najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku

  • Začetnik teme Red Zmaja
  • Datum pokretanja
E,do jaja,i ja takođe
icon_smile.gif
:lol:

Jel ti to muvas sekanu_th..?:hahaha:
 
ajoj, sad se setih nechega (bem ti nesanicu)
poslao meni moj nekadashnji dragi (tada smo bili neshto malo zajedno) poruku
"mesec sija ki tepsija, vetar kotrlja govnjivu artiju kroz avliju, moja ljubav shiroka ki krater, ja te volim, je*esh mi mater"
i ja se udavila od smeha, rek'o "odakle ti ona poruka?". uopshte nisam ochekivala odgovor, nego sam bzwz to rekla, a on "ma, to mi poslala jovana (njegova bivsha), a sachuvao sam neke poruke od nje"


tad kad ga nisam ubila :evil:


i, da, neeemojte nikada da uporedjujete devojke sa svojim mamicama, bicete BIVENI!
(jeste da je ovo vec u vezi, a ne pri "muvanju" al' aj da kazem....poshto mi se ne spava :mrgreen:
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sta mi se dogodilo sinoc boze, boze, bozeeeeeeeeee ZEBO!
Neki momci... Sa Islanda... Sa Islanda bem ih...
I dolaze oni meni & droogarici
- One hug, pleeease, just one hug
o__O
- No, no, no tnx really
- Zagli me pleeeease
- Noooo o__O
- We are from Iceland, just one hug please
I ja & ova.. ma nema sanse bre... NE MOZE!
I Minja...
- It's ok...
- It's OK??? I'm a boy, you're a girl that's not ok.
I otidose.... a ja i ova bez huga...
I posle smo ih joorile, i prisli su nam oni najvisi ^^
I dolaze, i ajde, pa ajde.
I ja se zagrlim s jednim deckom, nasred graaada WoW
I 5 min mi tako
Awwww
Owwww
Awwww
Mmmmmm... i posle smo se malo setali, a najzesce je bilo, kad sam se sa trecim deckom zagrlila, 2 min i on kao
- Xa xa, do you want sex?
A ja :O xe xe xe, no tnx I'm fine
I tako... awwwww kako je bilo, boze nista mi se sl. nije desilo u zivotu, majke mi....
One hug pleeaseee xO
OMFG

Joooj sry, ja se raspricala, al j*g, uzboodjenja sam ko nikad aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nodi ma daj ne rise xD
 
Joj, poljoobio te????
Ne seri????
AaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Auuuuu u q*ac... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
OMFG
Cooti ja sam celo jootro weeeeeeeeeeeeeeeee
xD
Jao, to je tako sweet...
Ja i onaj visok smo se bas sooperiska sprijateljili... xD
Na kraju kao proozi rooku kao tebra-brate da se pozdravimo...
I ja kao ajde
I posle se ponovo zagrlimo.... Awwwwwwww
UMIREM :O
 
Да бацим неке нове 'нако из главе ;)

''Извини, твој тата је сигурно тигар, чим је направио такву мачку као што си ти'' :mrgreen:

Или алтернатива:

Он: '' Ајде идемо на јогурт, па после код мене да се ј.ебемо...''
Она: ''Мрш сељачино!''
Он: ''Шта, не волиш јогурт!?''

;)

ЕДИТ: Хахаха само навиру сећања из главе :mrgreen:

''Ја да имам такве ноге, ја би на рукама ходао'' ;)

Он: ''Извини јел знаш ти да рачунаш?''
Она: ''Знам''
Он: ''Е па онда рачунај да ћу да те к.арам вечерас'' :mrgreen:


Све опробане, до сад... :cool:
 
Poslednja izmena:
au sta uradiste od tople vode, ko da je to nauka. to je samo igra, gde najslobodniji pobedjuju:)
samo pridjes i kazes joj zasto bi vi trebali da budete zajedno..
ima i onih klasicnih fazona, kad sede u kaficu, i imaju jednu praznu stolicu i ti pridjes i kao jel mogu da pozajmim stolicu i ona kao moze, i ti pocnes da vuces njenu stolicu::D
a kad smo vec kod tog zajebavanaj rpavljenja idiota od nas, onda je neprevazidjeno, kupis sladoled po mogucstvu od cokolade, i razmazes po celom licu preko nosa i preko cele brade i ides tako i namigujes ribama. naravno posle kad odlucis da im pridjes, operes se:)
 
au sta uradiste od tople vode, ko da je to nauka. to je samo igra, gde najslobodniji pobedjuju:)
samo pridjes i kazes joj zasto bi vi trebali da budete zajedno..
ima i onih klasicnih fazona, kad sede u kaficu, i imaju jednu praznu stolicu i ti pridjes i kao jel mogu da pozajmim stolicu i ona kao moze, i ti pocnes da vuces njenu stolicu::Da kad smo vec kod tog zajebavanaj rpavljenja idiota od nas, onda je neprevazidjeno, kupis sladoled po mogucstvu od cokolade, i razmazes po celom licu preko nosa i preko cele brade i ides tako i namigujes ribama. naravno posle kad odlucis da im pridjes, operes se:)

ovo crveno mi se bas svidja!!!ali nista ne bi shvatila ozbiljno,vec kao zajebanciju!
 
au sta uradiste od tople vode, ko da je to nauka. to je samo igra, gde najslobodniji pobedjuju:)
samo pridjes i kazes joj zasto bi vi trebali da budete zajedno..
ima i onih klasicnih fazona, kad sede u kaficu, i imaju jednu praznu stolicu i ti pridjes i kao jel mogu da pozajmim stolicu i ona kao moze, i ti pocnes da vuces njenu stolicu::D
a kad smo vec kod tog zajebavanaj rpavljenja idiota od nas, onda je neprevazidjeno, kupis sladoled po mogucstvu od cokolade, i razmazes po celom licu preko nosa i preko cele brade i ides tako i namigujes ribama. naravno posle kad odlucis da im pridjes, operes se:)

:eek:
strashno

zamisli, kao, pochne da vuche stolicu, a ja sedim :hahaha:
 

Back
Top