B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svojevremeno bio ja u vojsci i moja brigada je bila na Kosovu u vreme kad je bila pobuna. Moj VES je bio takav da je podrazumevao obavljanje zadataka na terenu, dok je recimo znamenita padobranska čekala da dobije naredjenje koje nisu na kraju ni dobili. Dakle toliko o tome. Da li si ti bio dole, da li si ti ikada opalio i jedan jedini metak, pa da imaš pravo da kažeš jednu jedinu reč o tome?

A shta si ti po nacionalnosti kad postavljash takva pitanja?
Na chijoj si ti strani?
 
Odlično, sad znamo da nisi bio.

Ne znate jer vam nisam rekao,osim ako vam se ne pricinjava nesto,a i sve da vam potvrdim to sto znate je totalno nebitno za ucestvovanje na forumu i prici o bilo cemu.

Usput i mi znamo da ti nisi bio pa?:roll:

Nemoj da spamujes temu,ako imas nesto da kazes reci,ovo nije tema o meni ni o tebi nego o b92.

Usput opet ti kazem,odgovorio bih ti da si lepo pitao,a ovako ti uopste necu reci.:bye:
 
ako laze u toj emisiji, odnosno iskrivljuje cinjenice, onda je treba zabraniti. ali ako govori istinu, tj. sve sto govori potkrepljuje dokazima, a ne rekla kazala, onda....
pa nije valjda B92 kriva za ono sto je neko radio [ako je to uradio] a ona samo prenosi istinu do gradjana, vec taj koje to uradio

Ademe, jesi li ti čuo nekada za francuske sobarice?
 
dok se ne dokaze suprotno on je nevin
dok se ne dokaze, i oni su nevini. ali ako postoje dokazi, bili oni redovna ili ilegalna formacija, imaju da plate za svoje zlocine

tacno, u hag pa kom obojci a kom....

Nisam na Hag mislio ;) U Hagu se sprovodi pravo, selekivno pravo jaceg. Pravda je nesto drugo, ne bih zeleo da te zamaram pred spavanje ;)
 
Ne znate jer vam nisam rekao,osim ako vam se ne pricinjava nesto,a i sve da vam potvrdim to sto znate je totalno nebitno za ucestvovanje na forumu i prici o bilo cemu.

Usput i mi znamo da ti nisi bio pa?:roll:

Nemoj da spamujes temu,ako imas nesto da kazes reci,ovo nije tema o meni ni o tebi nego o b92.

Usput opet ti kazem,odgovorio bih ti da si lepo pitao,a ovako ti uopste necu reci.:bye:

Ja mislim da sam u mom postu bio veoma jasan. Brigada u kojoj sam ja služio je bila na Kosovu. Dakle prvo Niš, pa odatle podujevo i onda svi dole na Kosovo. Dakle, tu je samo pitanje zauzimanja legitimeteta stava, oni koji su bili dole i koji su se borili mogu da govore merodavnije o tome kako to izgleda. Oni koji su internet heroji ne mogu bnaš merodavno da o tome govore. I to je to...
 
ili nedostaje politicke volje ?

pa politicke volje sigurno da nema, ako je to tacno, a optuzeni su sami politicari, nemoguce je ocekivati politcku volju. ali ako se bilo gde dokaze da je vrh ucestvovao u zlocinima, onda cemo videti kako ce reagovati politicari. govori se [ponekad] o nekim zlocinima pocinjenim nad srbima ali nisam cuo da je ikad pomenut bilo koji krivac sa imenom i prezimenom.

Ispada.....ti to klasifikujes pod ispadom.....ono je bilo etnicko ciscenje
dobro nije bio "ispad", ja sam samo hteo reci da su svi tada osudili i stradanja i vandalizam
 
valjda je svako nevin dok se ne dokaze suprotno
koliko sam cuo [i razumeo] materijal je poslat tuzilastvo.
dobro, slazem se da mozda malo vise otkrivaju zlocine srba, ali to ih ponovo ne svrstava u neprijatelje srbije, jer govore istinu. a spomenut je i haradinaj
i kako rece neko, oni su najvise do sada radili na rasvetljavanju famozne zute kuce. i ako se ne varam najvise pomogli ove srbe na kosovu.
ja se ne mogu buniti na neke navode pojedinih "sta su srbi radili" jer o tome znam dosta jos pre nego je Tv to objavila
nema. ali da bi o tome govorili, prvo se moraju dokazati ti zlocini. i ja sigurno necu braniti tu osobu.
konkretno, nakon martovski ispada iz 2004 svi su govorili da je to sramota za kosovo. i politicari i stampa

E ovo je kljucno.
Uzgred one se nalaze u Srbiji i predstavljaju Srbiju,i u svojoj zemlji da malo vise okrivljuju svoju zemlju a malo manje najveceg neprijatelja drzave(sto realno i jeste) je ravno najsvirepijem mogucem zlocinu!!!!!!!!!!!!

