B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam znao da su Srbi iz severne Mitrovice pružili oružani otpor, i sprečili vas da pređete. Svaka im čast. A, šta su trebali da se prepuste onom vašem ludilu? Pa, krenuli ste tako da nijedan Srbin ne ostane na KiM. A, nije samo Mitrovica tu bila u igri. Šta je sa enklavama? Šta je sa srednjevekovnim crkvama i manastirima? Šta je sa srpskim popaljenim kućama?

Ademe, džabe tražiš opravdanje. Ne možeš ga naći.

ja ti govorim omitrovici. i sa jedne strane ibra i sa druge se toliko pucalo da.... a u sredini su bili KFOR-ovci
razlog je bio utapanje ono troje dece ako se secas. kasnije su bile razne verzije o tome, srbi jednu, albanci drugu....
inace u mitrovici se desilo puno zlocina od dolaska nato snaga. sta mislis ko je bio zrtva
ps.ne moras odgovriti ako ne zelis, da ne bi skretali sa teme
 
tako mislis ti i jos neki forumasi.
ali upada u oci cinjenica da ni jedan nesrbin ne misli o tome tako. svima nama je ona realna TV, mozda je jedan od razloga i to sto govori o tome sta su srbi radili, ali sigurno da nije jedini. verujem da svi ovi koji su protiv B92 da retko ili nikada ne gledaju neku [bilo koju] stranu TV, a razlog je isti, sve su to "izdajnicke" TV.
e sad ako vi mislite da svi lazu osim jedne TV kuce, nije bitno kako se zove, onda.....

Ademe citiracu tebe....mada to nije potpun post...a mei muka traziti
ako je argumetovano onda je istinito
Dakle gde su joj argumenti?

ja ti govorim omitrovici. i sa jedne strane ibra i sa druge se toliko pucalo da.... a u sredini su bili KFOR-ovci
razlog je bio utapanje ono troje dece ako se secas. kasnije su bile razne verzije o tome, srbi jednu, albanci drugu....
inace u mitrovici se desilo puno zlocina od dolaska nato snaga. sta mislis ko je bio zrtva
ps.ne moras odgovriti ako ne zelis, da ne bi skretali sa teme

............stvarno mislim
 
2004. godina. Da li je Dejan Mihajlov ikada odgovarao kad je je pozvao Tadića i Živkovića da kažu k oje ubio Djindjića? On je tada obećao da će DSS da kaže ko je ubio Djindjića? I šta je bilo od toga?

"Ako neće oni, mi hoćemo. U tome nas neće sprečiti ni optužbe, ni galama, ni pretnje, ni jeftina demagogija, ni sramotna zloupotreba bola porodice Đinđić. Ne dižu oni graju štiteći porodicu Đinđić, već pokušavajući da zaštite svoju mafijašku porodicu. Da su hteli, zaštitili bi njega, ali ne sad, već pre nešto više od godinu dana. Neka Živković i Tadić dobro razmisle s kim su, kako se i za čiji račun vodili prošlu Vladu i svoju stranku."

Ne govorimo o Dejanu Mihailovu,a i za to ne treba da odgovara to nije krivicno delo ako ih je pozvao da kazu ko je ubio Djindjica.

Ali b92 je direktno i indirektno optuzivala Kostunicu,uz naravno montirani materijal,i sirili su govor mrznje kao i vec pomenutu propagandu,a sa njom su totalno ostvarili cilj kaljanja licnosti Vojislava Kostunice.
 
Poslednja izmena:
Ademe citiracu tebe....mada to nije potpun post...a mei muka traziti

Dakle gde su joj argumenti?



............stvarno mislim

ako je argumentovano onda je istinito...
sumnjam da sam ja napisao ovakvu recenicu
mozda ovako sto...
ako je argumentovano, istinito, onda...
ovo je vec nesto drugo. ali verujem da postoji nastavak koji zavrsava misao
 
tako mislis ti i jos neki forumasi.
ali upada u oci cinjenica da ni jedan nesrbin ne misli o tome tako. svima nama je ona realna TV, mozda je jedan od razloga i to sto govori o tome sta su srbi radili, ali sigurno da nije jedini. verujem da svi ovi koji su protiv B92 da retko ili nikada ne gledaju neku [bilo koju] stranu TV, a razlog je isti, sve su to "izdajnicke" TV.
e sad ako vi mislite da svi lazu osim jedne TV kuce, nije bitno kako se zove, onda.....

