Da li je lose biti ''hladna'' osoba???!!!

pa zapravo skrivam i ja osecanja, ali me ne zovu hladna :) pokusavaju na razne nacine da dopru do mene, al im i ne ide bas.. Inace, jedem se i ja kao nekog povredim nenamerno, ali mu se ipak izvinem, jer da ne bih to uradila, izjela bih se ziva.. ipak ti preporucujem da budes ono sto jesi..[/QUOTE]

Da, da ovo je tacno... nemojte da folirate ako da ste hladni ako u stvari niste...;)
 
jy ne znam...ja osetjanja iskazyjem na tako debilan nachin da je to bryka...skroz neshto izokrenem i niko ne moze da me po'vata...nznm da li to moze da se nazove "hladnotjom",but chini mi se da ne moze :S
btw y nekim slychajevima je bolje ne ptkrivati svoja osetjanja...jer mogy biti ismejana,odbachena itd,kako to vetj ide...mislim da je bitno samo da protzenish y kom trenytq je najbolje da ih pokazesh.
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

apsolutno sam ista:o već sam počela da previše nerviram samu sebe, žderem se iznutra a svi misle da me baš briga... ocu da se promenm
 
hladna osoba....Boze, cudnog li epiteta...:roll:

ja nisam hladna (kako vi to nazivate)...ja ispoljavam emocije, ali rijetko, mozda zato sto ih i rijetko imam, ugl mi je svejedno...nije mi problem da se izvinim, zato sto to meni nista ne znaci, a ako je to toliko vazno drugoj osobi meni uopste nije problem da izgovorim to sto treba....
cesto koristim ironiju, i ljudi cesto to ne primjecuju, pa ugl i imaju pogresno misljenje o meni... misle i da sam luda posto ne mogu da se smijem kad i svi ostali, i ne mogu da se kezim osobama iz ljubaznosti, a cesto imam napade smijeha i onda zbog tih naglih promjena misle da sam totalno skrenula!!

ex, a nekad sam bila totalno otvorena osoba, mogla da zaplacem ispred svakoga...i svaka promjena raspolozenja mi se vidjela na licu....eto sto pubertet napravi od mene
---CUDOVISHTEEE--- AAAAAA Bjeste!!!!!:lol::lol:
 
Zdravo svima...Posto ovde,bar meni, postaje dosadno,evo sveze teme.Za mene kazu da sam hladna osoba,da tesko pokazujem osecanja,a ja ih zapravo vesto skrivam i zadrzavam u sebi...Eh,sad,nekima je to dobro,nekima lose..Umem da povredim,SLUCAJNO!!!!!Posle mi,naravno,biva zao...Dodje mi da se pojedem,ali mi je tesko da se izvinim,pa da me ubijes...Jesam li losa??Mislim da nisam,nadam se...A ostali????

I ja svoja osecanja sakrivam, mnogi pokusavaju da prodru, al im ne uspeva.. I meni se desava da povredim nekog nenamerno, ali se barem izvinim kasnije.. Ne nisi losa, ja ti preporucujem da budes ono sto jesi, i da ne pokusavas da se menjas..
 
Ja sam sa deckom raskinula bas zbog toga sto sam hladna i sto ne umem da mu pokazem da mi je stalo. Sam mi je rekao da ne mogu tako...da tako nikad necu moci da imam normalnu vezu...i sada sam odlucila da se promenim jer ne zelim da ga izgubim. Pokusaj da ispoljavas emocije..ma koliko bilo tesko videces vredi...ovako ces samo izgubiti osobe do kojih ti je stalo...isqstvo..:)
pozz
 

Back
Top