B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da je nekoliko osoba osudjeno za te ispade.. koliko je meni poznato, nijedan nije osudjen za neki zlocin, niti srbin niti albanac, a stradale su osobe i na jendoj i na drugoj strani. mozda nisam upoznat, posto ja i ne pratim nesto previse vesti.
ps.a i sta ce mi, sve sto je vazno saznam na forumu.

Ma, o čemu ti pričaš? Ko je stradao na vašoj strani u martovskom divljanju? Jedino možda ako su se vaši međusobno počakijali oko plena.
 
sto se teme tice, dok god ne laze, ne izvrce istinu, ne siri lazi, B92 ima pravo biti javna Tv.
a da istina ponekad boli, to verovatno svi znamo

B92 je prva pokrenula temu o tzv Žutoj kući i mogućem vadjenju organa srpskim civilima. To što teloevizija poput B92 postoji je dobro za Srbe. To što takvi mediji ne postoje u Bosni, na Kosovu i u Hrvatskoj je pak loše za narod koji tamo živi, ali to je neka druga priča.
 
Ma, o čemu ti pričaš? Ko je stradao na vašoj strani u martovskom divljanju? Jedino možda ako su se vaši međusobno počakijali oko plena.

mrzi me da trazim tacan broj, ali oko desetak albanaca je izgubilo zivot, i oko petnaestak srba.
inace samo u mitrovici je bilo toliko pucnjave, i to iz svog lakog naoruzanja, da je pravo cudo da broj nastradalih nije puno veci
 
B92 je prva pokrenula temu o tzv Žutoj kući i mogućem vadjenju organa srpskim civilima. To što teloevizija poput B92 postoji je dobro za Srbe. To što takvi mediji ne postoje u Bosni, na Kosovu i u Hrvatskoj je pak loše za narod koji tamo živi, ali to je neka druga priča.

slazem se. ali me "nerviraju" neki koji , umesto da budu ponosni na tako sto, oni je nazivaju izdajnickom:dash::dash:
 
Somaliju niko nije pominjao. Jedino što sam ja ovde pomenuo jeste ovo. Onom dečku što je gledao dokumentarac, opa onda ovde prosipao pamet sam rekao isto što i tebi, a to je da ja znam ljude iz tog kraja iz veoma jednostavnog razloga što sam pre rata godinama pre rata tamo išao i jako dobro poznavao ljude, sticajem rodbinskih okolnosti. Posle rata sa jednim delom tih koji su bili u logoru sam prićao i znam njihove priče. Deset ljudi deset istih priča, Zato ne dozvoljavam da mi neko kaže da lažem. Ono što ne znam, o tome ne pričam. Ne znam kako je bilo na Trebinju, ne znam borbe u Zapadnoj Slavoniji. Ali ono što znam iza toga stojim. A voleo bih da vidim sa kojim legitimitetom neki drugi ovde zauzimaju stav?

Ako mog rodjaka Durića, koji je bio golman u Rijeci

Ako te bash interesuje i ja znam malo vise ljudi odatle i to u malo vaznijim situacijama,ne nesto preterano ali dovoljno da imam uvid u neke stvari,a o meni ti necu govoriti.
I na odredjenoj temi sam ti takodje objasnio nesto o vojsci,a i jos se secam par tvojih izjava,somaliju nisi spominjao ali mnoge budalashtine jesi,da budemo iskreni.

Za ovo ti i ne treba legitimitet ako nisi znao,a usput ni ti ga nemas posto ne mozes da mi dokazes gde si i kada bio,zato pusti te price.

A ako si ti poznavao neke ljude sa Kosmeta uopste ti to ne daje nikakav legitimitet.
 
sto se teme tice, dok god ne laze, ne izvrce istinu, ne siri lazi, B92 ima pravo biti javna Tv.
a da istina ponekad boli, to verovatno svi znamo

Upravo to radi, ali na najperfidniji način. Izvrće istinu, često laže ili iznosi poluinformacije kao fakte, prikazuje samo srpsku krivicu, i svesno i tendenciozno usađuje Srbima u svest da su glavni krivci za sve i izvor svih problema i svega zla, što dokazuje i ovo sramno pljuvanje po Srbiji od mnogih Srba, simpatizera LDP-a i sličnih.
 
mrzi me da trazim tacan broj, ali oko desetak albanaca je izgubilo zivot, i oko petnaestak srba.
inace samo u mitrovici je bilo toliko pucnjave, i to iz svog lakog naoruzanja, da je pravo cudo da broj nastradalih nije puno veci

Samo budimo realni, tada su Albanci napali Srbe i svaka potemcijalna žrtva na albanskoj strani je žrtva koja je pala kao napadač, Ta retorika koju su imali i recimo Madjari kad su hteli da se priznaju i madjarske žrtve u raciji kada je jedan madjarski vojnik poginuo jer ga je Srbin kojeg je gurao pod lod povukao sa sobom je pomalo... u najmanju ruku licemerno-neukusna. Poenta je u tome da ne postoje zločini koji su nečim opravdani i u ime bilo koje ideologije, srpske ili albanske nebitno, se ne smeju raditi zločini. A kad se dogodene smeju se opravdavati. Bilo sa čije strane da su se dogodili.
 
