Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

videli smo guzice spanaca finaca pederasa...

videsmo i hrvatskog svajcarskog pederasa

možemo da zaključimo samo jedno:

ono što je nekada bilo sramota danas je normalno, sutra će postati obavezno
:mrgreen:

Ja nisam vidio ništa, ali ti si očito događaj dobro popratio i izanalizirao.

I Lazanja nije ped*er, mislio sam i ja do jutros da jeste, ali nije.
Idiot svakako, ali ne i ped*er.
 
Poslednja izmena:
Bolje serijat,nego ovo LGBT sotonsko ludilo:(
Зашто би пристали на било шта од тога?
Нисмо у стању да се изборимо за наше хришћанске вредности?
Ако је тако, за нас нема места у таквој Европи.
Чак су и Руси након векова дугог путовања у Европу дигли руке
од тог узалудног посла.
 
Zbog te kobile su diskvalifikovali Holandiju koja bi 100% pobijedila.
Može k pjevati a muda da je slušaju, odvratna je.

Da, Izraelka bi 100% pobedila da tzv. "žiri" , po zemljama, nije bio politički zloupotrebljen. Inače Izraelka je imala sigurno bolju pesmu od švajcarskog pedera i ostalih čobana. Plus odlično izgleda. Nije lepo da ovako govoriš o ženi koju i ne poznaješ. U stvari, baš je ružno.
 
Da, Izraelka bi 100% pobedila da tzv. "žiri" , po zemljama, nije bio politički zloupotrebljen. Inače Izraelka je imala sigurno bolju pesmu od švajcarskog pedera i ostalih čobana. Plus odlično izgleda. Nije lepo da ovako govoriš o ženi koju i ne poznaješ. U stvari, baš je ružno.
Svejedno, sve nabrojano niz vodu kad je pjevala dok joj sugrađani ubijaju djecu. Da ima obraza ne bi joj do pjesme bilo.
Čuli smo zvižduke, nornalni misle kao ja.
 
Svejedno, sve nabrojano niz vodu kad je pjevala dok joj sugrađani ubijaju djecu. Da ima obraza ne bi joj do pjesme bilo.
Čuli smo zvižduke, nornalni misle kao ja.

Možda su ta jadna palestinska nejač trebala da misle o tome kad su 07.10. pomislili da bi bila sjajna ideja da izvrše zverski genocid nad jevrejskim narodom, da streljaju, kolju, seku glave, siluju, otimaju nenaoružane civile i još onda da se hvale mami i tati telefonom kako su ubili jevreje.

Ali su se malo zajebali, pa sad OPET kukaju - yoy nemoy.

Samo ovoga puta im neće niko pomoći. From river to the sea, Israel will be free. ✡️🇮🇱❤️
 
Евровизију освојио неки петао у сукњи на фрзбију из Швајцарске по надимку Немо. Природно - небинарна личност
Заувек су прошли дани када се АББА такмичила и побеђивала.
Сад, што си већа наказа, то имаш више шанси
 
From river to the sea, Israel will be free. ✡️🇮🇱❤️
8psjer.jpg
 

Back
Top