Evrovizija promocija sodome, gomore i politike?

Prema zapadnim shvatanjima, Rusija je izvršila invaziju i izbačena je sa Evrosonga.
Izrael bukvalno masakrira kompletan narod, totalna invazija, neselektivno bombardovanje, eno ih na Evrosongu.
licemerstvo establišmenta na zapadu smrdi po celoj planeti
Muzička i sportska takmičenja ne bi trebalo da imaju ikakve veze sa politikom.

U idealnom svetu.
 
Autorska.

Pustiš bradu, obučeš haljinu i pobediš.
Obučeš haljinu i zalepiš trepavice i cirkone pobediš. Protiv rusije si - pobediš.
Koja je poruka evrosonga?
Pesme ne vrede 5 dinara. Jedino mi se nosata slovenka svidela u onom svetlucavom kombinezonu :rumenko:
Srbija dala Hrvatskoj 12 poena

Ja sam danas izvrteo malo pesme da vidim ima li sta kvalitetno, i osim dobrih sisa one sa Kipra, slabo je to
 

Švicarac Nemo je nebinarna osoba. Evo što to znači i kako ih treba oslovljavati


Nemo Mettler rođen je 3. kolovoza 1999. godine u Bielu/Bienneu na sjeverozapadnu Švicarske, dvojezičnom gradu s oko 55.000 stanovnika, bastionu urarske industrije. Lani u studenom objavio je da se ne identificira kao muškarac ili žena. 'Ja sam samo Nemo', naveo je, dodajući da su njegove zamjenice 'they/them'.
'Volim razmišljati o rodu kao o galaksiji, zamišljati sebe kao malu zvijezdu, koja lebdi negdje unutar to je na Instagramu.

Zamišljam kako bi reagirao u situaciji da netko od mene traži da ga oslovljavam s oni/njih.

Prvo bi izbrojao do pet u nadi da mi se neće upaliti ona crvena sijalica iz Čvorovićevog stana i da ću se suzdržati da ne kažem: "Molim Vas, pomozite mi da Vas ne ubijem."
 
eurosong.jpg
 
Poslednja izmena:
jedenje NAD grobom je zapravo senka i odraz jedenja onog U GROBU.
teška crna magija!
Ne lupaj,molim te!
Iznosenje hrane na groblje predstavlja simbolicno vezu zivih i mrtvih.Taj obicaj je jos iz paganskih vremena,ali se prenio u hriscanstvo,kao i neke druge stvari.
U hriscanstvu su,zapravo,svi zivi.
Hrana je simbol zivota.
Druga stvar je sto nas narod,kao i u svemu,enormno pretjeruje pa donosi brdo hrane.
Ali nema nikakve crne magije u tome i nemoj da izmisljas.
Tek kad nam umre neko vrlo blizak,vidimo da svi ti narodni obicaji imaju itekako smisla i zapravo predstavljaju jedan vid utjehe u zalosti za pokojnicima.
 
Poslednja izmena:
nismo ni mi bolji, samo je naš sotonizam odomaćen
recimo JEDENJE PO GROBOVIMA, itd...
imao bih do sutra naše CRNO MAGIJSKE običaje da nabrajam
samo što su naši KULTUROLOŠKO PRIHVATILJIVI
a po POBAČAJIMA bolje da ne govorim
ŽRTVOVANJE DECE BAALU!
pod maskom POBAČAJA!
Djelim vaše cjenjeno mišljenje do u zadnju jotu!:amen:
 
Neznam ni zašto sam gledala. Valjda navika iz prošlosti kada bi se svi porodično okupili da gledamo Evroviziju. To je tad bilo podrazumjevano, a imalo je i šta da se pogleda i posluša.
Ovo današnje mi je bio cirkus. Čas izuzecima koji su se predstavili sa pjesmama kakve ovakvom takmičenju i dolikuje.

Pobjednička pjesma mi se uopšte nije dopala. Prvo sam pomislila da sam postala demode, pa da nešto sa mojim sluhom nije uredu, ali i nakon par puta uzastopnog namjernog slušanja, u glavi mi nije ostavio traga ni jedan ton ni takt. Isključila sam i predrasude i što se ON pomodno deklariše kao ONO, ali ne vrijedi- za moj pojam ne zaslužuje pobjedu.

Nisam protivnik LGBT, rodnih, nerodnih, bipolarnih, polarnih i ko zna sve kakvih što danas postoje, budi između svoja 4 četiri zida šta god hoćeš (nije me ni briga), ali daj bolan više. Užasno, ponavljam- užasno me nervira to trpanje politike, propagande u muziku i ostale sfere gdje je ne bi smjelo ni biti, zarad ostvarivanja nekakvih interesa, ubiranja poena i pobjede.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top