Sledi li krah Vučićeve politike da EU nema alternativu zbog Srebrenice?

Ne ulazim uopšte u tvoju priču samo ti kažem da sam dobro obavešten i o trenutnim kao i o prošlim vremenima u vezi RS.Ja se družim većinom sa ljudma koji nisu političari ali su unticajni od sudija pa do uglednih intelektualaca.Nema porebe da ti dalje detaljišem jer nemam ni pottrebe za to pogotovo na ovom ustaškom forumu.
samo se prihvati realnosti.

u srbiji od 1941 je izdajnistvo prodaja interes , od 45 pogotovo.

kosovo je okupirano jer je prodato. jos 1974.

u srbiji su ti uglavnom junaci s interneta i kafana a kukavice kad zatreba. i za vreme bombardovanja od 100 000 pusaka sto policije sto redovne vojske , bese bar 60 000 rezervista koj isu prduckali daleko u pripizdini u pozadini ... ali kad se rat zavrsio potrcase svi da tuze majku srbiju! u strazbur zarad par iljada evrica!

u r srpskoj je obrnuto! ginuli smo (ja kao dobrovoljac oni kao odande) jer je volimo svim srcem!
nije mi bitno odakle je koji srbin svi smo srbi ali nismo isti. bio sam i na kosovu u pogranicnom dleu, djakovickom.
znam dobro situaicju. i razliku u narodu , preko drine i ovde.

moras biti svestan realnosti da u srbiji su jaki na recima i u kafani sa pozantom krilaticom - ''dogodine u prizrenu''

a kad bi sutrebalo? pod jorgan! kao i tokom rata u bosni!

ali nasa realnost u srbiji je tuzna. r srpska nam je primer ljubavi prema srpstvu!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Autorska
Srbi mogu da prežvaću Vućićevu prodaju Srba na Severu Kosova kao što i jesu ali Srbe u RS neće moći njegov želudac da svari jer Srbi u RS neće sedeti skrštenih ruku kao Srbi na Severu Kosova koji su ucenjeni zavisnošču od plata iz Srbije.
RS će krenuti ka nezavisnosti a Vučićevo EU nema alternativu neće moći dalje da opstane a da ne dovede do posledica.
Да је Меркелова још активна, не би резолуције ни било.

Не брине се Вучић о осуди целокупног српског народа.
Брине се о осуди целокупног тадашњег руководства, чији је шраф био.

Остало је театар за његове гласаче.


Већ уморни противници режима, без много размишљања подржавају резолуцију.
Јер све што шкоди Вучићу, њих јача.
Барем тако мисле.
Главна замерка и јесте у томе.
Сви гледају свој интерес.

Не знам никога ко данас тврди да су турски официри и поједини војници чинили геноцид над Јерменима.
 
vn051801srb-460x0.jpg
 
Вучић: Тражићемо резолуцију о страдању Срба од Немаца у Другом светском рату и усташа у Јасеновцу

Председник Србије Александар Вучић најавио је да ће због доношења резолуције о Сребреници наша земља тражити и доношење резолуције о страдању Срба од Немаца у Другом светском рату, као и од усташа у Јасеновцу.
Вучић је пред разговор са патријархом српским Порфиријем и председником Републике Српске Милорадом Додиком рекао да ће усвајањем резолуције о Сребреници бити отворена Пандорина кутија.

"Јер ће Руси ускоро покренути захтев да се прогласи геноцидом немачко убијање руског и совјетског народа током Другог светског рата. Ми ћемо тражити то исто за оно што су Немци чинили у Србији и за то што су хрватске усташе радиле у Јасеновцу. Али да не говорим да ће то да отвори и многа друга питања и за Турску и за неке друге западне силе, од староседалаца америчких до многих других", рекао је Вучић.
 
Вучић: Тражићемо резолуцију о страдању Срба од Немаца у Другом светском рату и усташа у Јасеновцу

Председник Србије Александар Вучић најавио је да ће због доношења резолуције о Сребреници наша земља тражити и доношење резолуције о страдању Срба од Немаца у Другом светском рату, као и од усташа у Јасеновцу.
Вучић је пред разговор са патријархом српским Порфиријем и председником Републике Српске Милорадом Додиком рекао да ће усвајањем резолуције о Сребреници бити отворена Пандорина кутија.

"Јер ће Руси ускоро покренути захтев да се прогласи геноцидом немачко убијање руског и совјетског народа током Другог светског рата. Ми ћемо тражити то исто за оно што су Немци чинили у Србији и за то што су хрватске усташе радиле у Јасеновцу. Али да не говорим да ће то да отвори и многа друга питања и за Турску и за неке друге западне силе, од староседалаца америчких до многих других", рекао је Вучић.

Deluje prilično logično da će se usvojiti rezolucije protiv USA, Nemačke, Turske, UK, Francuske

genijalan plan, ne vidim šta bi moglo da pođe naopako

ne znam samo kako mu ta ideja nije ranije pala na pamet
 
Autorska
Srbi mogu da prežvaću Vućićevu prodaju Srba na Severu Kosova kao što i jesu ali Srbe u RS neće moći njegov želudac da svari jer Srbi u RS neće sedeti skrštenih ruku kao Srbi na Severu Kosova koji su ucenjeni zavisnošču od plata iz Srbije.
RS će krenuti ka nezavisnosti a Vučićevo EU nema alternativu neće moći dalje da opstane a da ne dovede do posledica.
Srpska je genocidna tvorevina i njenu neovisnost nitko neće prihvatiti. Dodo je samo zabavljač srpske raje u BiH za unutarnju uporabu, ali on zna da su izgledi za osamostaljenje Srpske ravni nuli. Nije budala.

Vučić nije nikada ni namjeravao uvesti Srbiju u članstvo EU-a. Samo naivci mogu vjerovati da je Vučić ikada radio na učlanjenju Srbije u EU, tako da se u tom pogledu ništa nije promijenilo. Njegova krilatica da EU nema alternativu je samo mazanje očiju, poglavito europskoj zajednici.
 
Zašto lupate? Obmanjujete sebe da vas “vaši sarajevski” “partneri” vole”?

Pogledajte prilog 1549126
Pogledajte prilog 1549127
:lol: :lol: :lol:

Srpska je dio BiH i ona ne može plaćati ratnu odštetu sama sebi. To bi bilo apsurdno, a još je apsurdnije što ti možeš povjerovati u takve "vijesti". Također, nitko ne može tužiti ni Srbiju za ratnu odštetu. Da je to moguće, Hrvatska i BiH bi odavno tužile Srbiju i tražile ratnu odštetu.
 
Deluje prilično logično da će se usvojiti rezolucije protiv USA, Nemačke, Turske, UK, Francuske

genijalan plan, ne vidim šta bi moglo da pođe naopako

ne znam samo kako mu ta ideja nije ranije pala na pamet

To ti je politika durenja i inata. Nisi pravi Srbin ako ne dramiš na sve što ti se dešava i povlačiš sumanute poteze. Nažalost, u Srbiji ima previše prženica koji će da mastrubiraju na takvu politku "saće da im pokažemo" a vrlo malo pametnih ljudi kojima je jasno da samo sve više i više propadamo u živo blato loše politike.
 

Back
Top