Zrelost

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Primetili ste da me nema na forumu. E, pa, otisla sam da se nadjem sa deckom. Lepo sam se sredila i nasli smo se na kafi. Taman smo seli, kad se iznenada pojavila moja super drugarica Daca. Udaje se! Bas sam se obradovala, pozvala sam je da nam se pridruzi, a onda je ona pocela da prica, kako se udaje u septembru. Kao bice skromno. Daca je stvarno divna devojka i bas mi je drago zbog toga ona ima 24 godine, a njen buduci muz ima 30. U vezi su pet godina. Veoma su mi se dopali. Ona je stvarno simpaticna. Kaze da je primetila da je njen muz sazreo tek posle 28 godine i da joj je bas drago zbog toga. Inace, on ima neku firmu i fino mu ide. Vredan je. Bas mi je drago da su se pronasli.
Zasto je muskarcima uvek toliko potrebno da sazreju.?
 
smiley5135.gif
 
prva zrelost kod muškarca ( mislim na mene je došla sa 14 godina), a prava zrelost sa 26 godina pa još koju godinu više, i onda posle toga nastupa trulenje...
 
A oće nekad da se pojavi kod muškarca zrelost što se tiče devojaka i sa 10 godina da budu kao odrasli

To uz uslov da te podučava Bosanka,
a da se laloši ne mešaju.
Ako se laloši umešaju ondaK se stvari komplikuju !
Jer otpočinju frustracije.
A Bosanka baca ćifte i tvdi pazar u cilju stvaranja uslova.
Za udaju.
E,onda se pravi strategija za psiho-fizičku eliminaciju laloša.
 
Primetili ste da me nema na forumu. E, pa, otisla sam da se nadjem sa deckom. Lepo sam se sredila i nasli smo se na kafi. Taman smo seli, kad se iznenada pojavila moja super drugarica Daca. Udaje se! Bas sam se obradovala, pozvala sam je da nam se pridruzi, a onda je ona pocela da prica, kako se udaje u septembru. Kao bice skromno. Daca je stvarno divna devojka i bas mi je drago zbog toga ona ima 24 godine, a njen buduci muz ima 30. U vezi su pet godina. Veoma su mi se dopali. Ona je stvarno simpaticna. Kaze da je primetila da je njen muz sazreo tek posle 28 godine i da joj je bas drago zbog toga. Inace, on ima neku firmu i fino mu ide. Vredan je. Bas mi je drago da su se pronasli.
Zasto je muskarcima uvek toliko potrebno da sazreju.?

Dobro Cico,koliko puta smo rekli da nema duvanja kad se ide na sastanak?
Ghelyon.gif
 

Back
Top