Tako misli većina srpskog naroda, a ne ja i neki forumaši. I oni nisu izdajnička tv. Oni su neprijateljska tv. Da bi bili izdajnička, morali bi prvo biti patriotska, što oni nikada nisu bili. Oni su i stvoreni kao projekat zapada, preko koga će da se vrši ispiranje srpskih mozgova.
Kad se setim samo koliko su emitovali dokumentaraca stranih tv kuća o ratovima u HR, BiH i KiM, a svi redom napravljeni tako da optužuju jedino isključivo Srbe. U svim tim filmovima su prikazivani jedino srpski zločini, a ni reči o zločinima nad Srbima. A, ja sam gledao do sada masu istih takvih dokumentaraca, i to od renomiranih tv kuća, gde je prikazana i druga strana kao zločinačka, i gde su prikazane sve strane kao kretenske i podlegle kriminalcima, a koji oni nijedan nikada, ali NIKADA, nisu prikazali. Zašto? Zato što im to nije zadatak. Zadatak im je nešto drugo, i srećom mnogi u ovoj zemlji su svesni šta.

I ovo da ti kažem, da su korektni, pa da prikazuju obe strane medalje, Srbi bi mnogo lakše prihvatili činjenicu da je i na njihovoj strani bilo zločina. Ovako, samo stvaraju odbrambeni refleks, pa srpski narod neće da prihvati da bude jedini krivac za sve.
 
Poslednja izmena:
Ne bitno,necemo ni o tebi ni o meni,od drugim temama i ratistima.
@tema.

Kao prvo u rat se salju najbolji i najcvrshci ljudi i sa druge strane okoreli ljudi,to uopste ne treba da te cudi,ni jednu vojsku ne cine lekari,djaci vukovci i slicni :mrgreen::hahaha:
Tako ti je to u svakoj vojsci.

Uzgred takodje moras da gledas pored koga smo ratovali........ne ocekujes valjda da neke dobrice saljemo na okoele teroriste?

Naravno da se ljudima oprastaju kazne za ratovanje i to je po meni sasvim ok.

B92 nema petlju nego pare i instrukcije.

Tipičan DSS manir, nešto se kaže, a onda nećemo o tome ...
A što se ovog ostalog tiče, izvini na izrazu, ali lupetaš. Ako neko ima zatvorsku kaznu nekih stvari, onda je teško očekivati da je on i najbolji? Ili nam se lriteijumi toga ko je dobar, a ko nije, razlikuju.
JNA je bila jedna ozbiljna vojska, veoma dobro rangirana u odnosu na ostale vojske. Hrvati su tek pravili svoje jedinice od teritorijalne odbrane i oficira koji su im prebegli. Znači s jedne strane imamo jednu organizovanu vojsku, sa kompletnom tehnikom, koja ima mehanizam dizanja rezervista. Takva strana, po meni, ne bi smela da dopusti da ide tamo ko zna ko. I po mnogim informacijama oni to i nisu tolerisali, već su razoružavali i čak bili prilično neutralni u prvom periodu. Ali kad se tu umešala politika, kad su počele da se prave razne dobrovoljačke jedinice koje su uključivale kriminogene i problematične likove, a to nije bilo pod komandom vojske koju je Milošević žestoko bio ponizio, onda je sve otišlo dodjavola.
Dakle, da rezimiram da u takve operacije moraj uda se šalju psiho-fizički najbolji ljudi. Ljudi kriminogenog karaktera to nisu. A sudeći po svemu što se dešava pitanje je da li je i svaki policajac baš sasvim ok sa nervima, recimo ovaj nedavni slučaj ubistva mladića od strane policajca. No i to je opet neka druga priča, ali se sve svodi na isto. Uspostave se pravila i onda ih se pridržavamo, na osnovui čega zahteva od svih drugih i od medjunarodne javnosti da se i ostali prema nama ponašaju u skladu sa tim pravilima. Po meni B92 u velikoj meri radi dobro u smeru uspostavljanja tih i takvih pravila..
 
dobro, ono je bila mala sala. ne secam se te izjave, niti verujem da se to tako radi.... ili pak ne bi trebalo

Ma daaaaj Ademe nisamo deca,iako je normalno da nas dvoje imamo razlicite stavove,stvar je jasna-i da se i niste u pravu(a niste) cinjenica je da je NATO stvorio nezavisno Kosovo,shodno tome kao sto se i vidi radi,a i smesno je pricati koliki uticaj na hag imaju NATO I USA,dakle odgovor se sam po sebi namece,a koliko su demonizovali Milosevica drugi izbor im jednostavno nije ostao.........u stvri jeste......i izabrali su ga.....;)
 
I ovo da ti kažem, da su korektni, pa da prikazuju obe strane medalje, Srbi bi mnogo lakše prihvatili činjenicu da je i na njihovoj strani bilo zločina. Ovako, samo stvaraju odbrambeni refleks, pa srpski narod neće da prihvati da bude jedini krivac za sve.

