Zoran Lutovac: Sam ću presuditi ubici mog sina jedinca Milana!

Ма бољи је пример са оном протераном амбасадорком ЦГ у Србији, а силеџија је био неки недодирљиви главоња, па га је отац сачекао и распарао као вепра..

Da general Vojvodic. Imao je sedam (7) kceri. Vrlo casan covjek.

ps
Napravio si gresku u tekstu. Nije on silovatelj. Koriguj ako mozes.
 
Poslednja izmena:
Sta covek da radi? Pijani kreten nece dobiti adekvatnu kaznu, a za godinu dana bolece ga uvce sto je ubio jednog decka. Jos ce i da slavi kada ga budu oslobodili, na neki volseban nacin, ili kada bude dobio uslovnu kaznu. Ovaj covek ne moze sina da digne iz mrtvih, ali da pusti da to tek tako prodje....Ili da ubije dete kretenu pa da bude ono - oko za oko, zub za zub, i time unisti zivot i toj cerki koju ima?
 
Da general Vojvodic. Imao je sedam (7) kceri. Vrlo casan covjek.

ps
Napravio si gresku u tekstu. Nije on silovatelj. Koriguj ako mozes.
Врло частан сексуални манијак, Титин генерал.
Очајни отац га је пратио дуже времена, овај се обезбедио стражом, и на крају га је дочекао, кад је овај силеџија морао у болницу. Тамо га је убио, рекох, ножем. Цела ЦГ то зна, немој да се правиш невешт..
 
Врло частан сексуални манијак, Титин генерал.
Очајни отац га је пратио дуже времена, овај се обезбедио стражом, и на крају га је дочекао, кад је овај силеџија морао у болницу. Тамо га је убио, рекох, ножем. Цела ЦГ то зна, немој да се правиш невешт..

Kako god. Nebitno.

Takve i slicne stvari se desavaju na zalost.
 
U ovoj zemlji za ovakve slučajeve jedina pravda je lična pravda, a i najbolja preventiva. Ko ima decu jasno mu je. Ostali molite se i palite sveće.
Ако тако размишљаш, у чему је разлика између тебе и оног пијаног убице? И ти би убијао. Осладило ти се? Аааааааааа?
 
Kako god. Nebitno.

Takve i slicne stvari se desavaju na zalost.

Ствар је у томе да силеџије, пијане убице, умоболнике разних врста штити систем којем исти служе. Говоримо о неправди и безакоњу, обесправљености и узимању правде у своје руке. Ако је то правда, на жалост.
 
Zoran Lutovac, otac Milana Lutovca (15), kojeg je kolima usmrtio pijani Radosav Vujačić (58), zamenik direktora „Srbijagasa" i visoki funkcioner SPS-a, kaže za Press da ga ne interesuje suđenje Vujačiču i da će sam odlučiti kako će presuditi ubici svog sina!

- Doživeo sam veliku tragediju, nisam hteo da pravim medijsku pompu, ali razočaran sam posle svega što se dogodilo. Posle smrti sina, zvao sam nekoliko poznatih novosadskih advokata, ali su me odbili zbog poznanstva sa Vujačićem. Niko od njih nije hteo da se zameri Vujačiću. U noći kada mi je stradalo dete, pre nego što je došla patrola policije uklonjeni su neki tragovi, pomerani su i predmeti. Ali to mi više nije važno. Nije bitno koliko ima tragova, koliko je Vujačić imao alkohola u krvi, ni šta će pokazati veštačenja. Mene ne zanima presuda suda, čak ni da dobije Radosav doživotnu robiju. Ja ću mu sam suditi - poručuje očajni Zoran Lutovac i dodaje:

- Na suđenju neću reći ništa protiv Vujačića niti ču ga goniti privatno. Onda ću ga ja kazniti. Kako i gde, to ću kasnije odlučiti, a to će zavisiti i od toga kako se on bude ponašao. Neću ni da angažujem advokata. Jasno je da ovde nema posla za sud. Ništa mi ne znače veštačenja ni montirani slučajevi.
Lutovac kaže da se godinama trudio da sinu bude i majka i otac, jer je suprugu izgubio kada je Milan imao svega pet godina.

- Posle suprugine smrti ponovo sam se oženio i dobio ćerkicu, koja je u nedelju izgubila brata, a ja sina. - priča naš sagovornik.

Radosavu Vujačiću koji je sa 2,04 promila alkohola u krvi pregazio dečaka na biciklu je nakon saslušanja određen pritvor do 30 dana, zbog mogućnosti uticaja na svedoke, a osumnjičen je za teško krivično delo protiv bezbednosti saobraćaja sa smrtnim ishodom. Ukoliko se na sudu dokaže njegova krivica, preti mu kazna od 2 do 12 godina zatvora i oduzimanje dozvole do pet godina.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...presuditi+ubici+mog+sina+jedinca+Milana!.html


Tako treba, kriminalcima koji vode drzavu treba suditi licno, jer sud je njihov. :ok:

:eek:
E ***** ti Srbiju.
 
Lutovac, iz Lutova (Piperi) su u Lutov (Varšavska oblast), Poljska, vidi:Lu t ovac (Đurović) i
Lutovac(Raslavić)
Lutovac (Đurović), u Piperima iz Lutova (Bratonožići); vidi:Lu t ovac
Lutovac (Raslović), Dapsići i Zagrade (Berane); Lozna (Bijelo Polje), doseljeni iz Lutova
(Bratonožići); ogranakĐurovića u Piperima, onih što dođoše iz Lutova (Bratonožići), od njih su
Jakovljevići Čubrović


Nema veze ;)

nije zagrade nego zagrad. mada tamo vise skoro da niko i ne zivi. a u dapsicima ima dosta lutovaca i zoran je porijeklom otuda. sretali smo se u par navrata, djelovao je fer i ispravan covjek.
ovakva izjava ne lici na njega, znaci govori u afektu ili nekom drugom nama nepoznatom ,ne daj boze nikom takvo stanje.
drugo, lutovci vaze za jako bratstvo-nijesu ostajali duzni
 

Back
Top