Zivot sa strancem..

Imala sam vise veza sa strancima, najvise Amerikanci su bili tu. U zavisnosti od porekla, razlikuju se, ali su mi oni najbolji. Ostali se teze prilagodjavaju i prilicno su mamine maze. Od Evropljana najbolji su Svajcarci, Englezi i Spanci. Najveci lazovi su Grci i Portugalci. Najveci prevaranti su Madjari i Italijani. Najvece stipse i racundzije Danci, Holandjani i Svedjani. Pri tom, Svedjani su najljigaviji, a sa njima pod ruku idu i Nemci i Holandjani. Poljaci su dvolicni, Cesi i Slovaci su ok. Rusi su alkoholicari, Ukrajinci su licemerni. Jevreji su dobri, ali traze mnogo odricanja. Sicilijanci i Katalonci su lencuge. Francuzi i Englezi, najlosija higijena, Austrijanci su jako pedantni, posebno iz Tirola. Finci i drugi Skandinavci su prilicno bezstidni.Belgijanci su darezljivi.

izvini na kojem kanalu si gledala to, da se i mi obrazujemo? :mrgreen:
 
Imala sam vise veza sa strancima, najvise Amerikanci su bili tu. U zavisnosti od porekla, razlikuju se, ali su mi oni najbolji. Ostali se teze prilagodjavaju i prilicno su mamine maze. Od Evropljana najbolji su Svajcarci, Englezi i Spanci. Najveci lazovi su Grci i Portugalci. Najveci prevaranti su Madjari i Italijani. Najvece stipse i racundzije Danci, Holandjani i Svedjani. Pri tom, Svedjani su najljigaviji, a sa njima pod ruku idu i Nemci i Holandjani. Poljaci su dvolicni, Cesi i Slovaci su ok. Rusi su alkoholicari, Ukrajinci su licemerni. Jevreji su dobri, ali traze mnogo odricanja. Sicilijanci i Katalonci su lencuge. Francuzi i Englezi, najlosija higijena, Austrijanci su jako pedantni, posebno iz Tirola. Finci i drugi Skandinavci su prilicno bezstidni.Belgijanci su darezljivi.

Gospodjo Vama svaka cast na sigurnosti kojom ste izrekli osnovne karakteristike partnera (verovatno muskih) po nacionalnostima, jer bi za takvu studiju sociolozi potrosili mnogo novaca i opet ne bi bili, bas, sigurni.
Tema jeste zenska, ali karakteristike koje ste u ovom postu tretirali govore o racionalnom aspektu vasih kontakata s tim ljudima, a ako sam dobro razumeo pravac teme bi trebalo da bude emotivni sa strane onih koji postuju.
Pored toga trebalo je da imate u vidu da su odnosi ljudi u interakciji, tako da u zavisnosti od Vase postavke prema objektima Vaseg istrazivanja i oni reaguju na svoj nacin.
Ovde ste naveli sirok spektar nacija koje ste tretirali u svom ispitivanju, a ja Vas uveravam da sigurno ne bi bili nevini da niste tako sigurni u svoj sud, osecaj ili cime se vec vodite i da ste imali strpljenja i dozvolili gospodinu Pravom da Vam pridje.
Sve najbolje u sledecem zivotu.
 

Back
Top