Upravo to radi, ali na najperfidniji način. Izvrće istinu, često laže ili iznosi poluinformacije kao fakte, prikazuje samo srpsku krivicu, i svesno i tendenciozno usađuje Srbima u svest da su glavni krivci za sve i izvor svih problema i svega zla, što dokazuje i ovo sramno pljuvanje po Srbiji od mnogih Srba, simpatizera LDP-a i sličnih.

:ok::ok: :ok:
 
mrzi me da trazim tacan broj, ali oko desetak albanaca je izgubilo zivot, i oko petnaestak srba.
inace samo u mitrovici je bilo toliko pucnjave, i to iz svog lakog naoruzanja, da je pravo cudo da broj nastradalih nije puno veci

Nisam znao da su Srbi iz severne Mitrovice pružili oružani otpor, i sprečili vas da pređete. Svaka im čast. A, šta su trebali da se prepuste onom vašem ludilu? Pa, krenuli ste tako da nijedan Srbin ne ostane na KiM. A, nije samo Mitrovica tu bila u igri. Šta je sa enklavama? Šta je sa srednjevekovnim crkvama i manastirima? Šta je sa srpskim popaljenim kućama?

Ademe, džabe tražiš opravdanje. Ne možeš ga naći.
 
Ako te bash interesuje i ja znam malo vise ljudi odatle i to u malo vaznijim situacijama,ne nesto preterano ali dovoljno da imam uvid u neke stvari,a o meni ti necu govoriti.
I na odredjenoj temi sam ti takodje objasnio nesto o vojsci,a i jos se secam par tvojih izjava,somaliju nisi spominjao ali mnoge budalashtine jesi,da budemo iskreni.

Za ovo ti i ne treba legitimitet ako nisi znao,a usput ni ti ga nemas posto ne mozes da mi dokazes gde si i kada bio,zato pusti te price.

A ako si ti poznavao neke ljude sa Kosmeta uopste ti to ne daje nikakav legitimitet.

Baš da vidim koju sam ja to budalaštinu pomenuo? Ono da je JNA ostavila oružjei municiju koja nije odgovarala tom oružju? Skoro sve važnije aktere sa tog područja ja znam lično. A sa Kosova skoro uopšte ne znam ljude, to nisam ni govorio. Ja sam samo rekao da je jedna brigada dole obavljala posao i da mogu da kažem kako to izgleda. tada je vojska poštovala neka pravila, kasnije bojim se da to nije bio slučaj. Ili se stvari rade kako treba, ili se ne rade uopšte, a sve stoga jer se to dugoročno ne isplati. Gomila ljudi koja je otišla na front su bili ljudi koje čovek ne bi voleo da vidi ni za istim stolom u kafani. I to ne samo u Srbiji, već i recimo na drugoj strani, u Hrvatskoj. Ako imaš vojsku koja je obučena i moralna, onda od njih ne očekuješ da prave štetu. Ako se prave jedinice od raznoraznih navijača i ljudi kojima se oproste zatvorske kazne, a Hrvati su čak puštali ljude iz zatvorske ludnice u Popovači, onda posle jedino što možeš da očekuješ jeste nešto što nije za normalne ljude. I to je pitanje koje se mora otvoriti, a ja nisam video da iko
sem B92 ima petlju da o takvim stvarima priča.
 
Upravo to radi, ali na najperfidniji način. Izvrće istinu, često laže ili iznosi poluinformacije kao fakte, prikazuje samo srpsku krivicu, i svesno i tendenciozno usađuje Srbima u svest da su glavni krivci za sve i izvor svih problema i svega zla, što dokazuje i ovo sramno pljuvanje po Srbiji od mnogih Srba, simpatizera LDP-a i sličnih.

tako mislis ti i jos neki forumasi.
ali upada u oci cinjenica da ni jedan nesrbin ne misli o tome tako. svima nama je ona realna TV, mozda je jedan od razloga i to sto govori o tome sta su srbi radili, ali sigurno da nije jedini. verujem da svi ovi koji su protiv B92 da retko ili nikada ne gledaju neku [bilo koju] stranu TV, a razlog je isti, sve su to "izdajnicke" TV.
e sad ako vi mislite da svi lazu osim jedne TV kuce, nije bitno kako se zove, onda.....
 
