najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku

  • Začetnik teme Red Zmaja
  • Datum pokretanja
Naravno da da. Tog Poršea ti tata kupio i takve ljude apsolutno ne cenim. Znaš li ti koliko treba otegnuti mooda da bi sredio jednog Yuga?
Možda nisi faca, ali takve ljude više cenim jer nisu uobraženi skorojevići kojima još uvek viri praziluk....

to sam se ja dogovorio sa drugom...kupimo jednog juga ili golfica i nabudzimo ga da bude vrh, ali prvo moramo da nadjemo posao:lol:
 
Mene bi bilo blam kada bi me neka riba startovala i smuvala pre nego sta sam ja nju :?
___________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________


a ja negde procitala da momci vole kad devojke prve pridju, i posle kazu da verujemo casopisima....ccc!:lol:
 
Оно што сам ја пробао:

"Могу ли да ти прођем прстима кроз косу да видим да ли су утрнули од превише алкохолисања?"
Ма који одговор добио,увек ћеш добити и смешак од ње. ---> :)

:eek:
Ja bih ti rekla mars!



mrzim da mi neko pipa kosu ><
 
kako prici djevojci/momku da se upoznas sa njom/njim i sta reci u tom trenutku

Swe zawisi od situacije...
Budi samo swoj i malo dobacuj dewoci ako ona reagu kreni razgowor...
Shta znam...
Ono kao: lepa ti majca, ili mogu li i ja jedan zalogaj tog ukusnog sladoleda?
Tako neshto...
Smisli u trenutku...
Meni to nije problem...
Problem je naci lepog dechka...:mrgreen:
 
Hah, meni je bio simpatichan jedan lik na bazenu i po prvi put sam se usudila da na taj nachin nekome pridjem. Sad mi to deluje super-detinjasto, ali nema veze. Shta je bilo-bilo je...
LM, kada je on izashao iz vode i sushio se na peshkiru, ja sam prishla sa flashicom punom vode, polila ga i rekla mu: "Izvni, ali mnogo si sladak kad si mokar"... :D
 

Back
Top