Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

To ti je isti novčić samo sa dve strane pismo/glava...satanizma...

Zato je Irkinja i dodala "Isusov venac" Švicarcu kad je krenuo na pobednicko pevanje...

Nasa voditeljka se i tu upitala - "Sta sad ovo rade...?"

Inace bila je odlicna sarkasticna i sl. 🤣


...
Иначе, све се одигравало на позорници која је у облику крста.
 
Pre par godina sam predvideo da možemo očekivati kako će na tom takmičenju pobediti sijamski blizanci sa unisonim glasom i nekom tužnom pričom kako su živeli u kutiji od cipela , usamljeni , maltretirani , zaboravljeni ... Međutim pogreših, meni to sad deluje odveć nedovoljno . Predviđam da će u nekom narednom takmičenju pobediti Italijani koji će eshumirati Toto Kutunja iz groba a uz pomoć mikrohirurgije i veštačke inteligencije na osnovu njegovih ranijih pesama sintetizovati njegova nova ostvarenja. Time bi se dostigao vrhunac ideološke matrice gde bi se subjekt neoliberalne ideologije - individua - oslobodila od u ovom momentu čini se zadnjeg kolektiviteta ; smrti .
Ali kao u starim horor filmovima kada se pomisli da je glavni junak negativac konačno ubijen na kraju filma on opet oživljava i nastavlja svoje delanje tj. ubilačku misiju . Sledeća faza bi bila pobeda robota bez ljudskih elemenata čime bi se individua oslobodila s tadašnjeg stanovišta krajnjeg kolektiviteta; čoveka.
Nastaviće se.

shutterstock-1396539158-1256x826.jpg
 
A kolko je nas ziri dao.poena hrvatskoj
Boli me kur*ac koliko.
Dabogda Hrvatska zauvijek propala i sklonila se sa te pederparade.
Uopće nema veze koliko je dao žiri, koji je očito politički instrumentaliziran, već koliko je dala publika.
Ja bi Konstrakti recimo dao 0, dok bi ova Teya dobila 12.
Lazanji bi možda dao 2 i to ako bi bio dobro raspoložen, ali od ovog Eurosonga čuo sam samo Lazanju i Teyu.
 
Boli me kur*ac koliko.
Dabogda Hrvatska zauvijek propala i sklonila se sa te pederparade.
Uopće nema veze koliko je dao žiri, koji je očito politički indtrumentsliziran, već koliko je dala publika.
Ja bi Konstrakti recimo dao 0, dok bi ova Teya dobila 12.
Lazanji bi možda dao 2.
Zato su breskvicu na finjaka i sklonili ustase balije i ta govnarija Naravno da bi je dijaspora podrzala i to vuse nego li konstraktu.Nacionslno peva haha i padosmo ko kruske i ovu spavacicu poslasmo.I zadnja.
Opet nas zeznuli.
 
Dobila volela se ta pesma i deca pevala
Baš lijepo.

Ovo je isto recimo bilo turbopopularno u Hrvatskoj, kolegica iz ureda bi svaki put naprdila radio kada bi zasviralo, a meni je u stanju psihičke rastrojenosti padalo na pamet otići po vatrogasnu sjekiru i sve nas lišiti muke.

 
Poslednja izmena:
Gde ti znas sta je satanizam...
Ne razumes ni stare civilizacije, niti religije, a ni danasnje...Ne razumes azijske kulture, niti juzno americke,Africke a kamoli evropske, a sve su pune onoga sto tebi danas licina satanizam..Ne razumes ni humanizam, ni renesansu...Ne znas sta ima u tim starijim civilizacijama i sta se cuva do danas... Za tebe je sve to satanizam. Ne razumes ni Kelte, ni vesticarenje, ni svet stariji hiljadama godina od nase tradicije...Mislim da ne treba da ih se bojis, nece te oni streljati, niti bacati anatemu, to je posao drugih, onih koji misle da su na strani nekakve uzvisene pravde, a ovo je samo muzika, ples, igra...
ajde.jpg
 
Gde ti znas sta je satanizam...
Ne razumes ni stare civilizacije, niti religije, a ni danasnje...Ne razumes azijske kulture, niti juzno americke,Africke a kamoli evropske, a sve su pune onoga sto tebi danas licina satanizam..Ne razumes ni humanizam, ni renesansu...Ne znas sta ima u tim starijim civilizacijama i sta se cuva do danas... Za tebe je sve to satanizam. Ne razumes ni Kelte, ni vesticarenje, ni svet stariji hiljadama godina od nase tradicije...Mislim da ne treba da ih se bojis, nece te oni streljati, niti bacati anatemu, to je posao drugih, onih koji misle da su na strani nekakve uzvisene pravde, a ovo je samo muzika, ples, igra...
Sad je moderno to, kad ti se neko ne dopadne nazivaš ga "satanistom" i "nacistom" bez ikakve ideje šta ta reč zapravo znači.

"Ovaj moj lenji Milomir nije pokosio travu već mesec dana, satanista."
 

Back
Top