Upravo to radi, ali na najperfidniji način. Izvrće istinu, često laže ili iznosi poluinformacije kao fakte, prikazuje samo srpsku krivicu, i svesno i tendenciozno usađuje Srbima u svest da su glavni krivci za sve i izvor svih problema i svega zla, što dokazuje i ovo sramno pljuvanje po Srbiji od mnogih Srba, simpatizera LDP-a i sličnih.

Naravno,prikazuje poluistine kao dokaze a da bi ih utemeljila kao takve jos pride dovede 10-ak njihovih "analiticara",iskoriste neke etikete rezervisane za Milosevica,i eto ti Srbije zlocinca.

A ja se da onako usput pomenem nesto ne secam da su krivicno odgovarali zbog govora mrznje usmerenog ka Kostunici.

B92 JE U PAR DOKUMENTARACA DIREKTNO OPTUZILA KOSTUNICU ZA UBISTVO DJINDJICA?
je li to dokazano?
JESU LI ODGOVARALI?
 
Naravno,prikazuje poluistine kao dokaze a da bi ih utemeljila kao takve jos pride dovede 10-ak njihovih "analiticara",iskoriste neke etikete rezervisane za Milosevica,i eto ti Srbije zlocinca.

A ja se da onako usput pomenem nesto ne secam da su krivicno odgovarali zbog govora mrznje usmerenog ka Kostunici.

B92 JE U PAR DOKUMENTARACA DIREKTNO OPTUZILA KOSTUNICU ZA UBISTVO DJINDJICA?
je li to dokazano?
JESU LI ODGOVARALI?

2004. godina. Da li je Dejan Mihajlov ikada odgovarao kad je je pozvao Tadića i Živkovića da kažu k oje ubio Djindjića? On je tada obećao da će DSS da kaže ko je ubio Djindjića? I šta je bilo od toga?

"Ako neće oni, mi hoćemo. U tome nas neće sprečiti ni optužbe, ni galama, ni pretnje, ni jeftina demagogija, ni sramotna zloupotreba bola porodice Đinđić. Ne dižu oni graju štiteći porodicu Đinđić, već pokušavajući da zaštite svoju mafijašku porodicu. Da su hteli, zaštitili bi njega, ali ne sad, već pre nešto više od godinu dana. Neka Živković i Tadić dobro razmisle s kim su, kako se i za čiji račun vodili prošlu Vladu i svoju stranku."
 
Baš da vidim koju sam ja to budalaštinu pomenuo? Ono da je JNA ostavila oružjei municiju koja nije odgovarala tom oružju? Skoro sve važnije aktere sa tog područja ja znam lično. A sa Kosova skoro uopšte ne znam ljude, to nisam ni govorio. Ja sam samo rekao da je jedna brigada dole obavljala posao i da mogu da kažem kako to izgleda. tada je vojska poštovala neka pravila, kasnije bojim se da to nije bio slučaj. Ili se stvari rade kako treba, ili se ne rade uopšte, a sve stoga jer se to dugoročno ne isplati. Gomila ljudi koja je otišla na front su bili ljudi koje čovek ne bi voleo da vidi ni za istim stolom u kafani. I to ne samo u Srbiji, već i recimo na drugoj strani, u Hrvatskoj. Ako imaš vojsku koja je obučena i moralna, onda od njih ne očekuješ da prave štetu. Ako se prave jedinice od raznoraznih navijača i ljudi kojima se oproste zatvorske kazne, a Hrvati su čak puštali ljude iz zatvorske ludnice u Popovači, onda posle jedino što možeš da očekuješ jeste nešto što nije za normalne ljude. I to je pitanje koje se mora otvoriti, a ja nisam video da iko
sem B92 ima petlju da o takvim stvarima priča.

Ne bitno,necemo ni o tebi ni o meni,od drugim temama i ratistima.
@tema.

Kao prvo u rat se salju najbolji i najcvrshci ljudi i sa druge strane okoreli ljudi,to uopste ne treba da te cudi,ni jednu vojsku ne cine lekari,djaci vukovci i slicni :mrgreen::hahaha:
Tako ti je to u svakoj vojsci.

Uzgred takodje moras da gledas pored koga smo ratovali........ne ocekujes valjda da neke dobrice saljemo na okoele teroriste?

Naravno da se ljudima oprastaju kazne za ratovanje i to je po meni sasvim ok.

B92 nema petlju nego pare i instrukcije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top