OK. to je tvoje misljenje [i vecine srba, kako ti rece].ja mislim da nisi u pravu. ili da to drugacije kazem, vise B92 govori o zlocinima nad srbima nego RTS o zlocinima srba.
nadam se da razumes sta sam hteo reci
 
Ne govorimo o Dejanu Mihailovu,a i za to ne treba da odgovara to nije krivicno delo ako ih je pozvao da kazu ko je ubio Djindjica.

Ali b92 je direktno i indirektno optuzivala Kostunicu,uz naravno montirani materijal,i sirili su govor mrznje kao i vec pomenutu propagandu,a sa njom su totalno ostvarili cilj kaljanja licnosti Vojislava Kostunice.

Rekao je da se zna i da će oni (DSS) reći. tada je bio optužio DS za rto ubistvo. Posle je izjavio nešto u stilu, puj pike ne važi. Kao izjavio to u jeku stranačke borbe...
BTW, ako je B92 plaćena televizija, kako to da onda patriotske NVO nisu? Posle raspada radikala saznali smo da neke od njih neki političari debelo plaćaju, dakle svaka akcija i sl se plaća do 300 jura po osobi? Recimo, da li bi mogli da pretpostavimo, što ja naravno ne tvrdim već samo hipotetički spekulišem, da je nedavno razbijanjhe BGD na mitingu povodom 10 godina od bombardovanja, bilo u stvari miniranje mrtinga koji je smetao jer je bio konkurencija onom skupu u centru Sava koji je u stvari delovao i kao promocija nekih političara?
 
Tako misli većina srpskog naroda, a ne ja i neki forumaši. I oni nisu izdajnička tv. Oni su neprijateljska tv. Da bi bili izdajnička, morali bi prvo biti patriotska, što oni nikada nisu bili. Oni su i stvoreni kao projekat zapada, preko koga će da se vrši ispiranje srpskih mozgova.
Kad se setim samo koliko su emitovali dokumentaraca stranih tv kuća o ratovima u HR, BiH i KiM, a svi redom napravljeni tako da optužuju jedino isključivo Srbe. U svim tim filmovima su prikazivani jedino srpski zločini, a ni reči o zločinima nad Srbima. A, ja sam gledao do sada masu istih takvih dokumentaraca, i to od renomiranih tv kuća, gde je prikazana i druga strana kao zločinačka, i gde su prikazane sve strane kao kretenske i podlegle kriminalcima, a koji oni nijedan nikada, ali NIKADA, nisu prikazali. Zašto? Zato što im to nije zadatak. Zadatak im je nešto drugo, i srećom mnogi u ovoj zemlji su svesni šta.

I ovo da ti kažem, da su korektni, pa da prikazuju obe strane medalje, Srbi bi mnogo lakše prihvatili činjenicu da je i na njihovoj strani bilo zločina. Ovako, samo stvaraju odbrambeni refleks, pa srpski narod neće da prihvati da bude jedini krivac za sve.


Bravo covece ,bas je tako,ni slovo nebih dodala ni oduzela.

Iz tih razloga ih odavno i negledam kao da nepostoji ta tv,a verujem i mnogi.
 
Dovoljno je samo pogledati izraze lica njihovih spikera kada govore o političkim opcijama koje su patriotske (nebitno koje) ili kada govore o srpskoj vojsci u ratovima ili o haškim optuženicima. Pa, to je za neverovati koliko im mržnja frca iz očiju, koliko neskrivenih emocija unesu u čitanje jednih običnih vesti. Ono škiljenje očima, pravljenje grimasa, naglašavanje pojedinih reči, često i posprdno uz cinični smešak. Pa, to nema ni na jednoj tv. Ja to nikada nigde video nisam, ni na domaćoj, niti na nekoj stranoj tv.
 
