .. razlika između ove spodobe i žena koje vole situiranu situaciju je u tome što se te druge žene ne hvale nego žive u svili i kadifi dok se ova qrči a samo što je sela na karu
 
Ја сам видео ову тему сада.
Ово што ћу написати заиста је било. Каже мени власник фирме у којој радим, није то скоро било, "звао неки пекар из Гроцке, да се оде на терен и погледа јер има проблеме са радом пекаре".
Одем ја тамо и дочека ме његов човек и каже да погледам проблем који имају и да пробам да им дам решење. Немам ја појма који је проблем у питању. Уђем ја у пекару, на место где се вади хлеб из пећи а ту хаос. Буђ по зидовима на све стране. Смрди прилично. Капље са зидова смрдљива, црна вода само тако. Одмах се видело да је то буђ која се ухватила на зидове услед јер радници када отворе пећ на крају печења, изађе огромна количина прегрејане водене паре која се одмах претвори у конденз чим додирне зидове јер су хладни. Лети није страшно али зими катастрофа.
Питам ја овог његовог вођу производње како излазе на крај са санитарним инспекцијама. Човек ми каже да је катастрофа али газда то некако "пегла".
Рече ми још да су били из пар фирми због овог проблема и нудили решења али он није хтео да прихвати. Каже скупо.
Понудим ја решење и коштало је око 18 000 евра. нису прихватили јер је скупо, каже овај човек. Остала решења су јако сличне цене.
Ето толико о једном модерном српском бизнисмену.
 

Back
Top