Evrovizija promocija sodome, gomore i politike?

Srpski žiri je Hrvatskoj i Bejbi Lazanji dao 12 poena, dok je 10 poena dao predstavniku Švajcarske.Osam poena dodelili smo Francuskoj, sedam Litvaniji, šest Italiji, pet Švedskoj, četiri Velikoj Britaniji, Grčkoj 3 poena, a dva i jedan poen Irskoj i Ukrajini.
Nisam pratila,srecom..ne znam ni ko sta pjeva,vidim iz novina da su uglavnom nakarada do nakarade...ali,brate,odrastao muskarac da sebi da ime Bejbi Lazanja....😂
Izgleda da ce muskarci totalno izumrijeti.
Ostace samo jedan pol i oni bespolni.
 
Ja ipak smatram da ništa na silu nije trebalo raditi, kolonizovati i "civilizovati" druge narode i rase. Mirna kohabitacija treba da postoji i uopšte zašto bi se mrzeli sa crncima, arapima,... dok svako živi u svom ekosistemu.
Kolonizacija nije bila zbog nekog "civilizovanja"drugih,vec zbog pljacke njihovih resursa.
Briga Engleze da li su Indijci civilizovani...oni su iz Indije (i drugih zelalja)izvukli sve sto im je trebalo.
 
Kolonizacija nije bila zbog nekog "civilizovanja"drugih,vec zbog pljacke njihovih resursa.
Briga Engleze da li su Indijci civilizovani...oni su iz Indije (i drugih zelalja)izvukli sve sto im je trebalo.
Zato sam i stavio pod navodnicima.
Mada, ima tu i druga strana priče.
Kolonizatori su ipak ostavili iza sebe infrastrukturu, gradili su puteve, železnice, mostove,... znao se bar neki red i zakon.
Posle odlaska Belaca te zemlje su samo nazadovale, vidi najsvežiji primer Južnoafričke republike.
 
Zato sam i stavio pod navodnicima.
Mada, ima tu i druga strana priče.
Kolonizatori su ipak ostavili iza sebe infrastrukturu, gradili su puteve, železnice, mostove,... znao se bar neki red i zakon.
Posle odlaska Belaca te zemlje su samo nazadovale, vidi najsvežiji primer Južnoafričke republike.
Nazadovale jer su i dalje davale zlato, naftu i sve ostalo za 5 dinara. Evo ti srbija tipičan primer neoliberalnog kolonijalizma. Izdajnička lopovska vlast i strani lopovi i ubice.
 
Уметност ! :fdlan::vudu::bljak:
GNXsU6AXUAAvYsv

GNYCp13XoAE93CF
 
Уметност ! :fdlan::vudu::bljak:
GNXsU6AXUAAvYsv

GNYCp13XoAE93CF
Ako ste se pitali šta znači zastava koju je Nemo, pobednik Evrovizije, nosio, evo pojašnjenja.
To je nebinarna zastava ponosa koja predstavlja ljude rodnih identiteta koji nisu isključivo muški ili ženski (genderqueer spektar).
Zastava NEMA veze sa seksualnim opredeljenjem.
Značenja boja:
1. Žuta: rod koji nije muški ili ženski
2. Bela: ljudi koji imaju više, ili čak sve rodove
3. Lila: ljudi koji su mešavina muškog i ženskog pola
4. Crno: ljudi koji ne pripadaju niti jednom polu
:bljuc:
GNVmebBXgAA-GB7
 
Ako ste se pitali šta znači zastava koju je Nemo, pobednik Evrovizije, nosio, evo pojašnjenja.
To je nebinarna zastava ponosa koja predstavlja ljude rodnih identiteta koji nisu isključivo muški ili ženski (genderqueer spektar).
Zastava NEMA veze sa seksualnim opredeljenjem.
Značenja boja:
1. Žuta: rod koji nije muški ili ženski
2. Bela: ljudi koji imaju više, ili čak sve rodove
3. Lila: ljudi koji su mešavina muškog i ženskog pola
4. Crno: ljudi koji ne pripadaju niti jednom polu
:bljuc:
GNVmebBXgAA-GB7
Ništa ja ovo ne kontam. Kakav sad pak nebinarni kod? Previše je ovo za moj balkanski mozak.
 
Autorska.

Pustiš bradu, obučeš haljinu i pobediš.
Obučeš haljinu i zalepiš trepavice i cirkone pobediš. Protiv rusije si - pobediš.
Koja je poruka evrosonga?
Pesme ne vrede 5 dinara. Jedino mi se nosata slovenka svidela u onom svetlucavom kombinezonu :rumenko:

То је одавно постала политиковизија , све осим музике , музика је успутна пратња и не баш толико битна.
 
Ako ste se pitali šta znači zastava koju je Nemo, pobednik Evrovizije, nosio, evo pojašnjenja.
To je nebinarna zastava ponosa koja predstavlja ljude rodnih identiteta koji nisu isključivo muški ili ženski (genderqueer spektar).
Zastava NEMA veze sa seksualnim opredeljenjem.
Značenja boja:
1. Žuta: rod koji nije muški ili ženski
2. Bela: ljudi koji imaju više, ili čak sve rodove
3. Lila: ljudi koji su mešavina muškog i ženskog pola
4. Crno: ljudi koji ne pripadaju niti jednom polu
:bljuc:
GNVmebBXgAA-GB7
Neutralni nisam niciji pobedili a vi s leva i desna mrsss
Odlicnaa poruka svetu.Mir a onda kad nastupi mir volite se. francuz ljubav mislim da je drugi.
 
Autorska.

Pustiš bradu, obučeš haljinu i pobediš.
Obučeš haljinu i zalepiš trepavice i cirkone pobediš. Protiv rusije si - pobediš.
Koja je poruka evrosonga?
Pesme ne vrede 5 dinara. Jedino mi se nosata slovenka svidela u onom svetlucavom kombinezonu :rumenko:

Ne znam da li ste zapazili, ali nekakav prelaz ekrana bio je uradjen onom pride zastavom sa bojama, takodje na svetlima na plafonu, onim sa lampicama, bile su takodje te pride boje.

OTKUD ORANIZATORU EVROVIZIJE PRAVO DA PROMOVISE TAKO NESTO? Da li to znaci da mozemo isto tako da pustamo i sve obelezimo recimo krstovima i slicnim religijskim obelezjima? Ili nekim drugim?

Sramota, ja bih za to kaznio organizatora i zabranio mu zauvek da organizuje, a mozda cak i da ucestvuje.

Isto vazi za ucesnike Evrovizije, masu istim tim zastavicama naveliko - to je politicka propaganda, i kao takva treba da bude ZABRANJENA na muzickom festivalu. Inace smeju da se viju raznorazne zastave, pa cak i stranacke! Zasto da ne?

O izvodjacima necu ni da trosim reci, o glasanju jos manje - cirkus, uzas, Evropa je definitivno prolupala i spremna za veliku cistku.

Iskreno, ja predlazem da se Srbija povuce iz ovako bezbeznog i bolesnog festivala.
 

Back
Top