kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam probala celu liniju, znaci sampon, balzam, pakovanje i sprej. Nije lose, ali ne moze da se poredi sa fenom i debelom cetkom. I ako prilikom bas svakog pranja stavljas pakovanje (koje se inace ne ispira) kosa gubi sjaj i postaje nekako suva. Bar je tako samnom bilo.

Sve sa takodje probala...kazem, meni nije nista posebno...nista bolje od sunsilk-a ljubicastog...
 
manhattanpuderxk4.png


za svaku preporuku...ne mogu da verujem koliko je dobar kompaktni puder...
prijatno sam iznenadjena...odlicno pokriva nedostatke, nije tezak i antibakteriski je...:)
a moram priznati bila sam skepticna ...:rolleyes:
 
Da preporucim jednu maskaru za sve ljubitelje Max Factor maskara. Ova nova u dve boje je diiiivna. Ja je kupila juce i danas probala, prezadovoljna sam. Boja manje vise ali ovaj obicni crni deo je super. Lepo izduzi trepavice i nema grudvica.

Volim i YSL maskaru, onu sto mirise sa gumenom cetkicom ali brzo se isusi. :-(
 
effet faux cilles ti je za volumen primordijalno,meni je ta maskara super al nije za osobu koja ne koristi cesto jer se ysl suse brzo
kupila sam diorshow,ne znam kako mi se pre svidjala ta maskara,sve se zadrzava visak proizvoda na vrhu cetkice pa ako ti taj deo slucajno dodirne trepavice ostane grudva crna,bzvz
 
Devojke pomagajte - šta koristite od antiperspiranata? Treba mi neki koji radi posao, i pod obavezno da ne ostavlja ni bele ni masne fleke na garderobi! Trenutno koristim Dove Invisible dry (piše lepo - anti white marks) i moram da izvodim vratolomije kad se oblačim je naravno ostavlja bele tragove......
 
Svaki tip kože je priča za sebe, nekada najskuplja krema izazove najgore iritacije. Ono što pravi problem su preosetljivost kože na aditive, stabilizatore i konzervanse kojih ima više što je krema skuplja. Inače izbegavajte kreme sa vitaminom C jer je statistika pokazala da su žene na ovom podneblju jako osetljive. Svi losioni i tonici za masnu kožu su suviše agresivni tako i kada znate nešto više o tome teško je naći odgovarajući. Izbegavajte antiperspirante koji sadrže aluminijum sulfat. Ne nanosite hidrantne kreme po hladnom vremenu jer proširuju pore, a verovale ili ne najefikasniju kremu naći ćete u nekoj apoteci koju sami prave. Mora se voditi računa i o čuvanju.

Potpisujem. Apotekarske kreme su najsvezije i bez konzervanasa i raznoraznih aditiva koji stete kozi. Preporucujem svakoj devojci/zeni da obavezno konsultuje dermatologa koji ce tacno utvrditi tip koze i preporuciti odgovarajuce preparate za negu. Dobra i prilicno neutralna krema za mesoviti tip koze, koji je i najcesci, je Linola hidratna krema. Ne preporucuje se koriscenje teskih tecnih pudera tokom leta kada se pojacano znoji, vec toniranih krema, kod nas u prodaji postoji cini mi se niveina tonirana krema za svetliji i tamniji tip koze. To je ono sto znam provereno, odnosno sto je bio savet dermatologa i farmaceuta za mene. Pozz svima!:)
 
Krema za lice od kavijara i 4 vrste aloe(samo u apotekama),,,garantovano dobra...Penelope krema.Kompletan Zuccariev program je dobar i vise od toga, kao i recimo maska koja se takodje kupuje u apoteci Od Aloe-lici na gel,10-15 minuta na ociscenom licu, pa naneti Penelopu ..lice blista
Iz njihovog programa je odlicna i intim_care kupka i nije tako skupa, 500 ml je oko 680 din.,takvo pakovanje traje dugo, a odlicno je.
Svaka pohvala za Zuccariev program i original je sve...vrlo bitna stavka.:klap:
 
Drage moje, ukljucila sam se pre par meseci u Oriflame na preporuku prijateljice da odem kod njihove kozmeticarke da mi pogleda lice i napravi pravu kombinaciju preparata. Imam kombinovanu kozu i dovoljno godina da sam probala razne marke kozmetike, ali moram priznati da mi je zena odredila tako dobru "terapiju" da mi lice MNOGO bolje izgleda sada. Dekorativna kozmetika je stvar ukusa ali i tu se za svakog moze naci po nesto. Cene su prihvatljive, a lutajuci po netu naisla sam na podatak da spadaju u grupu (pozitivnu) onih proizvodjaca koji ne testiraju proizvode na zivotinjama. Ranije sam se podcenjivacki odnosila prema njihovim proizvodima da bih na kraju shvatila da je kozmeticka industrija bazirana na industijskoj spijunazi i da mnoge kompanije nude srodne proizvode.Vidim npr hvalite maskaru sa silikonskom cetkicom, puder sa cetkom, compact puder sa svetlucavim cesticama... Sve se to moze naci kod njih kao i u drugim kompanijama a sve je povoljno i sto je za mnoge bitno - na odlozeno placanje. Ne govorim ovo da bi ih reklamirala nego zato sto mogu da vam pomognem da odete na besplatan kozm. tretman i dobijete i vi pravu preporuku, a pre kupovine mozete i sve proizvode da probate. Pozdrav svima
 

Back
Top