Uz sve to,zna se da je Srbija sasvim dovoljno satanizovana od strane zapada i samo nam jos nasi fale na grbaci?realno, shvati da ja jedino mogu da razmisljam kao covek i Srbin a kada bi medju vama postojali i upola kao ovi sto okrivljuju sami sebe,JA NIKOM NI REC NE BIH REKAO!
 
Većina njih je upravo iz tog razloga bilo tamo. A, ti bi mogao malo od Adema da naučiš kako da zastupaš svoju stranu, a da to ne bude gola provokacija i vređanje.

A tebi ako je preokupacija to kako ce da izgleda zastupanje jedne strane dok te neko konstantno zasipa lazima i provokacijama, ja onda stvarno ne znam shta da ti kazem...

Braniti se svim raspolozivim sredstvima.
Mi njih nismo napali vec oni nas.
Oni od nas otimaju zemlju, napuckali su 19 drzava da nas bombarduje, pljuju po nama kad god imaju priliku, oko nas se dizu bedemi a ti bi da budesh "demokrata"...
 
Poslednja izmena od moderatora:
E ovo je kljucno.
Uzgred one se nalaze u Srbiji i predstavljaju Srbiju,i u svojoj zemlji da malo vise okrivljuju svoju zemlju a malo manje najveceg neprijatelja drzave(sto realno i jeste) je ravno najsvirepijem mogucem zlocinu!!!!!!!!!!!!

Uz sve to,zna se da je Srbija sasvim dovoljno satanizovana od strane zapada i samo nam jos nasi fale na grbaci?realno, shvati da ja jedino mogu da razmisljam kao covek i Srbin a kada bi medju vama postojali i upola kao ovi sto okrivljuju sami sebe,JA NIKOM NI REC NE BIH REKAO!

vidis, ja bih to nazvao najvecom hrabroscu.
tu je ta mala razlika o nasim shvatanjima situacije na ovim prostorima
 
Kako bre nije GREH kad pandur (jos uz to specijalac) krade...
Pa nema veceg greha...
Srecom pa nemate tu moc da zatvarate, jer po vama bi ostala samo jedna TV koju bi VI kontrolisali, a sto se zatvaranja tice, verovatno bi jos i 75% Srbije strpali u zatvor, a kriminalce poput gore pomenutih na celu sa legijom bi pustili....
Ah ti pusti snovi...
Ako ti se nesvidja b92, ignorisi ga...
Naravno,ni kad sipci kolju srpsku decu,
nije toliki greh:dash::dash:
 
Ja mislim da sam u mom postu bio veoma jasan. Brigada u kojoj sam ja služio je bila na Kosovu. Dakle prvo Niš, pa odatle podujevo i onda svi dole na Kosovo. Dakle, tu je samo pitanje zauzimanja legitimeteta stava, oni koji su bili dole i koji su se borili mogu da govore merodavnije o tome kako to izgleda. Oni koji su internet heroji ne mogu bnaš merodavno da o tome govore. I to je to...

Ja to druze ne znam gde si ti sluzio,a iskreno upravo mi ti ne delujes da si ispalio metak al' ajde........
I jos sam par tvojih postova oko prosao i bili su nesto poput ovog,bio sam na ratistu u somaliji,krajini,bosni,vijetnamu i u Kosovskome boju :roll:.......ne mogu da te lovim ali tako je.

Uzgred da bi imao neki legitimitet stava prvo moras da prestanes da lupas gluposti,da nadjes neku nepravilnost u mom tekstu a tek onda da me pitas za tako nesto ;)

Dok ja ocito pisem logicnije od tebe ti nemas prava ich da me pitas za bilo sta.

Uzgred ja mogu evo na komp da ti dovedem mnoge ucesnike vise ratova koji misle isto kao neki momak od 20 godina koji nije mogao biti na ratistu,i reci ti meni pametni kako sad to objashnjavas?

Nemoj po 100-ti put da ispadas glup i da prosipas jeftine fraze,i ja sam te lepo upozorio ali budala ostaje budala,jos samo jedno ovakvo pitanjce i letis na ignore........ne zbog pitanja,nego nacina na koji ga postavljas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top