Evrovizija promocija sodome, gomore i politike?

to je stil tvog zapada

iz srbije takva anomalija ne dolazi ma koliko ti pljuvao srbiju a glorifikovao zapadnjacke bolesnike
Gejeva ima svugde, kod nas isto kao i na zapadu i istoku. Jedina razlika je gde smeju da kažu šta su, a gde ne smeju. To je čista biologija.

A jel se tebi ovaj dopao ili si ga postavio tek tako, reci nam
 
IMG_0216.jpeg
 
Dobro, da vidimo sad koga to podržavaju ruske veštice i ostali satanisti:

Ruske VEŠTICE podržavaju Putina: Izvele specijalan RITUAL, a evo šta kažu o njemu​


Ove prakse su veoma popularne u pojedinim krugovima u Rusiji​


Na društvenoj mreži Tviter pojavio se snimak na kome se vidi kako grupa žena koja za sebe navodi da su veštice, a koje su se okupile u Moskvi da svojom magijom podrže ruskog predsednika Vladimira Putina, izvodi ritual.
– Hoćemo da podržimo našeg predsednika onim silama kojima vladamo. On se bori, želi da u državi sve bude dobro – rekla je jedna od žena.
https://objektiv.rs/vest/1050324/ru...ecijalan-ritual-a-evo-sta-kazu-o-njemu-video/
 
ma ko još gleda to sranje ja sam recimo to nešto ofrlje ispratio pre nekih 20 godina sećam se one Ruslane svidela mi se pa zbog toga sam gledao a posle i Elena Papazoglu nešto i ona mi se svidela ali u principu to je totalno bezveze takmičenje kič šund uzvišeni grand šou i ništa više
ESC vise nije ESC vec LGBT PRIDE...................pa ko se oseca tako neka gleda.
Djubrad zapadna.
 
ma ko još gleda to sranje ja sam recimo to nešto ofrlje ispratio pre nekih 20 godina sećam se one Ruslane svidela mi se pa zbog toga sam gledao a posle i Elena Papazoglu nešto i ona mi se svidela ali u principu to je totalno bezveze takmičenje kič šund uzvišeni grand šou i ništa više

U odnosu na ovaj Eurosong Grand šou mu dođe kao Novogodišnji koncert u Beču
 
nismo ni mi bolji, samo je naš sotonizam odomaćen
recimo JEDENJE PO GROBOVIMA, itd...
imao bih do sutra naše CRNO MAGIJSKE običaje da nabrajam
samo što su naši KULTUROLOŠKO PRIHVATILJIVI
a po POBAČAJIMA bolje da ne govorim
ŽRTVOVANJE DECE BAALU!
pod maskom POBAČAJA!

Kakve ti gluposti izlupeta

Jedenje po grobljima je običaj koji je par stotina puta stariji od djipanja po nekoj pozornici u pokušaju da iz sebe izvuku sve moguće devijacije
 
...

Opste-pedersko rasulo...

Nebinarna osoba Nemo slučajno razbila eurovizijski trofej dok je slavila :lol:

https://www.index.hr/mobile/magazin...48.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m
3dc04710-cfc1-4845-8077-b9d85ab316ce.png





⬆️ 🤣🤣🤣

...

Kakv je to kvalitet nagrade kada je ovaj metiljavkso uspeo da je razbije

Mogu misliti koliko je neko uzeo para da im isporuči idejno rešenje iizradi tu nagradu

Mogli su doći kod nas u Oli iii Panda robnu kuću i kupiti za par stotina dinara mnogo kvalitetniji proizvod
 
Ma taj Eurosong je postao takva sprdnja i leglo wokeizma i signaliziranja vrlina da je to postalo negledljivo. Da me pitaš od sredine 90-ih se ne mogu sjetiti neke pjesme koja je pobijedila na Eurosongu a da bi se moglo reći da je hit. Russlana je jedina iznimka.

Ove godine je pobijedila "nebinarna osoba", što se moglo i očekivati. Baby Lasagna je bio favorit po kladionicama i na kraju je završio na fantastičnom drugom mjestu, ali ne možeš se sa rogatim bosti. Kad malo bolje razmislim hvala Bogu što nismo pobijedili, jer bi se ovo sve okupilo u "Lijepoj Našoj" druge godine ( i ovako će ih biti sve više i više 🙏 )💪✌️🇭🇷🇭🇷

Počeli da navikavaju i hrvatsku na "nepravde"
Realno, i ako nemam zamerku za izvođača, jedno krajnje normalno stvorenje ( valjda zato što mu je ćaća zove Dragan) pesma je nikakva i samo je marketing dobro odrađen uz maksimalnu reklamu

Nisam mogla otvoriti ni jedan shorts na bilo kojoj mreži da on ne iskoči

Da su i za ovu našu vranu toliko uložili verovatno bi i njeno mumlanje bilo favorit
 
Nego meni je interesantno kako ja kog ste proglasili LGBT sotonom nisam ni ispratio Eurosong, a vi srpski branioci pravih vrednosti ste u detalje proučili sve pederguze koje su prodefilovale? 🤗😊
Zanimljivo je i meni koliko su ovi opterećeni paederima.

Normalan čovek u principu i ne obraća pažnju, tek kad pogledaš njih vidiš da im nije lahko.
 
Dobro, da vidimo sad koga to podržavaju ruske veštice i ostali satanisti:

Ruske VEŠTICE podržavaju Putina: Izvele specijalan RITUAL, a evo šta kažu o njemu​


Ove prakse su veoma popularne u pojedinim krugovima u Rusiji​


Na društvenoj mreži Tviter pojavio se snimak na kome se vidi kako grupa žena koja za sebe navodi da su veštice, a koje su se okupile u Moskvi da svojom magijom podrže ruskog predsednika Vladimira Putina, izvodi ritual.
– Hoćemo da podržimo našeg predsednika onim silama kojima vladamo. On se bori, želi da u državi sve bude dobro – rekla je jedna od žena.
https://objektiv.rs/vest/1050324/ru...ecijalan-ritual-a-evo-sta-kazu-o-njemu-video/
И поред 600 Година Инквизиције,Вештице су преживеле,
немош им ништа :lol:
 
Zanimljivo je i meni koliko su ovi opterećeni paederima.

Normalan čovek u principu i ne obraća pažnju, tek kad pogledaš njih vidiš da im nije lahko.
Досадно бре..
Опозиција урушила саму себе,Кинез отишао,овај Твој прави паузу,пауза се продужила док броји кинеске паре,Денвер осакатио Минесоту па не може више се пљује по Јокићу,Мелоуну и Портер Јуниору....
Мора Народ се нечим забавља :lol:
 
Досадно бре..
Опозиција урушила саму себе,Кинез отишао,овај Твој прави паузу,пауза се продужила док броји кинеске паре,Денвер осакатио Минесоту па не може више се пљује по Јокићу,Мелоуну и Портер Јуниору....
Мора Народ се нечим забавља :lol:
Jedini "ovaj moj" je Čak Noris... A fudbal ne pratim... :lol:
 

Back
Top