B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
najbolje je bilo pre neki dan..neka glupa emisija doveli dve dileje
jedan zuti profa s filozofskog drugi valjda s pravnog sns-ov
i voditelj mrtav ladan pita,nije ga blam neshto tipa:
Da li treba da bude dozvoljeno shirenje evro skepticizma po fakultetima od strane profesora?

eto to je slika i prilika ove drzave i te televizije
 
najbolje je bilo pre neki dan..neka glupa emisija doveli dve dileje
jedan zuti profa s filozofskog drugi valjda s pravnog sns-ov
i voditelj mrtav ladan pita,nije ga blam neshto tipa:
Da li treba da bude dozvoljeno shirenje evro skepticizma po fakultetima od strane profesora?

eto to je slika i prilika ove drzave i te televizije

To sam i ja video i zabezeknuo se :eek::eek::eek:

Ja mislim da je pitanje bilo tipa-a kako opravdavate sirenje antievropskog raspolozenja!!!!

Pazi i to bez blama........
Klasican fashizam!!!
 
i anketa je pogreshno postavljena
o ovome se raspravljalo milion puta
ne treba ih zabraniti nego ispitati nachin finansiranja
jer ne moze televiziju sa nacionalnom pokrivenoshcu da finansiraju razne organizacije iz inostranstva koje su expoziture tudjih politichkih interesa...u svakoj iole sredjenijoj zemlji tako neshto bi pravno bilo regulisano da ne bude dopushteno
pa kad im se to zavrne i oduzme nacionalna frekvencija nek *****ju shya hoce ako nije protivustavno
samo je problem shto do toga nece doci iz dva razloga- b92 je "prvoborac" 5.oktobra i vladajuce garniture od tad pa na ovamo moraju da im i dalje placaju za to a drugo mnogo vaznije je shto ako bi se ispitalo finansiranje medija sa nacionalnom frekvencijom moralo bi i finansije raznih Mishkovica i najvaznije politichkih partija,a od toga nema nishta tako da ce b92 nastaviti nesmetano da rovari na ovaj nachin.
 
i anketa je pogreshno postavljena
o ovome se raspravljalo milion puta
ne treba ih zabraniti nego ispitati nachin finansiranja
jer ne moze televiziju sa nacionalnom pokrivenoshcu da finansiraju razne organizacije iz inostranstva koje su expoziture tudjih politichkih interesa...u svakoj iole sredjenijoj zemlji tako neshto bi pravno bilo regulisano da ne bude dopushteno
pa kad im se to zavrne i oduzme nacionalna frekvencija nek *****ju shya hoce ako nije protivustavno
samo je problem shto do toga nece doci iz dva razloga- b92 je "prvoborac" 5.oktobra i vladajuce garniture od tad pa na ovamo moraju da im i dalje placaju za to a drugo mnogo vaznije je shto ako bi se ispitalo finansiranje medija sa nacionalnom frekvencijom moralo bi i finansije raznih Mishkovica i najvaznije politichkih partija,a od toga nema nishta tako da ce b92 nastaviti nesmetano da rovari na ovaj nachin.

Ja ne mogu da postavim anketu-da li ih treba finansijski ispratiti........posto je to sistematski i svakodnevni proces koji ko zna dokle moze da ide........mogu napr. da kazu-evo ispratili smo ih i sve je regularno :roll::hahaha:

Tako da je i najlogicnije da se baziram na konkretne stvari i misljenje pojedinca o njima............

A i to se ne moze uraditi..........valjda ne treba da objasnjavam zbog cega.....sa njima ne treba fino.
 
Ма њима треба забранити бављење политиком. Е сад, ако је вечћина за забрану, онда ТВ забранити, новинаре похапсити, а главног финансијера опељешити до задње паре ...
 
Pa...ako ne mozesh milom, mozesh silom.
Najgore je to shto B92 non stop prdi o nekom "pravu na slobodno informisanje" a pokushajte da odete na njihovu stranicu i ostavite komentar koji kontrira njihovoj politici. Znate kad ce da objave taj komentar?
Kad na tu.kiju izraste nokat!
Cenzura bez pardona.

