kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sasvim slučajno sam otkrila rusku kozmetiku na bazi prirodnog bilja pretežno iz Sibira. Postoje razne vrste kupki, šampona, gelova za tuširanje, krema za lice, telo, ruke, noge, pilinga, maski...
Sve što sam probala - odlično je.
Šampon protiv opadanja kose vrlo rzo daje rezultate, piling krema za lice na bazi "slatkog badema i pudera od pirinča" je najbolja koju sam koristila, krem maska za kosu na bazi ulja zelene kafe i soka aloe je sjajna, takođe i sredstvo za skidanje šminke 3 u 1 iz kolekcije "bake Agafije" na bazi jona srebra...
Odlični su i gelovi za tuširanje (meni se najviše dopada onaj na bazi maslinovog ulja), pene za kupanje...
Ne mogu trenutno da se setim šta smo još isprobali, ali ni jedan proizvod nas nije razočarao.
http://kaljinka-ru.com/
 
Hemel bi trebalo da ima i balzam za kosu. Ja inace bez njihove antirid kreme i kreme za pete ne mogu. Ovu za pete mazem svuda i na lice i na listove koji su mi najsuvlji i na ruke i naravno na pete

izvini, ja ne razumem, kako krema za pete moze da bude dobra i za lice,,,da li to tako pise na kutiji ili uputstvu za kremu o kojoj pises?Kapiram, ako je za pete, da je dobra i za listove na nogama,,,ali ne razumem kako za lice?:)
 
Nije to obicna bela krema, nego biljni koncentrat koji se nanosi na mokru kozu, a sluzi vlazenju koze pa se moze korisiti za sta god treba. Isto kao sto hemelovu antirid kremu stavljam na usne, tako i ovu za pete, to jest suvu i ogrubelu kozu stavim ponekd na lice kada pocne da se peruta sto se desi s vremena na vreme
 
a sad nešto svakodnevnije..

jel probala neka od vas onaj nivein dabl efekt?
ja ga kupila onako bez razmišljanja o efektima, ne znam ni što..
i onako, prvih nedelju-dve dana ništa.. i onda primetim da mi dlačice stvarno sporije rastu i nekako su ređe..
kako to sad? na koju foru to radi?
a što se dezodoransnog dejstva tiče.. ok je.. nije ko reksona, ona ge prođe tu trava više ne raste =D)

i kad smo već kod toga, koliko vama prosečno traje jedan dezodorans? meni dok mi se ne smuči, pa sam jedno vreme kupovala samo one mini, al sad su mi se i oni smučili..
 
Hemel je ODLICAN! Imam njihovu kremu za nokte a ulje sam potrosila. To ulje je nesto najlepse sto sam ikad stavila na svoje telo.
Gde moze da se kupi? Secam se da su neke bakice prodavale njihove proizvode na zemunskom keju :) Ja sam porucivala preko nekih ljudi koji su se bavili prodajom ali nisam vise u kontaktu sa njima.

A dezodoransa uvek imam 2-3 pa menjam. Dosadi uvek isti. Kad potrosim jedan kupim uvek neki drugaciji a hvala bogu noviteta uvek ima. Trenutno imam Adidas sa zelenim cepom, Rexonu crystal i Rexonu oxygen.
 
Ne znam koji se preparat koristi specijalno za njegu koze nakon suncanja... ali, jedne godine sam jako izgorela na suncu, pregorela, uzas jedan, i drugarica mi dala Saljicevu mast Jomelop E da mazem... fenomenalno, opekotine se povukle u rekordnom roku... nisu ostale flekice po kozi, nista...
Odlicna stvar za one koji imaju obicaj da izgore suncajuci se!
 
Ne treba mi za opekotine, ne gorim, treba mi nesto za negu koze posle suncanja. Prirodno mi je jako suva koza, a na moru skandal

Isti problem i kod mene-ali rešen:D
Prošle, a i ove godine, tj leta sam koristila AVON AFTER SUN LOSION i super je
Tako da ove godine nisam ni nosila mleko za telo, jer ga prošle nisam ni dotakla:lol:
Voden je, ne budeš masan, a koža bude gipka i zategnutija, jer ima vitamin C u sebi
Za mene je otkriće definitivno, košta oko 400 din:super:
 
E, ljudi, da vas pitam nesto........ devojke koje na You tube stavljaju tutorijale za sminku, u prevodu kako se nasminkati u ovom ili onom stilu, cesto pokazuju da koriste MAC sminku. Jel je neko koristio, kakvi su utisci? Jel se prodaje to negde kod nas, nisam ni obracala paznju :roll: ima li je u Lilijevim prodavnicama?!
 

Back
Top