B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B92 takodji stoji i iza hajke na najveci Srpski bred Crvenu Zvezdu i legendarnog Dragana Dzajica,emisija insajder je snimljna neposredno pred masovna hapsenja i to iskljucivo u Zvezdi kao potpora u javnosti,da javnost omeksha pred Dzajino hapshenje.
 
Jedno pitanje-da li dole na jugu ima neka "b92" koja non stop prikazuje haradinajeva i tachijeva nedela?

koja nedele???
nakon ovoga sam odgledao kraj te emisije, i onaj tuzioc rece da ima tri optuznice protiv haradinaja. ako je to tacno, i postoje dokazi o tome, pa ga osude, recicu ti sta kaze nasa TV o njemu.
mislim da je osnova svakog prava, kod normalnog coveka, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno.ne kazem da se nekim zlocincima ponekad ne moze dokazati zlocin, ali sami tim sto se nije dokazao, on je nevin. ne mislim na haradinaja,govorim uopsteno.culi ste koliko je zlocina izvrseno na kosovu, ali broj osudjenih za te zlocine je samo kap u moru. zlocinaca je puno vise, ali posto se ne moze utvrditi pravi zlocinac ostaje se na tome da se osude "glavesine" da bi se kako tako zadovoljila pravda.
 
Naravno,i opet bili su na Kosmetu da ga brane.

Svojevremeno bio ja u vojsci i moja brigada je bila na Kosovu u vreme kad je bila pobuna. Moj VES je bio takav da je podrazumevao obavljanje zadataka na terenu, dok je recimo znamenita padobranska čekala da dobije naredjenje koje nisu na kraju ni dobili. Dakle toliko o tome. Da li si ti bio dole, da li si ti ikada opalio i jedan jedini metak, pa da imaš pravo da kažeš jednu jedinu reč o tome?
 
Чак је и Божидар Делић на РТС-у рекао за силовања. Овим полицајцима су наводно претили, па су их зато замаглили. Која је телевизија сем Б92 правила емисију о Жутој кући? Наравно треба Б92 скренути пажњу на политичку некоректност, јер често у емисију доводе једну само једну страну (проевропску) и онда долази до манипулације.
 
ako laze u toj emisiji, odnosno iskrivljuje cinjenice, onda je treba zabraniti. ali ako govori istinu, tj. sve sto govori potkrepljuje dokazima, a ne rekla kazala, onda....
pa nije valjda B92 kriva za ono sto je neko radio [ako je to uradio] a ona samo prenosi istinu do gradjana, vec taj koje to uradio

:klap: Ademe konacno nesto pametno.......hvala bogu studio prsti od dokaza(prenesite mi ovoliko posto nemam zivaca da gledam doticnu azdaju)
 
koja nedele???
nakon ovoga sam odgledao kraj te emisije, i onaj tuzioc rece da ima tri optuznice protiv haradinaja. ako je to tacno, i postoje dokazi o tome, pa ga osude, recicu ti sta kaze nasa TV o njemu.
mislim da je osnova svakog prava, kod normalnog coveka, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno.ne kazem da se nekim zlocincima ponekad ne moze dokazati zlocin, ali sami tim sto se nije dokazao, on je nevin. ne mislim na haradinaja,govorim uopsteno.culi ste koliko je zlocina izvrseno na kosovu, ali broj osudjenih za te zlocine je samo kap u moru. zlocinaca je puno vise, ali posto se ne moze utvrditi pravi zlocinac ostaje se na tome da se osude "glavesine" da bi se kako tako zadovoljila pravda.

Znaci nema krivice dok se ne dokaze suprotno. Znaci ako haradinaj nije kriv, nikako nisu pripadnici PSPa koji su inace redovna formacija za razliku od terorista kao Haradinaj. Stoga ne treba praviti emisije o njima.

A sto se pravde tice... Ona moze biti zadovoljena samo na jedan nacin ;)
 
koja nedele???
nakon ovoga sam odgledao kraj te emisije, i onaj tuzioc rece da ima tri optuznice protiv haradinaja. ako je to tacno, i postoje dokazi o tome, pa ga osude, recicu ti sta kaze nasa TV o njemu.
mislim da je osnova svakog prava, kod normalnog coveka, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno.ne kazem da se nekim zlocincima ponekad ne moze dokazati zlocin, ali sami tim sto se nije dokazao, on je nevin. ne mislim na haradinaja,govorim uopsteno.culi ste koliko je zlocina izvrseno na kosovu, ali broj osudjenih za te zlocine je samo kap u moru. zlocinaca je puno vise, ali posto se ne moze utvrditi pravi zlocinac ostaje se na tome da se osude "glavesine" da bi se kako tako zadovoljila pravda.