Слобода медија ... како Сорош каже :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Evo kako je izgledao program za utorak, 24. mart 2009. godine na TV B92 na desetogodišnjicu početka NATO bombardovanja Jugoslavije.

06:00 Dizanje
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti B92
10:36 Pitanja za šampiona (R)
11:00 Serija: Sve će biti dobro (R)
11:44 Topšop
12:00 Vesti B92
12:05 Narod protiv: kviz (R)
12:48 Topšop
13:00 Vodič za roditelje (R)
13:22 Topšop
13:30 Šljaka
13:44 Yellow cab: minijature
13:45 Muzički spot
13:50 Reakcija (R)
14:45 Srećni poziv: kviz
15:00 Divlji život Afrike: NIS nacionalna geografija
15:58 Yellow cab: minijature (R)
16:00 Vesti: BBC na B92
16:36 Stanje nacije
17:04 Pitanja za šampiona
17:30 Serija: Sve će biti dobro
18:24 Yellow cab: minijature
18:30 Vesti B92
19:06 Poligraf
19:37 Sunđer Bob Kockalone: crtani film
20:00 Narod protiv
20:50 Film: Gospodari noći
22:58 Yellow cab: minijature
23:00 Vesti B92
23:36 Sportski program: NIS Sportski pregled
00:00 Serija: Reži me
00:52 Serije: Stažisti
01:16 Info kanal B92: ukljucenje
 
Gledate li B92......emisija reakcija.......:roll:

Reakcija nastavlja priču o nekolicini bivših pripadnika 37. odreda Posebnih jedinica policije, osumnjičenih da su počinili ratne zločine na Kosovu. Ko stoji iza protesta koji su organizovani posle njihovog privođenja, da li ih podržavaju sindikati, i šta o svemu tome kažu zvanični državni organi.Reakcija nastavlja priču o nekolicini bivših pripadnika 37. odreda Posebnih jedinica policije, osumnjičenih da su počinili ratne zločine na Kosovu.

Glavna uloga Natasha Kandic.
Rezija Matic i Sorosh.

Inace B92 se trenutno bavi prikupljanjem dokaza protiv Srpskih jedinica na Kosmetu 99',sve u cilju opravdavanja NATO intervencije te godine.

Ovo je verovatno reakcija na antinatovske emisije pre neki dan,moraju i oni da udare kontru Srbiji

Sad su na redu lazni svedoci koji se kriju iza zamagljene slike i glasa........nije nego.:roll:
Sve neki "shatro" svedoci priznaju neke "shatro" zlocine,neke shatro "pljacke"(ko ce shipce da pljacka,i sta da im pljacka da mi je znati) :roll:

Evo usta ispiraju kako znaju par slucajeva kradje nekih vozila na Kosmetu......kakav greh :roll:

Kad ce ove kloshare da zatvore tj. shta mislite treba li drzava vec jednom da zabrani ovu zlocinacku televiziju?

treba i rts da ukine prinudnu pretplatu pa im izgleda ne pada na pamet
dodjavola s istrazivanjem to novinari i treba da rade
nek rade objektivno svoj posao a nek je na bilo chiju stetu
 
Ја не мислим да је ико свесно оставио тему "нама", јер да је тако ни ти не би гласала (за "НЕ") него би нас оставила да уживамо. :lol:

a to sam ja pozurila, nisam osmotirla..
ali jasno je ko dan :mrgreen:

Да није ово (твој пост) помало у стилу: кисело је грожђе...? ;) :D

nije, nego to sam u stvari ja uplasena sto ce b92 morati sam da se ugasi, posto ga niko ne gleda :lol:
 
Ma nemaju oni veze sta je objektivnost, rade za pare i od toga zive a program ko zna ko uredjuje ne verujem da nijedan od onih jadnih novinara nema nikakvu slobodu vec im je sve vec servirano samo citaju ..:P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top