Zoran Lutovac: Sam ću presuditi ubici mog sina jedinca Milana!

Mene zanima samo jedno,da li bi ti napisao isti ovakav komentar da se tebi(nedaj boze)tako nesto desilo i da recimo ne dobije zasluzenu kaznu a nece sigurno?Da li je i to bozija volja da recimo ne robija nikako ili mozda uslovno itd?
Ima tu jos mnogo sta da se napise ali dzaba nista se nece promeniti i nikad nece biti bolje.
Мени се десило нешто много, много горе, па нисам убицу масакрирао. Теши ме да ће свако од нас одговарати пред Богом за своја сагрешења. не тангира ме много земаљски суд.
 
Мени се десило нешто много, много горе, па нисам убицу масакрирао. Теши ме да ће свако од нас одговарати пред Богом за своја сагрешења. не тангира ме много земаљски суд.

Da su Srbi u iz RS cekali na taj bozji sud,tamo nebi imao danas ko da se prekrsti,nego su uzeli stvar u svoje ruke uz nasu pomoc.
 
Nije nego Srbin.



Lutovac, iz Lutova (Piperi) su u Lutov (Varšavska oblast), Poljska, vidi:Lu t ovac (Đurović) i
Lutovac(Raslavić)
Lutovac (Đurović), u Piperima iz Lutova (Bratonožići); vidi:Lu t ovac
Lutovac (Raslović), Dapsići i Zagrade (Berane); Lozna (Bijelo Polje), doseljeni iz Lutova
(Bratonožići); ogranakĐurovića u Piperima, onih što dođoše iz Lutova (Bratonožići), od njih su
Jakovljevići Čubrović


Nema veze ;)
 
Туга због трагедије коју је доживео овај човек.
Још већа туга какво нам је судство, друштво, држава ...

Нико није крив - док се не докаже !

А овом политикантском моодоњи ће наравно, докази да се уклоне, па ће да се узме у обзир да до сада није осуђиван, па да је ''угледни'' члан друштвене заједнице, па ..... И биће осуђен условно на годину дана ... да не понови прекршај (уместо кривично дело),
Тако функционише наша ''демократија'' за коју се једва, ономад, изборисмо.
Политиканти су постали никад бахатији, обеснији, недодирљиви ....
Да отац мора да прети да ће правду узети у своје руке ... јер је правда овде одавно умрла !
Разумем човека, али бих волео да се уздржи од намере .... довољно је да ова политикантска стока целог живота носи то дете на души и да целога живота живи у страху од освете. Да ноћима не може да спава !

Покој души и нек је лака црна земља трагично настрадалом детету !
 
Lutovac, iz Lutova (Piperi) su u Lutov (Varšavska oblast), Poljska, vidi:Lu t ovac (Đurović) i
Lutovac(Raslavić)
Lutovac (Đurović), u Piperima iz Lutova (Bratonožići); vidi:Lu t ovac
Lutovac (Raslović), Dapsići i Zagrade (Berane); Lozna (Bijelo Polje), doseljeni iz Lutova
(Bratonožići); ogranakĐurovića u Piperima, onih što dođoše iz Lutova (Bratonožići), od njih su
Jakovljevići Čubrović


Nema veze ;)

Ma to je Srbin....nije to komunjarski izum nacija crnogorac :hahaha:
 
Не треба да се извињава, већ треба да прашта. Надам се да смо хришћани.
Tako bi trebalo da bude...
ali oba su por''eklom iz Crne Gore tako da je diskutabilno.
Ma to je Srbin....nije to komunjarski izum nacija crnogorac :hahaha:

Obzirom da su Lutovci iz Lutov (Varšavska oblast), Poljska onda mozda budu i Luzicki Srbi :lol:
 
Zoran Lutovac, otac Milana Lutovca (15), kojeg je kolima usmrtio pijani Radosav Vujačić (58), zamenik direktora „Srbijagasa" i visoki funkcioner SPS-a, kaže za Press da ga ne interesuje suđenje Vujačiču i da će sam odlučiti kako će presuditi ubici svog sina!

