Da li je lose biti ''hladna'' osoba???!!!

Ponekad je dobro biti hladan,ali u svemu treba imati meru pa u iskazivanju emocija.
Preteranu emotivnost drugi mogu pokusati da iskoriste,ili sto je jos gore bas zbog te emotivnosti te osobe mogu biti podlozne manipulaciji.
Opet,hladni ljudi teraju druge ljude od sebe.
Ne treba se skrivati ispod maske od leda....Od toga covek nema nista.
Treba samo pokusati naci ljude koji zasluzuju da im pokazes da ti je stalo.
 
Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam
isti slucaj i dobro mi je owako..
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

Ne mozda bi se moglo recji da si sebichna na iskazivanju i ispoljavanju svojih osecjanja,ne znam.A sad to za izvinjenje,pa verujem da nikome nije lako da se izvini,bilo to namerno ili sluchajno!
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????



pa za mene su hladne osobe najteze za komunikaciju... trebas da pokazujes bliznjima i onima koji te vole svoja osecanja, jer cesto se dogodilo da oni umisle da ti nije stalo, a ti to ne zelis, zar ne?
 

Back
Top