Zivot sa strancem..

pa, ja se ne svadjam psovkama
nisam mislila na to, vec na moju spsobnost da dubokoumno objasnim zasto sam bas ja u pravu, a ne on, po bilo kom pitanju:manikir:
u zaru jezicke rasprave, to mi malo teze ide na engleskom, nego na srpskom

aaaaaa,kapiram...
e u tom slucaju samo moras da mu pljusnes dobru samarcinu i ima sveee da razume...
al,posle idi da gledas neki film na tv-u
 
Imala sam vise veza sa strancima, najvise Amerikanci su bili tu. U zavisnosti od porekla, razlikuju se, ali su mi oni najbolji. Ostali se teze prilagodjavaju i prilicno su mamine maze. Od Evropljana najbolji su Svajcarci, Englezi i Spanci. Najveci lazovi su Grci i Portugalci. Najveci prevaranti su Madjari i Italijani. Najvece stipse i racundzije Danci, Holandjani i Svedjani. Pri tom, Svedjani su najljigaviji, a sa njima pod ruku idu i Nemci i Holandjani. Poljaci su dvolicni, Cesi i Slovaci su ok. Rusi su alkoholicari, Ukrajinci su licemerni. Jevreji su dobri, ali traze mnogo odricanja. Sicilijanci i Katalonci su lencuge. Francuzi i Englezi, najlosija higijena, Austrijanci su jako pedantni, posebno iz Tirola. Finci i drugi Skandinavci su prilicno bezstidni.Belgijanci su darezljivi.

uh ,sestro slatka, ala si ti razjebana....:rotf::rotf::rotf:
 
iskustva nemam, al bi voleo da okusim neku mađaricu...

Cuo si da su "dobre"..aaa??:per:..tako kazu..a ne treba generalizovati..mada isto tako kazu za Francuze..kao ne ponovljivi,zavodnici No1...upoznala.. probala..i zasta ostace neizbrisiv za citav zivot.."droga",ona carka koja ce me pratiti citav zivot..dragulj..FATALE!p.s.ruzno zvuci ovo "probala"..ali to je cisto figurativno..
 
Poslednja izmena:

Back
Top