Ruska plava mačka

Да не би било забуне, у овом посту је британска :arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6063491&postcount=123

...а овако изгледају руске плаве. :cool:

15g9kzb.jpg


mc7szn.jpg


5byy53.jpg


rs9b2f.jpg


35hpjbl.jpg
 
Јесу. :) Иначе су веома интелигентне, радознале, дружељибиве, живахне... Суделују у животу породице с којом
живе, нису пасивни посматрачи... :cool:
 
Ма не, надам се да се шалиш. :)
Изузетно су питоме и тихе, значи нема ни оноликог мјаукања кад су у терању, односно, много су тише од
других мачака...
 
imam jedno pitanje ?
imali smo prelepog ruskog macora sa predivnim zelenim ocima koga smo redovno pustali i koji je rasterao sve macore stalno se klao jer nije bio kastriran ali se vise nije vratio ima 11 dana a star je 2 godine .
posto je uvek dolazio kuci neznamo sta mu se desilo ,gledao sam okolo i nisam ga nasao dali macori imaju obicaj da odu na duze:worth:
 
imam jedno pitanje ?
imali smo prelepog ruskog macora sa predivnim zelenim ocima koga smo redovno pustali i koji je rasterao sve macore stalno se klao jer nije bio kastriran ali se vise nije vratio ima 11 dana a star je 2 godine .
posto je uvek dolazio kuci neznamo sta mu se desilo ,gledao sam okolo i nisam ga nasao dali macori imaju obicaj da odu na duze:worth:

Мачори имају обичај да одлутају и дешава се да их нема, али 11 дана је већ много...:neutral:

Наставите с потрагом, не одустајте. Дајте огласе и у новинама и на тв и радио станицама...Није лоше да напишете
десетак личних огласа и да их окачите свуда по крају, на уочљива места. Понудите награду налазачу. Ваљда ће
уродити плодом.
Да ли сте у неком прометном или мирном крају?
 
Ja sam nasla pre mesec dana jedno mace koje je mesanac-izgleda kao rusko,potpuno je sivo,ali posto je sa ulice sigurna sam da nije rasno!
Htela bih da ga poklonim,ali tek za mesec dana,ono ce tada imati 3 meseca,da li ima neko zainteresovan?
 
Cao! Citala sam postove o ruskim plavim mackama...imala sam do skoro jednog lepog belog macora,koji je bio tako umiljat i dobar,voleo je da se igra i da se mazi i bio je stvarno luckast:)mnogo sam ga volela,ali, nazalost su ga zgazila kola:(i bas sam tuzna:cry:, pa sam htela da se raspitam u vezi tih ruskih maca da li neko zna gde mogu da se kupe,ili,jos bolje,da li bi ih neko poklonio?
 
Živeo sam dugo godina u Poljskoj i sad sam uporedio cene mačaka tamo i ovde. U Poljskoj su više nego duplo jeftinije. Sibirska, Bengalska, Coon, Ruska plava oko 150€ u Poljskoj sa papirima, Engleska, Persijske i Sijamke oko 300€, ove bez dlake tamo ih zovu Kanadiske oko 1000€,.
Ovde zovem i pitam za rusku plavu, odmah udare neke priče ko tigra da kupujem, te 600€, te svi prvaci Evrope, sveta i vasione.
 
Živeo sam dugo godina u Poljskoj i sad sam uporedio cene mačaka tamo i ovde. U Poljskoj su više nego duplo jeftinije. Sibirska, Bengalska, Coon, Ruska plava oko 150€ u Poljskoj sa papirima, Engleska, Persijske i Sijamke oko 300€, ove bez dlake tamo ih zovu Kanadiske oko 1000€,.
Ovde zovem i pitam za rusku plavu, odmah udare neke priče ko tigra da kupujem, te 600€, te svi prvaci Evrope, sveta i vasione.

:)
nazalost u pravu si, samo deru,..... :thumbdown:
 
imam jedno pitanje ?
imali smo prelepog ruskog macora sa predivnim zelenim ocima koga smo redovno pustali i koji je rasterao sve macore stalno se klao jer nije bio kastriran ali se vise nije vratio ima 11 dana a star je 2 godine .
posto je uvek dolazio kuci neznamo sta mu se desilo ,gledao sam okolo i nisam ga nasao dali macori imaju obicaj da odu na duze:worth:

Ja sam bas juce kod Brankovog mosta videla ogromnog, debelog ruskog plavog macora, na ulici i pomislila sam da mora da je nekome pobegao. Ako zivis blizu, proveri.
 
Ja sam bas juce kod Brankovog mosta videla ogromnog, debelog ruskog plavog macora, na ulici i pomislila sam da mora da je nekome pobegao. Ako zivis blizu, proveri.


Hvala u svako slucaju ali nezivim u tom kraju vec u Zarkovu-Stari Cerak a, posto je proslo vec 2.5 meseca od kada se vise nije vratio ostaje mi samo nada da ga je neko namamio hranom i uzeo i da je tako nastavio svoj maciji zivot i naravno da ce se vratiti:sad2:
 
devojka me ubedjuje da uzmemo macora a ja bi macku....jer sam u fazonu da macori obelezavaju teritoju tj. ostavljaju svoj miris,ona tvrdi da obelezavaju teritoriju samo u slucajevima kad imaju jos nekog macora u stanu ili kad se pustaju napolje...ko je od nas dvoje u pravu? :o)
 
Ne kapiram ovo "poklonite mi rasnu zivotinju":confused: Zasto bi neko to uradio, ljudi se bave uzgojem da bi zaradili... ako zelite macu ili kucu besplatno, udomite neku nerasnu zivotinjicu i osecajte se dobro jer ste ucinili plemenito delo :)
 
devojka me ubedjuje da uzmemo macora a ja bi macku....jer sam u fazonu da macori obelezavaju teritoju tj. ostavljaju svoj miris,ona tvrdi da obelezavaju teritoriju samo u slucajevima kad imaju jos nekog macora u stanu ili kad se pustaju napolje...ko je od nas dvoje u pravu? :o)

Ti si u pravu. Macor koji nije kastriran UVEK obelezava svoju teritoriju, bez obzira gde je. I ispusta prilicno neprijatan miris.
 

Back
Top