Tipičan DSS manir, nešto se kaže, a onda nećemo o tome ...
A što se ovog ostalog tiče, izvini na izrazu, ali lupetaš. Ako neko ima zatvorsku kaznu nekih stvari, onda je teško očekivati da je on i najbolji? Ili nam se lriteijumi toga ko je dobar, a ko nije, razlikuju.
JNA je bila jedna ozbiljna vojska, veoma dobro rangirana u odnosu na ostale vojske. Hrvati su tek pravili svoje jedinice od teritorijalne odbrane i oficira koji su im prebegli. Znači s jedne strane imamo jednu organizovanu vojsku, sa kompletnom tehnikom, koja ima mehanizam dizanja rezervista. Takva strana, po meni, ne bi smela da dopusti da ide tamo ko zna ko. I po mnogim informacijama oni to i nisu tolerisali, već su razoružavali i čak bili prilično neutralni u prvom periodu. Ali kad se tu umešala politika, kad su počele da se prave razne dobrovoljačke jedinice koje su uključivale kriminogene i problematične likove, a to nije bilo pod komandom vojske koju je Milošević žestoko bio ponizio, onda je sve otišlo dodjavola.
Dakle, da rezimiram da u takve operacije moraj uda se šalju psiho-fizički najbolji ljudi. Ljudi kriminogenog karaktera to nisu. A sudeći po svemu što se dešava pitanje je da li je i svaki policajac baš sasvim ok sa nervima, recimo ovaj nedavni slučaj ubistva mladića od strane policajca. No i to je opet neka druga priča, ali se sve svodi na isto. Uspostave se pravila i onda ih se pridržavamo, na osnovui čega zahteva od svih drugih i od medjunarodne javnosti da se i ostali prema nama ponašaju u skladu sa tim pravilima. Po meni B92 u velikoj meri radi dobro u smeru uspostavljanja tih i takvih pravila..

Pusti se tog karikiranja,a i sam po sebi mozes videti produkte te propagande koju b92 odradjuje.
DSS je verovatno jedina stranka kojoj ne moze skoro nista da se zameri,ali demoNkrate obozavaju da ispiraju usta sa njima.
Opste je poznato da ti lupetas,normalno je da ce biti bolji ratnik neko ko je vec ubio,zna da rukuje oruzjem i slicne stvari.

Naravno da necemo o tome,jer ti je i ovo karikiranje,a i ne znam sto pricam sa nekim ko uopste brani b92 i jos par takvih intitucija.
To ti i samo dokazuju ratnici sa takvim dosijeima......Arkan,Legija itd. dakle nemoj o tome.

Ne mogu sada detaljno u to da ulazim,ali cak smatram da drzava mnogo vise treba da angazuje zatvorenike nego sto to radi i ne samo u slucaju rata nego i pre njega.

Ali nebitno vec sam ti rekao,svaka ali svaka vojska je sacinjena od takvih ljudi a prvenstveno americka,ne postoji drzava koja se nadje u ranoj situaciji a "zestoki momci" ostanu da came u zatvoru,to ti je suva istina.
 
1)Primarno o danasnjoj vesti-tj broju zrtava
2)Dokumenti,izjave,video snimci............gde su?

gledao sam par minuta emisiju, kandicka je govorila da su na kosovu pocinjeni strasni zlocini, zatim onaj tuzioc da narod spravom ocekuje [ili nesto slicno] da se tuzilastvo bavi i ramusem a ne samo srbima. i kraj emisije. tako da ne znam sta je sve govorila.
 
Dovoljno je samo pogledati izraze lica njihovih spikera kada govore o političkim opcijama koje su patriotske (nebitno koje) ili kada govore o srpskoj vojsci u ratovima ili o haškim optuženicima. Pa, to je za neverovati koliko im mržnja frca iz očiju, koliko neskrivenih emocija unesu u čitanje jednih običnih vesti. Ono škiljenje očima, pravljenje grimasa, naglašavanje pojedinih reči, često i posprdno uz cinični smešak. Pa, to nema ni na jednoj tv. Ja to nikada nigde video nisam, ni na domaćoj, niti na nekoj stranoj tv.

A posebno vojska nam je sigurno tada bila najbolja na svetu..........shodno velicini.

Sprdati se sa njom je greh ravan bogohuljenju..........i sada zbog pojedinih pljackasa oni bi da opljuju citavu vojsku koja je generalno veoma casna institucija pogotovu kod nas..........i onda krenu karikiranja "lazne patriote","bela tehnika" itd..........to ima u svakoj vojsci a pricati tako o svojoj koja se 72 dana odupirala najjacoj alijansi u ovom suncevom sistemu je opet ponavljam greh:thumbdown:
 
OK. to je tvoje misljenje [i vecine srba, kako ti rece].ja mislim da nisi u pravu. ili da to drugacije kazem, vise B92 govori o zlocinima nad srbima nego RTS o zlocinima srba.
nadam se da razumes sta sam hteo reci

E, jesi našao sa kim ćeš da ih porediš. Pa, RTS je medijska septička jama. Parazit a grbači ovog naroda, sa onim ludim Tijanićem koji se pijan pojavi u sred žive emisije, lovi muve po studiju i lupa šakom o sto.

B92 je izdajnička tv, ali ipak tv. RTS je sprdnja od tv-a. Da RTS radi svoj posao, u skladu sa parama koje uzimaju, ne bi ovaj narod mogao da truje ni B92 propagandom, ni PINK šundom, jer ih niko ne bi gledao. Nešto ne mislim da je to slučajno, ta degradacija RTS-a.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top