- Doživeo sam veliku tragediju, nisam hteo da pravim medijsku pompu, ali razočaran sam posle svega što se dogodilo. Posle smrti sina, zvao sam nekoliko poznatih novosadskih advokata, ali su me odbili zbog poznanstva sa Vujačićem. Niko od njih nije hteo da se zameri Vujačiću. U noći kada mi je stradalo dete, pre nego što je došla patrola policije uklonjeni su neki tragovi, pomerani su i predmeti. Ali to mi više nije važno. Nije bitno koliko ima tragova, koliko je Vujačić imao alkohola u krvi, ni šta će pokazati veštačenja. Mene ne zanima presuda suda, čak ni da dobije Radosav doživotnu robiju. Ja ću mu sam suditi - poručuje očajni Zoran Lutovac i dodaje:

- Na suđenju neću reći ništa protiv Vujačića niti ču ga goniti privatno. Onda ću ga ja kazniti. Kako i gde, to ću kasnije odlučiti, a to će zavisiti i od toga kako se on bude ponašao. Neću ni da angažujem advokata. Jasno je da ovde nema posla za sud. Ništa mi ne znače veštačenja ni montirani slučajevi.
Lutovac kaže da se godinama trudio da sinu bude i majka i otac, jer je suprugu izgubio kada je Milan imao svega pet godina.

- Posle suprugine smrti ponovo sam se oženio i dobio ćerkicu, koja je u nedelju izgubila brata, a ja sina. - priča naš sagovornik.

Radosavu Vujačiću koji je sa 2,04 promila alkohola u krvi pregazio dečaka na biciklu je nakon saslušanja određen pritvor do 30 dana, zbog mogućnosti uticaja na svedoke, a osumnjičen je za teško krivično delo protiv bezbednosti saobraćaja sa smrtnim ishodom. Ukoliko se na sudu dokaže njegova krivica, preti mu kazna od 2 do 12 godina zatvora i oduzimanje dozvole do pet godina.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...presuditi+ubici+mog+sina+jedinca+Milana!.html


Tako treba, kriminalcima koji vode drzavu treba suditi licno, jer sud je njihov. :ok:

Трагедија, ужас...жена, па дете...:sad2:
 
Eh.. i taj nesretnikovic je zaglibio. Pobio te momke.
Vrlo nezgodne situacije. Momci vole da su kurce i nalete na budalu koja ih pobije.

Naravoucenije:
Ne valja se kurciti previse.

Ма бољи је пример са оном протераном амбасадорком ЦГ у Србији, чији је отац силовао неку девојку, а силеџија је био неки недодирљиви главоња, па га је отац сачекао и распарао као вепра..
 
Туга због трагедије коју је доживео овај човек.
Још већа туга какво нам је судство, друштво, држава ...

Нико није крив - док се не докаже !

А овом политикантском моодоњи ће наравно, докази да се уклоне, па ће да се узме у обзир да до сада није осуђиван, па да је ''угледни'' члан друштвене заједнице, па ..... И биће осуђен условно на годину дана ... да не понови прекршај (уместо кривично дело),
Тако функционише наша ''демократија'' за коју се једва, ономад, изборисмо.
Политиканти су постали никад бахатији, обеснији, недодирљиви ....
Да отац мора да прети да ће правду узети у своје руке ... јер је правда овде одавно умрла !
Разумем човека, али бих волео да се уздржи од намере .... довољно је да ова политикантска стока целог живота носи то дете на души и да целога живота живи у страху од освете. Да ноћима не може да спава !

Покој души и нек је лака црна земља трагично настрадалом детету !

:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

ТАКВЕ, а и сам кажеш да је СТОКА, обично заболи Цветко!:evil::evil::evil:
 

Back
Top