Da li je lose biti ''hladna'' osoba???!!!

Ja opet kazem da.
Uglavnom uvek kazem da li me je nesto povredilo ili ne.
Ali posto se to retko desava, ljoodi su gloopi & umisljeni, onda nemam sta da radim tako da ostajem samo -.-
Hladnoca sa sarkazmom je ODLICNA, ali ODLICNA. Perfektna.
Sam sarkazam ume da iznervira do bola, ali kad se pomesa sa mirnim tonom & istom facom, to ubija ljoode na mesto :D
Znam iz licnog iskoostva xD
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

Sto losa?!?!:eek:
Pa ja veoma tesko pokazujem osecanja, ali kada me neko upozna, kao npr. moj decko, shvati koliko sam nezna, dobra, pazljiva...(ala se hvalim :P)

Nisi losa... Jer nisam ni ja...!!! :lol::lol::lol::lol:
 
Meni je lako. Prvo Beograd pa sve ostalo. Nema me uopste nigde pre nego sto se preselim. Kao da ne postojim, nista me ne dotice. Samo moram da imam kiselu vodu da pijem i nesto malo da pojedem da ne bih lipsala. I zasmejavaju me po malo svi. I zacudjuju me kad ocekuju od mene sve i svasta. Budale. :)
 
Poslednja izmena:
Ja opet kazem da.
Uglavnom uvek kazem da li me je nesto povredilo ili ne.
Ali posto se to retko desava, ljoodi su gloopi & umisljeni, onda nemam sta da radim tako da ostajem samo -.-
Hladnoca sa sarkazmom je ODLICNA, ali ODLICNA. Perfektna.
Sam sarkazam ume da iznervira do bola, ali kad se pomesa sa mirnim tonom & istom facom, to ubija ljoode na mesto :D
Znam iz licnog iskoostva xD

prichamo nebuloze opet :hahaha::hahaha:
a ko je tebe maltretir'o i povredjiv'o pa si sad puna kompleksa prema ostatku sveta?
ili je to uticaj globalnih medija:whistling::whistling:
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????


i ja samtakva,zar je bitno? jesam zla,i volim to da budem :evil: :plez:
 
uuuuu.... Ja sam poprilicno hladna i bleda i kada me ljudi pogledaju obicno mi kazu "***** ti si ne normalno bleda!...i tako
A ona druga hladnoća...Pa umem da budem hladna,a i jako osećajna...



Ja opet kazem da.
Hladnoca sa sarkazmom je ODLICNA, ali ODLICNA. Perfektna.
Sam sarkazam ume da iznervira do bola, ali kad se pomesa sa mirnim tonom & istom facom, to ubija ljoode na mesto :D
Znam iz licnog iskoostva xD

U...Ima kod mene te hladnoce sa sarkazmom.. : )
 
provaljujem da je bolje biti hladan u smislu uzdrza kad treba, da se ne potresas ni oko cega, guras pravo ka svom cilju, furas svoj fazon i boli te uvo za sve...nego da budes sa svima cile mile, da o svakome i svacemu brines i topis se pred svakim... milim ne treba biti ni skot ali postaviti neku granicu...
 
ma smeješ se kad ti je smešno, vičeš kad ti se viče, jedeš kad si gladan... ma čoveče radiš šta hoćeš šta te briga šta će da kažu, a ako ostavljaš utisak hladnog... pa recimo da previše razmišljaš

p.s. tako je i sa mnom
p.s.s. površni ljudi nikad ne izgledaju hladno
 
ma smeješ se kad ti je smešno, vičeš kad ti se viče, jedeš kad si gladan... ma čoveče radiš šta hoćeš šta te briga šta će da kažu, a ako ostavljaš utisak hladnog... pa recimo da previše razmišljaš

p.s. tako je i sa mnom
p.s.s. površni ljudi nikad ne izgledaju hladno
 

Back
Top