najoriginalniji nacin da pridjes djevojci/momku

  • Začetnik teme Red Zmaja
  • Datum pokretanja
Ovamo u CG kad je Promonte uveo da se s jednog racuna moze prebacat na drugi , euro,dva,kolko oces , prvih dana samo te zaustavljaju nepoznate djevojke i kazu:
"E izvini da nemas za poruku,hitno mi je"
Drug mi nije znao to prvih dana i mislio dvije ga muvaju ovo ono za poruku kao ,skinu mu s racuna sve sto je imao, 5-6 eura :D
Zato ja odma udaram kontru: "Bolje ti je da zovnes ,lakse i brze cete se sporazumjet " :D
A za drugarice u srednju da ne pricam , cim osjete da je neko kupio vaucer pomame se.Doduse bilo ih je 5 nasprem 25 muskaraca pa su se grebale kolko su mogle :D
Eto iz moguceg muvanja da vas opeljesi djevojka :D
 
Ljudi za ne powerowati......Dan-dwa pre mora citam fore i jedan pise nesto tipa:Twoji su sigurno teroristi,jer si prawa bomba.......Ja owde pre neko wece,sedimo drugarica i ja i pricam sa nekim "drugom",kad on ti meni:Da nisi ti neki rod Al Kaidi(ako nisam dobro napisala,ja se izwinjawam...),ja se zablenula gledam,nista ne kontam,kad on odgowara,mnogo zracish,prawa si bomba........a ja :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:.........
Ne znam zasto,ali sam se razwalila od smejanja.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS>Kasnije mi kaze da je to kao njegowa fora,a ja da crknem........
PPS>A kada sam mu rekla da sam ja to na net-u procitala,zacrweneo se dechko..........:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ljudi za ne powerowati......Dan-dwa pre mora citam fore i jedan pise nesto tipa:Twoji su sigurno teroristi,jer si prawa bomba.......Ja owde pre neko wece,sedimo drugarica i ja i pricam sa nekim "drugom",kad on ti meni:Da nisi ti neki rod Al Kaidi(ako nisam dobro napisala,ja se izwinjawam...),ja se zablenula gledam,nista ne kontam,kad on odgowara,mnogo zracish,prawa si bomba........a ja :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:.........
Ne znam zasto,ali sam se razwalila od smejanja.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS>Kasnije mi kaze da je to kao njegowa fora,a ja da crknem........
PPS>A kada sam mu rekla da sam ja to na net-u procitala,zacrweneo se dechko..........:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Sad mi treba da dodjemo do zakljucka da si sex bomba :dash::dash:
 
Hmmm,
ja znam samo kako da zickate pare od muske osobe...
Meni je uvek upalilo dok sam isla u skolicu...
"Jao, sto ti imas lepe oci...
(on naravno udari kez...
a ti nastavis tuzno...)
"...Jos kad bi imao deset dinara..."

I uglavnom adju i tih deset dinara... ;)

hah :D kad bi ovo cuo da bih ti i 15 dinara :ok::cool:

Hvala, hvala...
Pih, sta cu kad sam genija...:mrgreen:

genija ?? wtf ?!

Sad mi treba da dodjemo do zakljucka da si sex bomba :dash::dash:

danas je sve moguce .. narocito na forumu ;) :cmok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top