Ruska plava mačka

Meni je pre pet dana,nastradala ruska plava maca,udarila su je kola dok je sa mojom 6-godisnjom cerkom bila ispred kuce.Za moju cerku to je bio neopisiv shok,otad je jako tuzna i cesto place za njenim Pepitom,tuzni smo i svi mi u kuci,jer nam jako puno nedostaje.Mi trenutno nismo u situaciji da joj kupimo mache.Ako neko ima ko bi zeleo da udomi neko rusko mache,u jednu porodicu od koje bi dobio mnogo ljubavi i paznje nek se javi.
065/5007401
 
Pozdravljam, ja sam iz BiH i djevojka sa kojom zivim ima uskoro rodjendan. Odlucili smo da cemo sebi nabaviti kucnog ljubimca i evo vec duze vremena pokusavamo da nadjemo u bih leglo plavih ruskih ali jednostavno nismo imali srece. Zamolio bih vas da mi pomognete jer mi hitno treba jedno malo plavo rusko mace jer se njoj jako svidjaju te macke... ako imate bilo kakvu mogucnost da nam poklonite jedno mace javite putem sms na br mob. 00387 61 50 23 26 ili na mail moamer.topcagic@gmail.com. Naravno ja bih dosao po macica i volio bih da je iznenadim, Inace rodjendan joj je 28.09.. Unarpijed Hvala
 
Zasto je ova tema zatvorena?Ne vidim problem.Inace ja sam htela da uzmem macku,ali nisam jer cekam da prodje jos koja godina.Pozdrav!:D
:roll: Tema, kao što vidiš, nije zatvorena. Samo je spojena sa postojećom potpuno istog naslova. To se radio da bi sve bilo na jednom mestu i da onaj ko traži informaciju o npr. ruskim plavim mačkama nalazi sve na istom mestu.
 
Pa ovako... dosta sam tragala... trenutno imam spisak par odgaivacnica, mogu ih otkucati ukoliko si zaista zainteresovan.
Cene na koje sam ja naletela su od 120 do 500 EUR!
Medjutim juce sam na poklon dobila Rusku plavu macu i izgleda mi podjednako vredna iako nema pedigrea :)! Maca je maca... hehe he!
 
photo_view.html
 
da li zna neko gde mogu da nabavim rusku plavu cica macu?

ako te inetresuje ja sam slucajno juce u pet shopu pokupila letak odgajivaca iz Beograda, macke su sampionskog porekla, a gaji ruske plave, britanske i kartuzijske. Odgajivacnica je registrovana, muzijaci su sampioni, a prodaje macke sirom sveta. Odgajivacnica se zove Giga, ako te interesuje, reci mi, da ti posaljem na pp adresu i broj telefona pa da mozes da ga kontaktiras. pozz
 

Back
Top