Ako je svako kriv dok se ne dokaze suprotno sta treba televiziji b92 da prikazuje ovakve emisije?
Sto nisu dokazni materijal uputili u sud nego ovako da rade?

Ali nije ni u tome stvar,nego u tome sto oni emisije koje prikazuju prave u propagandne svrhe,znaci prvo o Milosevic,pa Kostunici,pa par o Kosmetu,pa potom prave hajku na Zvezdu i Dzajica itd........znaci 90% njihovih emisija sluze u propagandne svrhe bez ikakvih opipljivih dokaza,izreziraju neko emisiju ispitujuci ljude koji su vec ispitani u policiji ili koji nemaju nikakvih dokaza nego samo neku svoju pricu.

Ni od ovoga nista nije dokazano ali ipak se prikazuje.........ne znam sta ti tu nije jasno?
Koliko vidim nijednom se nisi pobunio kada je neko rekao,"znamo" sta se radilo na Kosmetu,ili izjavu gazije i slicnih o njihovim komsijama,ali haradinajeva negiras.......ok,nema problema.

Onda bi moje pitanje preformulisao-da li ima neka siptarskatv dole na jugu koja se sa istim zarom bavi protiv haradinaja ili tacija kao sto to b92 radi protiv Milosevica ili Kostunice?
I da li neka sa tolikim zarom radi na rasvetljivanju vasih zlocinaca,ili i one koje vam druugi serviraju vi pustate??!!!?!
 
Ako je svako kriv dok se ne dokaze suprotno sta treba televiziji b92 da prikazuje ovakve emisije?
Sto nisu dokazni materijal uputili u sud nego ovako da rade?

Ali nije ni u tome stvar,nego u tome sto oni emisije koje prikazuju prave u propagandne svrhe,znaci prvo o Milosevic,pa Kostunici,pa par o Kosmetu,pa potom prave hajku na Zvezdu i Dzajica itd........znaci 90% njihovih emisija sluze u propagandne svrhe bez ikakvih opipljivih dokaza,izreziraju neko emisiju ispitujuci ljude koji su vec ispitani u policiji ili koji nemaju nikakvih dokaza nego samo neku svoju pricu.

Ni od ovoga nista nije dokazano ali ipak se prikazuje.........ne znam sta ti tu nije jasno?
Koliko vidim nijednom se nisi pobunio kada je neko rekao,"znamo" sta se radilo na Kosmetu,ili izjavu gazije i slicnih o njihovim komsijama,ali haradinajeva negiras.......ok,nema problema.

Onda bi moje pitanje preformulisao-da li ima neka siptarskatv dole na jugu koja se sa istim zarom bavi protiv haradinaja ili tacija kao sto to b92 radi protiv Milosevica ili Kostunice?
I da li neka sa tolikim zarom radi na rasvetljivanju vasih zlocinaca,ili i one koje vam druugi serviraju vi pustate??!!!?!

A ti neodgovori na pitanje dali si ti bio nekad dole da se boriš i da dokazeš svoje junaštvo?
 
Znaci nema krivice dok se ne dokaze suprotno. Znaci ako haradinaj nije kriv,
dok se ne dokaze suprotno on je nevin
nikako nisu pripadnici PSPa koji su inace redovna formacija za razliku od terorista kao Haradinaj. Stoga ne treba praviti emisije o njima.
dok se ne dokaze, i oni su nevini. ali ako postoje dokazi, bili oni redovna ili ilegalna formacija, imaju da plate za svoje zlocine
A sto se pravde tice... Ona moze biti zadovoljena samo na jedan nacin ;)

tacno, u hag pa kom obojci a kom....
 
Ako je svako kriv dok se ne dokaze suprotno sta treba televiziji b92 da prikazuje ovakve emisije?
Sto nisu dokazni materijal uputili u sud nego ovako da rade?

Ali nije ni u tome stvar,nego u tome sto oni emisije koje prikazuju prave u propagandne svrhe,znaci prvo o Milosevic,pa Kostunici,pa par o Kosmetu,pa potom prave hajku na Zvezdu i Dzajica itd........znaci 90% njihovih emisija sluze u propagandne svrhe bez ikakvih opipljivih dokaza,izreziraju neko emisiju ispitujuci ljude koji su vec ispitani u policiji ili koji nemaju nikakvih dokaza nego samo neku svoju pricu.

Ni od ovoga nista nije dokazano ali ipak se prikazuje.........ne znam sta ti tu nije jasno?
Koliko vidim nijednom se nisi pobunio kada je neko rekao,"znamo" sta se radilo na Kosmetu,ili izjavu gazije i slicnih o njihovim komsijama,ali haradinajeva negiras.......ok,nema problema.

Onda bi moje pitanje preformulisao-da li ima neka siptarskatv dole na jugu koja se sa istim zarom bavi protiv haradinaja ili tacija kao sto to b92 radi protiv Milosevica ili Kostunice?
I da li neka sa tolikim zarom radi na rasvetljivanju vasih zlocinaca,ili i one koje vam druugi serviraju vi pustate??!!!?!

valjda je svako nevin dok se ne dokaze suprotno
koliko sam cuo [i razumeo] materijal je poslat tuzilastvo.
dobro, slazem se da mozda malo vise otkrivaju zlocine srba, ali to ih ponovo ne svrstava u neprijatelje srbije, jer govore istinu. a spomenut je i haradinaj
i kako rece neko, oni su najvise do sada radili na rasvetljavanju famozne zute kuce. i ako se ne varam najvise pomogli ove srbe na kosovu.
ja se ne mogu buniti na neke navode pojedinih "sta su srbi radili" jer o tome znam dosta jos pre nego je Tv to objavila
nema. ali da bi o tome govorili, prvo se moraju dokazati ti zlocini. i ja sigurno necu braniti tu osobu.
konkretno, nakon martovski ispada iz 2004 svi su govorili da je to sramota za kosovo. i politicari i stampa
 
Budalo jedna, kako te bre nije sramota?
Sa KiM dovlachili?
Najsiromashnija oblast kako u SFRJ tako i u bivshoj SRJ...shta su mogli odatle da dovuku?
Prestani da lazesh.

najsiromasnija oblast mozda jeste, ali narod i nije bio tako siromasan.
kako bi inace placao te basnoslovne sume novca srbima koji su prodavali imanja... po nekoliko puta
 
koja nedele???
nakon ovoga sam odgledao kraj te emisije, i onaj tuzioc rece da ima tri optuznice protiv haradinaja. ako je to tacno, i postoje dokazi o tome, pa ga osude, recicu ti sta kaze nasa TV o njemu.
mislim da je osnova svakog prava, kod normalnog coveka, svako je nevin dok se ne dokaze suprotno.ne kazem da se nekim zlocincima ponekad ne moze dokazati zlocin, ali sami tim sto se nije dokazao, on je nevin. ne mislim na haradinaja,govorim uopsteno.culi ste koliko je zlocina izvrseno na kosovu, ali broj osudjenih za te zlocine je samo kap u moru. zlocinaca je puno vise, ali posto se ne moze utvrditi pravi zlocinac ostaje se na tome da se osude "glavesine" da bi se kako tako zadovoljila pravda.


ili nedostaje politicke volje ?
 
valjda je svako nevin dok se ne dokaze suprotno
koliko sam cuo [i razumeo] materijal je poslat tuzilastvo.
dobro, slazem se da mozda malo vise otkrivaju zlocine srba, ali to ih ponovo ne svrstava u neprijatelje srbije, jer govore istinu. a spomenut je i haradinaj
i kako rece neko, oni su najvise do sada radili na rasvetljavanju famozne zute kuce. i ako se ne varam najvise pomogli ove srbe na kosovu.
ja se ne mogu buniti na neke navode pojedinih "sta su srbi radili" jer o tome znam dosta jos pre nego je Tv to objavila
nema. ali da bi o tome govorili, prvo se moraju dokazati ti zlocini. i ja sigurno necu braniti tu osobu.
konkretno, nakon martovski ispada iz 2004 svi su govorili da je to sramota za kosovo. i politicari i stampa

Ispada.....ti to klasifikujes pod ispadom.....ono je bilo etnicko ciscenje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top